Opinie o Kancelaria Ożóg Tomczykowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Ożóg Tomczykowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Ożóg Tomczykowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Ożóg Tomczykowski w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Ożóg Tomczykowski?

Jak jest z pakietem medycznym w Kancelaria Ożóg Tomczykowski? Można dołączyć rodzinę?

Obecny Nowy wpis

tak

Jaki dress code obowiązuje w Kancelaria Ożóg Tomczykowski?

Maniek Nowy wpis

Smart casual, ale ogólnie jest duża swoboda.

Czy w Kancelaria Ożóg Tomczykowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Byly pracownik

Nie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Ożóg Tomczykowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Tom

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja praktykantów w kancelarii, jakie jest do nich podejście, warunki zatrudnienia itd.? Oraz jeśli ktoś pracował jaka jest atmosfera w zespole sukcesji? Przyjemna czy raczej unikać praktyk tam. Z góry dzięki za odpowiedź!

@Tom

Warto spróbować :) zespół sukcesji jest mały, dzięki czemu można się od razu uczyć od najlepszych, a na początku kariery jednak ważne żeby podstawowe rzeczy wyjaśnił Ci ktoś z ugruntowana wiedzą, a nie średnio zoreiontowany konsultant :) Atmosfera jest przyjazna :)

Dobry pijar
@:)

Uśmiałem się.... Jedna osoba to chyba nie jest jednak zespół? Co do atmosfery myślę ze poziom rotacji w tej firmie mówi wiele - kilka osób skończyło u psychologa po pracy tam. Warto szukać miejsca gdzie szefostwo szanuje pracownika. I to napewno nie jest to miejsce. Unikałbym.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kancelaria Ożóg Tomczykowski?

Stary wyjadacz

W tym roku totalnie nic... rok temu był wyjazd do Dubaju, jeszcze wcześniej raz do roku gdzieś w Polsce. W ramach zespoły nawet jakieś budżety na integracje ale to już zależało od zespołu.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

NIck

Zatrudnienie tylko na działalność. Nawet recepcjonistce sugeruje się założenie działalności (sic!). Ewentualnie wchodzi w grę zlecenie. Słowa pracownik nie można wymawiać.

??
@NIck

Recepcjonistka na B2B? ????

@??

Potwierdzam. Asystentki działów też.

BO
@EX

Asystentki działow na mixie, recepcja na zleceniu pozostali pracownicy B2B.

zadowolony pracownik

Zawsze można wybrać, nikt nie zmusza do podjęcia pracy akurat w tej kancelarii . Ja w każdym razie jestem zadowolona

@zadowolony pracownik

To jesteś w mniejszość. Jest ogromna rotacja w tej firmie, nikt tam nie chce dłużej pracować taka prawda

Www
@zadowolony pracownik

Oczywiście, że nikt nie zmusza. Każdy ma swój rozum. Warto jednak prześledzić ile osób odeszło a ile nowych przyszło. Kto i jak wspiął się po szczeblach kariery w tej firmie, i ile takich osób było. Warto też popytać znajomych. Świat jest mały a wieści szybko się rozchodzą zarówno te pozytywne jak i negatywne. Moja znajoma tam pracowała i odeszła (nie jako jedyna z działu).

@zadowolony pracownik

To dlatego, że krótko pracujesz. Albo nie masz do czynienia z szefostwem. Generalnie w Ożóg Tomczykowski polecam pracę do stanowiska Associate. Są ciekawe projekty, naprawdę można sporo się nauczyć, managerowi zespołów też w większości są ok. Ryba psuje się zawsze od głowy więc tutaj jest najwięcej sprzężeń zwrotnych. Rotacja olbrzymia. To już nawet nie McDonald. Na stronie www widnieją osoby, które od roku albo dwóch są gdzieś indziej ale teoretycznie współpracują. Jeszcze dwa lata temu było ok 40 osób teraz nie ma 20. Rok temu całe działy poodchodziły w różnej atmosferze. Generalnie są ciekawsze miejsca do pracy. (usunięte przez administratora)

wer
@EX

Otóż to. Można tam wytrzymać jeśli nie masz kontaktu "z górą". Szczególnie z jej damską częścią.

Byly pracownik
@wer

Niestety to prawda. Wszystko zależy od tego którą nogą wstało szefowstwo

Na jakie benefity można liczyć w Kancelaria Ożóg Tomczykowski?

kristofer

ból brzucha, wieczny stres, brak szacunku dla pracownika, worek pretensji, wieczna kontrola. Jest w czym wybierać.:-)

Nigdy więcej

Trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca. Brak jakiejkolwiek kultury organizacyjnej i tragiczne relacje między pracownikami. Nie życzę nikomu takiego miejsca pracy, zwłaszcza, że warunki zatrudnienia pozostawiają wiele do życzenia.

Dziękuję
@Nigdy więcej

Bardzo dziękuję za opinię! W Internecie znalazłam ofertę pracy i zastanawiałam się czy aplikować.

@Nigdy więcej

Tak jest do tej pory, niestety. Chyba z warunkami pracy jest jeszcze gorzej niż w 2019.

Praca?

Dzień dobry! Chciałabym się zapytać o to jak końcu w jest w tej firmie? Na portalu z ogłoszeniami o pracę znalazłam ogłoszenie, że poszukują osoby do pracy. Opinie o firmie są podzielone. Bardzo proszę osoby, które tam pracują lub pracowały o sugestię – warto iść? Omijać? Dziękuję za pomoc!

EH
@Praca?

A do jakiego działu chcesz się rekrutować?

Praca?
@EH

Zespół Podatków Transakcyjnych

EH

Bardzo polecam!

@Praca?

Jako były pracownik polecam poszukać innych ofert.

TP

Czy ktoś wie jak wygląda zespół TP i praca w tym zespole? Czy to prawda, że cały zespół odszedł i została sama menadżer? Ktoś coś wie? Warto się rekrutować?

zdezorientowany
@TP

Niestety z tego zespołu odeszli wszyscy

Damian
@zdezorientowany

To bardzo ciekawe, ponieważ na ich stronie wciąż są osoby z tego zespołu. Zastanawiam się czy w takim razie strona nie jest aktualizowana? Czy inne zespoły także odchodzą, a członkowie są na stronie?

@just think
@Damian

To chyba normalne, ze ludzie mają okresy wypowiedzenia? Wystarczy sprawdzić na linkedin, gdzie każdy sam aktualizuje swój profil?

@@just think

Są różnice, dlatego dołączam się do pytania Damiana. Jest sporo ogłoszeń o pracę w tej firmie, dlatego uważam, że warto jest zapytać.

@TP

Postrzeganie całej firmy przez pryzmat jednego menedżera jest niesprawiedliwe. Są w tej firmie zespoły inne niż TP, które mają fajnych menedżerów i ciekawe projekty.

Beata

Rzeczywiście, nie każdy jest taki sam i kierownictwo bywa różne. Piszesz, że w Kancelaria Ożóg są ciekawe projekty. A jak jest z wynagrodzeniami?

Alex

Bardzo możliwe, jednak pytanie dotyczyło właśnie zespołu TP.

Lena

Mało opinii, więc chyba nie jest źle w tej kancelarii?

g
@Lena

Kilka lat temu kancelaria nazywała się Ożóg i Wspólnicy. Poszukaj opinii o tej spółce na gowork - jest ich na pewno więcej.

Czy Kancelaria Ożóg Tomczykowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

k

Tak, 9-18.

jest spoko

Bardzo przyjaznie nastawieni ludzie, bardzo ciekawe projekty i rynkowe wynagrodzenie. W przeciwieństwie do pracy w big4, zarząd oczekuje jednak od współpracowników czegoś więcej niż merytorycznej pracy. Jeżeli zatem słuchasz uwag co do swojej pracy i chcesz się rozwijać nie tylko merytorycznie, ale również sprzedażowo, to jest to miejsce dla Ciebie. Polecam zwłaszcza pracę w zespole planowania podatkowego, fajna i niekorporacyjna atmosfera bez sztywnego zacięcia i wieloszczeblowej hierarchii.

marta

jestem ciekawa tylko po jakich uczelniach przyjmują dokładnie bo wiem, że nie po każdym miejscu można się dostać na taki staż, dajcie znać jeśli coś wiecie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Ożóg Tomczykowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Ożóg Tomczykowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Ożóg Tomczykowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski