Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Aneta Nowy wpis

Czy dobre są tam warunki na kierowcę ? Polecacie ?

Tolek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Mojemu bratu dają zlecenia po za giełdą, a ten chodzi szczesliwy że jest w spółce z oszustami. Każdy modlin, dłuższa trasa jest dla " swoich", nie ma szef kasy to wyjeżdża na miasto a wtedy wszystkie kursy dla szefa. Żenada!

Edyta Nowy wpis

@kierowca jeśli zniknęły jakieś komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią. A jak obecnie wygląda praca w Mega Taxi? Ktoś z Was wie, czy obecnie poszukują nowych pracowników?

tak Nowy wpis

Pewnie, że wśród taksówkarzy moga się przytrafić takie sytuacje ale @ma na pewno można być spokojnym tego, że zatrudnienie u nich jest w pełni stabilne, więc warto próbować się do nich załapać jeszcze.

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kierowca

Najgorsza korporacja z jaką miałem do czynienia. Wszystkim odradzam, a baza poniżej jakiegokolwiek poziomy zero kontaktu logicznego, kursy są rozdawane z czapy, to znaczy dla lepszych i tych gorszych.

modawo

Rolują pracowników jak tylko chcą i mogą ,z prawdziwych źródeł wiem, że zabierają wszystkie najlepsze kursy kierowcą:-( Nie polecam pracy u nich!!! Ja też uciekam do number one, tam przynajmniej uczciwi są wobec pracowników!!!

kierowca

Po co pisać skoro posty są usuwane. Nieroby i pasożyty zwane pseudoprezesami usuwają bo wiedzą że Mega jest jedna z najgorszych pseudokorporacji w Wa-wie.

kierowca

Odradzam każdemu! Szefostwo i dyspozytorki poniżej każdego poziomu, totalne dno i oszustwo.

ktoś

Sypnąć dyspozytorki sypnąć prezesów a co jak się kierowcom dobiorą do pupek????? przecież my też nie płacimy podatków od zarobionej kasy a co 2gi ma komornika. zastanówcie się czy gra warta świeczki bo kto mieczem wojuje ten od miecza .....

@ktoś

no teraz to ktosiu poleciałeś po bandzie!!! Każdy z nas płaci bazę i w razie wpadki ponosimy ryzyko kary 8 tysięcznej!!! A Przecież dyspozytorki i prezesi oni nie mają żadnej odpowiedzialności. Szefostwo to jeszcze może mieć lekkiego nerwa, bo przecież mogę przyjść płacić bazę z policją:) i udupię ich za niższy wymiar kary:), a dyspozytorki to nie mają żadnej odpowiedzialności. Siedzi sobie jedna z drugą i tylko przyjmuje zlecenia, ale jakby co i mnie złapie ITD, a pieniędzy na grzywnę nie dostanę od was to będę sypał po całości i po IP komputera dojdą i do dyspozytorek. Sam na dno nie pójdę na pewno. Jak tonąć to razem i mam gdzieś miecz, bo jedziemy na jednym wozie. Trudno ja ponoszę ryzyko, ale wy też.

@ktoś

jestem za tym co napisał "KIEROWCA" na dno sami nie pójdziemy. Pociągniemy wszystkich. A ty "ktoś" pisząc "PUPEK" zachowujesz się jak pederasta

kierowca

wczoraj przeczytałem ogłoszenie MEGI, że szuka studentów do pracy, zainteresowanych zdobyciem ciekawego doświadczenia i poznaniem jak żyje stolice w wakacyjne dni. Jeździłem u nich przez rok to mogę powiedzieć studentom jak żyje stolica. Nie ma w ogóle kursów i o tym wie każdy kierowca, bo studenci wyjeżdżają i nikt nie baluje. Interes się rusza od października i to w weekendy tylko. Po prostu doświadczony kierowca się nie nabierze na wakacje, a student myśli, że dorobi a tak naprawdę to straci pieniądze na bazę. Studenci szczerze odradzam!!!!

Kierowca nr 15

nie wiem czemu się czepiacie ...nikt wam nie każe jeździć w mega..wystarczy zasięgnąć wiedzy o właścicielach i dowiecie się po co założyli taką ,,firme" wystarczy wejść z nimi w układ i bedziecie mieli zleceń do bólu :)niestety...demokracja...płacicie tylko za udostępnienie programu z licznikiem i za zlecenia które pozwolą nabyć nowych klientów.Traktują was jak źródło utrzymania i raczej nie przejmują się waszymi problemami :) każdy z was może też założyć taką pseudo korporację...tylko uprzedzam jak nie bedziecie oszukiwać kierowców nic nie zarobicie :) ja zarabiam sporo i nawet nie na swoim aucie :) mega jest ok :)

janek

Czepialiscie sie ze jakis jeden kierowca dla nich jezdzi, to teraz zalozyliscie wlasna firme, sami siedzicie na bazie i sami bierzecie najlepsze kursy. i ta nowa firma chce niby byc uczciwa? jaja sobie robicie chyba.

kierowca

jaką mieliście nockę, bo u mnie masakra:(

Czarek - były 21

"W innych firmach za wyjątkiem Megi siedzą dyspozytorzy bez szefostwa i dlatego u innych nie ma oszustwa" Panowie jesteście mistrzami w auto pocisku gratuluje! Zajrzałem tu bo słyszałem ze piszą o mnie wiec krotko: w mega pracowałem od 8 października do kwietnia i w zadnym wypadku na niej nie wyrosłem tylko wręcz przeciwnie. Nigdy nie dostałem z firmy żadnego dalekiego kursu, zdażyło mi się raz pojechać do Siedlec ale tylko dlatego ze klient tego nie zgłosił tego na centrali. Pracowałem i nie narzekałem bo dni były rożne natomiast to co się działo od lutego to przegięcie a każdemu kiedyś cierpliwość się kończy. Mozna by tu dużo pisać ale po co?! A co do Platinium Panowie to zostawię to bez komentarza, odwołam się do wpisu wyżej TROCHĘ GODNOŚCI. I tylko jedna prośba miejcie odwagę podpisywać się pod komentarzami. Dziekuje

piotr
@Czarek - były 21

nie bądź śmieszny, że takie WIELKIE NIC jak twoje może zagrozić Medze. Chłopcze z kuchni, lepiej wróc do garów, bo na tanie taxi nadal nie ma twojej firmy szumnie nazwanej Platinium. A tak sprawdzałeś w Medze czy dali reklamę i się buntowałeś. A bez reklamy nie istniejesz. A kogo nie ma ten głosu nie zabiera. Zamilcz i trochę godności i skromności, bo dostałeś rykoszetem!!!

kierowca

Widać ze szefostwo mierzy konkurencje swoja miara. strach i zazdrość przemawia przez tych oszustów.Nie wspomnę już o tym ze sami na centrali tez siedzą, a żałosnymi wpisami próbują się wybielić.Trochę godności Panowie!

Mariusz
@kierowca

Ciekawe skąd Ty to wszystko wiesz? mega sama siebie niszczy robiąc cyrk z tej firmy. Każdy kto był ten wie

Wa-wa
@kierowca

z Megi szef Platinium nr 21 wyrósł, skoro siedział tam tyle miesięcy to znaczy że musiał kursy na lewo też dostawać. Obojętnie kiedy się zadzwoni do Platinium to siedzi tylko właściciel. W innych firmach za wyjątkiem Megi siedzą dyspozytorzy bez szefostwa i dlatego u innych nie ma oszustwa. Dziwię się każdemu kto płaci w Platinium 500 zł za to, że firmy nawet nie ma na tanie taxi.

kamil

Nie wierzcie że firma Platinium będzie uczciwa skoro właściciel siedzi na centrali. Powiedział że udowodni i zniszczy Mege - he he no to good luck

piotr

jeżeli okazało by się że ta nowa firma Platinium jest uczciwa i ma zlecenia to każdy olał by Mege i poszedł tam, bo i tak większość ma Megę w 4 literach, bo to oszuści.

jan

wiecie,że pisząc na tej stronie pozycjonujecie ich stronę? Nawet jeśli was wywalili bo oszukiwaliście z dyspozytorkami odpuście sobie bo pisząc dajecie się prowokować i pozycjonujecie stronę tej firmy.

kierowca

Ludzie nie dajcie się zwariować!!!! Wcześniej była mowa o nowej firmie Czarka Platinium, a pseudo szefowie czując oddech konkurencji na plecach atakują siostry, by inni nie drążyli tematu nowej firmy.

właśnie przed chwilą zadzwoniłem do sióstr by weszły na forum bo szefostwo znowu je obsmarowuje i dziewczyny powiedziały, że mają to gdzieś i Megę i forum, bo padlinę omijają z daleka. Popieram je. Szkoda, że odeszły, bo za nimi odeszło mnóstwo kierowców, zresztą ja też i dlatego Mac i pozostali tak je nienawidzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi