Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

jadro

Ja uważam ,że jest to najlepsza z wszystkich firm przewozowych tego typu. a ,że trole są to dobrze znaczy , gadają tak bo pewnie nie mogą sie dostać albo już pracują i chcą więcej.

Piotrek

Nazwiemy ją "Trol" Ktoś chętny?

Zakładam własną firmę i tu nie będzie trzeba płacić bazy!!

Uciekajcie z Mega bo jedyne na co możecie liczyć to lżejsza kieszeń o bazę 520 zł. Większość klientów jest oburzona zachowaniem szefostwa i odchodzą od nas. Zresztą widać to po tym jak drastycznie zmalała ilość zleceń. Przez pazerność szefów i dyspozytorki Agn, firma jest na dnie!!!

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Oszustwa agn już szkoli nowe osoby do pracy na centrali oczywiście pod swoje i szefów dyktando...a wiadomo jak ona nauczy pracy nowe osoby żeby też oszukiwały

tomek
@Tomek

pewnie tak żebyś nie mógł dostawać zleceń pod stołem.

Franc

przecież to śmierdzi na kilometr, najpierw pozbyli się Kasi, teraz sióstr i Darii, bo wszystkie były uczciwe. A w firmie gdzie króluje szwindel porządnych dyspozytorek nie może być. Chłopacy otwórzmy własną korporację i zabierzmy dziewczyny ze sobą. Będzie uczciwie i porządnie.

Mały

JESTEM ZA!!!!!!

Wąsacz

POPIERAM!!!!!!

ŁYSY

ja też jestem za!

kierowca

Jeżeli ktoś wie gdzie teraz przeszły siostry to niech napisze na forum. Przejdę za nimi. Nie jestem (usunięte przez administratora) złem, ale brakuje mi dziewczyn. Jak mogliście do tego dopuścić!!!! Wszystko przez pazerność szefów i Agni.

myślący inaczej

Jest tak zasada stosowana przez kościół chrześcijański. Kłamstwo powtarzane 100razy staję się prawdą i właśnie to stosujesz kolego. Bzdurami karmisz się sam i innych kierowców licząc ,że ktoś będzie popierał twoje chore wymysły. Nic mnie nie obchodzi kto jeździł i dla kogo. Interesuję mnie jak mam obrót w swoim portfelu. Jak by tu było mało zleceń sam bym odszedł. Drażni mnie tylko ,że oskarżasz ludzi naokoło siebie a tak naprawdę na podstawie domysłów.

myślący
@myślący inaczej

Jak to dobrze, że sam napisałeś myślący inaczej, bo tym samym podpisałeś się jako bezmózgowiec. Nie ruszaj chrześcijanizmu, bo to słowo dla ciebie abstrakcja!!! Masz rację Mac, Bar, Konr i Agni interesuje was tylko to jaki macie obrót w portfelu. Dla każdego z nas 520 zł bazy to jest spoty wydatek i bardzo obchodzi nas to, że inny jak Zygmunt jeżdżą bez płacenia bazy i jeszcze dostają najlepsze zlecenia.

myślący

Jeśli myślicie, że facet Agni Zygmunt już nie jeżdzi to jesteście w błędzie. Zmieniają mu tylko numery i to tak często byśmy się nie połapali. On jeździ i jeździć będzie! Agni ma zawsze nocki weekendowe bo wtedy nie jesteśmy wstanie dojść , do tego który to Zygmunt, a zleceń jest najwięcej. I nie dajmy sobie wmówić, że ulice w strefach zostały zablokowane przez konflikt 113 z 22. Ich konflikt wykorzystali bo bali się, że namierzymy Zygmunta i sami wymierzymy sprawiedliwość. Ten post nie jest żadną propagandą to prawda, a kto kieruje się rozumem to wszystko przemyśli...

jan

Myślisz ,że jesteś anonimowy? Lubisz kolor rudy?

jan

Bardzo się ciesze ,że mam ubezpieczenie i dziwnie jest ,że wcześniej tego nie było. Co nie pozwolili Ci jeździć za darmo?? na pewno w innych firmach Ci pozwolą:) Za to ty godności nie masz za grosz. Firma stawia pewne warunki normalny człowiek odchodzi jak mu nie pasuje za to ty ubliżasz wszystkim na około i buntujesz kierowców przeciwko firmie i innym kierowcom Do tego siejesz plotki wśród kierowców niczym klaun w cyrku grasz swoją rolę pokrzywdzonego. Naprawdę nikt Cie tu nie chcę. Przestań oszukiwać ludzi.

Agnieszka oszukuje razem z szefostwo i nas okrada

to ja

To chyba tylko babochłopa pisze te głupoty

jakub

Ludzie zajmijcie się swoim życiem, a nie pierzcie brudy i plotki wyssane z palca na forum, dajcie nam spokojnie pracować a jak macie problem to dzwońcie do chłopaków a nie wywlekajcie te brednie tutaj. A jak wam się nie podoba to idźcie do innej firmy. Na prawde nie jestescie tu potrzebni, będzie więcej roboty dla nas, i to mi się najbardziej podoba.

@jakub

zostało około 25 kierowców, to Mega praktycznie już nie istnieje. Klienci odwrócili się od nas, bo szefostwo oszukuje i taka jest prawda.

Siostry jesteście WIELKIE szacun dla WAS

Vanek

czytam te wpisy i to jest nienormalne co się tutaj dzieje, te przekręty. Skoro szefostwo nic reaguje to znaczy, że jest też nienormalne!!!

tak

w tej firmie to wszyscy z szefostwa jeżdżą bez wyjątku!!!!Jeździ nawet Zygm i Agn. a Daria jest tylko parawanem,aż się Agni nie znudzi i tez ją wyrzuci.

Co za menda podpisał sie 205 o 10,25 wpisuj się pod innym numerem

Dyspozytorka Agni co Cię tak boli, odeszły to odeszły przynajmniej masz więcej godzin i Zygmunt więcej pojeździ. Kierowcy też odchodzą i nikt o tym się nie rozpisuje. Skup się na pracy, a nie na forum bo my chcemy jeździć, a nie czytać twoje wypociny :). Kto ma zlecenia wprowadzać jak ty masz obie ręce zajęte :)

feliks

Mam gdzieś kto siedzi i odbiera telefony. Grunt bym ja zarabiał, a jak nie zarabiam to znaczy ,że trzeba odejść, puki co pracuje i jeżdżę bo jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi