Opinie o Burda Digital S.A. w Warszawa

 Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Burda Digital S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Burda Digital S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burda Digital S.A. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Burda Digital S.A.?

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Czy warto aplikować, czy lepiej poczekać na połączenie? Szukacie na chwilę, czy jednak jest pewność, że będzie dalsza perspektywa?

1
Jacek
Były pracownik
@Kandydatka

Przecież Burda kupuje Edka właśnie dlatego, że nauczyli się i mają wiedzę jak działać w digitalu. W PL Burdzie idzie słabo w tym obszarze.

ricola
Były pracownik
@Jacek

To prawda, ale pamietajmy, ze Burda w PL ma kiepskie podejście do pracownika...

Jacek
Były pracownik
@ricola

@ricila Miejmy nadzieję że to się zmieni. Chociaż kultura organizacyjna Burdy mocno korpo, ze sznytem niemieckim i polskimi smaczkami lokalnego managementu.

Monika
@Jacek

Na jakim to jest etapie? W maju press i wirtualne otrąbiły newsa, a teraz już po fuzji czy w trakcie/

Jacek
Były pracownik
@Monika

nie widziałem żadnego newsa, czyli pewnie jeszcze nic nie się zadziało.

Jacek
Były pracownik
@Jacek

Sprawdzałem na stronie uokik.gov.pl - sprawa w toku

Jacek
Były pracownik
@Jacek

ale to media, więc ten proces może dla zasady trochę trwać …

Jacek
Były pracownik
@Jacek

Chociaż po zawetowaniu LEX TVN coś może pójdzie szybciej

Joanna
@Jacek

już po nowym roku, może coś więcej wiadomo w tej sprawie??

Jacek
Były pracownik
@Joanna

Nie śledzę tematu, pewnie by coś było w mediach na ten temat, jeżeli by się wydarzyło

Pytanie Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

Czy ktoś coś wie w temacie tego połączenia?

Jacek Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Jest już zgoda z urzędu

Bartek
Kandydat
 Pytanie

Czołem. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Edipresse Polska S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Bartek

Anna
Były pracownik
@Bartek

Hej Bartku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Pozdrawiam serdecznie. Anna.

Robert Nowy wpis
Były pracownik
@Anna

Szanowna Pani Anno. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Lesaffre, o której Pani pisze używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Edipresse Polska S.A.?

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Social Media Performance Specialist w firmie Edipresse Polska S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Performance Marketing Specialist
Warszawa
Mediacore Sp. z o.o.
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Edipresse Polska S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

2
Edi
Były pracownik
@Pytanie

To zależy na jakim stanowisku. handlowiec jak najbardziej,pracownik biurowy raczej niekoniecznie.

Monika
@Edi

A pracownik merytoryczny?

Pracodawca

@Monika

W firmie są dodatkowe benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, pakiety sportowe w atrakcyjnych stawkach.

Krysia
Były pracownik

Kiedy zatrudniałam się w Edku to był typowy wydawca printowy, dzisiaj de facto już tylko obecny w digitalu. Znak czasu. Tutaj nauczyłam się digitalu. Jak ktoś chce się uczyć i działać w nowych obszarach to w tej firmie zawsze takie ambitne osoby były promowane. Tęsknię za ludźmi i atmosferą, za tym, że w trudnych chwilach zawsze można było liczyć na pomoc.

Monika
@Krysia

Może podpowiesz, jakie narzędzia seo dobrze wypadną w cv? O ile je ktoś otworzy, bo jak dotąd żadnego wysłanego na ich nabory nie tknęli.

Linda

Jeżeli pracodawca prosi o przesłanie listu motywacyjnego, a po otrzymaniu dwóch stron A4, z treścią napisaną specjalnie dla niego- nie hurtowo wysyłanymi wypocinami do wszystkich, nie jest w stanie nawet napisać "dziękujemy, nie jesteśmy zainteresowani".. to już niestety bardzo niski poziom.

1
Zespół HR
@Linda

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za przesłanie opinii. W większości naszych ogłoszeń o pracę oraz na stronie edipresse.pl zaznaczamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dodatkowo opcja przesłania listu motywacyjnego nie jest obowiązkowa, jedynie dla osób chętnych. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Pani opinię oraz usprawnimy system odpowiedzi dla Kandydatów. Pozdrawiamy, Zespół HR

1
Taka tam sobie ja
@Linda

Napisała Pani 2 strony A4 listu motywacyjnego??? Stanę tutaj po stronie Pani niedoszłego pracodawcy. Nadgorliwość gorsza od ... To może już czas wydać autobiografię ;)

Masakra
@Zespół HR

Co to w ogóle za odpowiedź?

2
Ktoś
@Masakra

Rozczarowanie, że nie jesteś tym wybranym kandydatem, bo przecież napisałeś 2 strony listu motywacyjnego musi boleć. Ludzie dorośnijcie i nie czekajcie, aż ktoś Wam odpisze. Jeżeli tak bardzo Ci zależy to napisz raz jeszcze do pracodawcy. Aplikując do jednej z firm kilka lat temu, starałem się dotrzeć do różnych osób w firmie, żeby pokazać, że mi zależy na tej robocie, a nie tylko wysłałem CV i czekam. To tylko w PL najlepiej wylać anonimowo żale, ale żeby zrobić retro swoich działań - to już za trudne. Ech ...

Piotr
Pracownik
@Ktoś

to raczej świadczy o desperacji taki model szukania pracy, a nie o rzeczywistej motywacji :) Mamy jakieś standardy rynkowe i warto aby wydawnictwo się ich trzymało :)

Chris
Pracownik
@Ktoś

Rzeczywiście coś jest w polskiej mentalności, żalenie się anonimowo jest niezwykle popularne ...

1
Ktoś

Wszedłem w ten wątek o (usunięte przez administratora), bo szukałem info o innej firmie i szczerze jestem zaskoczony. Dla mnie firma zawsze była spoko. Rzeczywiście, jeżeli chcesz być "samodzielnym" a z drugiej strony się ukrywać za plecami szefa, niech on bierze odpowiedzialność za to co Ty robisz, czyli tak jak w wielkich korporacjach. To nie jest miejsce dla Ciebie. Tutaj ceni się samodzielność, pomysły i branie odpowiedzialności za siebie.

Olek
Były pracownik
@Ktoś

Pełna zgoda. To nie jest typowe korpo, gdzie schowasz się za plecami innych. Tutaj liczy się inicjatywa i branie odpowiedzialności za to co robisz

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Edipresse Polska S.A.?

Piotr
Kandydat

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym(usunięte przez administratora). Po półtora miesiąca Panie się nie wysiliły nawet aby wysłać informację zwrotną o zakończonym procesie rekrutacyjnym (nawet z automatu). Cóż, kultura firmy chyba pozostawia wiele do życzenia. Nie mam pretensji ale jeśli ktoś z Państwa zostanie zaproszony na spotkanie to lepiej aby wiedział że proces rekrutacji kończy się bardziej we Wschodniej Europie niż Zachodniej. Piotr. K,

Pracodawca

@Piotr

Dzień dobry, @Piotr serdecznie przepraszamy, jeżeli odpowiedź z Naszej strony do Pana nie została przesłana. Jako dział HR staramy się odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie, wszystkim kandydatom, którzy biorą udział w naszych procesach po zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Iks
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant ds Obsługi Klienta. Czy w grę wchodzi umowa o pracę? W ogłoszeniu podany jest tylko "pełen etat".

Pracodawca

@Iks

Dzień dobry, tak, oferowana jest umowa o pracę.

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Edipresse Polska S.A.

Dziękuję za odpowiedź. Jaką pensję netto zakładają Państwo w swoim budżecie?

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Edipresse Polska S.A.

Dziękuję za odpowiedź. Jaką pensję netto przewidują Państwo w swoim budżecie?

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Iks

Ktoś mi notorycznie usuwa pytanie o pensję. Temat tabu? Czy jednak priorytet?

Pracodawca

@Iks

Kwota wynagrodzenia jest podawana kandydatom, biorącym udział w rekrutacji, w trakcie tego procesu. Na stanowisku przewidziane są widełki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności pracownika.

Iks
Kandydat
@Edipresse Polska S.A.

I właśnie jawność tych widełek stanowiłaby wstępną selekcję kandydatów...

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Edipresse Polska S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kaw3267
Były pracownik

Pracowałam niecałe 2 lata, odeszłam bez żalu - większość osób z którymi pracowałam tez dawno się ewakuowała. (usunięte przez administratora) Jednocześnie oczekują od ciebie, że będziesz dawać z siebie 200% - nie ma czegoś takiego, jak stałe godziny pracy, masz siedzieć aż zrobisz i koniec. Milion menadżerów, zero ludzi do roboty - ci pierwsi zajmują się wymyślaniem absurdalnych rzeczy, których nie ma komu realizować. Spychologia na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) Ogolnie można tam chwile popracować dla wpisu w cv ale kariery raczej nie ma co planowac, promuje się pozerstwo i zdolność do delegowania zadań zamiast rzeczywistych umiejętności.

Dworski
Były pracownik
@Kaw3267

Od podstaw w 1994 było to jako autorska mono osobowa organizacja przez jej twórcę w PL stworzona. Po odejściu ojca, kultura musi ewoluować by pluralizm i partnerstwo zostały zrozumiane i docenione...to wymaga czasu

2
Zle wspomnienia
Były pracownik
@Kaw3267

Potwierdzam. Więcej osób wymyśla co robić, a nie ma komu robić. Praca w zastraszajacym tempie po 10-11-12 godzin, gdzie w umowie ma się 8 to standard. Dodając do tego ogrom stresów i tego, że przełożeni nie wiedzą czym zajmują się ich podwładni, więc nie dość że nie pomogą, to jeszcze dorzucą kolejne obowiązki - przepis na sukces murowany.

1
Iza

A ja myślę, że często wybieramy sobie pracę niezgodną z zainteresowaniami i stąd niezadowolenie. Generalnie to dobry pracodawca cho bardzo wymagający.

Jolo
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda sytuacja z umową o pracę?

człowiek z wiertarką
Były pracownik
@Jolo

Teraz nie zatrudniają na etat, zlecenie albo o dzieło.

Anonimowy
 Pytanie

Czy firma ma coś przeciwko tatuażom?

Zespół HR
@Anonimowy

@Anonimowy Firma Edipresse Polska nie ma nic przeciwko tatuażom u swoich pracowników:) Pozdrawiamy, Zespół HRBP

ABC
@Anonimowy

Nie nie ma.

Aaaa

Dobry wieczór, skuszony/na rozwoju i wizją projektów dołączyłem/am do grupy medialnej Edipresse Polska. Zarobki ok, natomiast praca? Okropna! Przełożona/ny totalnie odklejony od rzeczywistości. Dziwna kultura pracy, zostałam/em zatrudniony na inne stanowisko, a robiłam/em coś zupełnie innego. (usunięte przez administratora)

3
Kriss
@Aaaa

Ha, ha, ha - ostatnie zdanie w punkt. Wszyscy trąbią o zasadach prywatności w pracy a Ty grzebiesz w przeglądarce na kompie szefa? Normalnie gratulacje. Dobrze, że nikt Ciebie nie złapał za rękę, bo byś miał/a kłopoty i to spore. Dobrze, że odszedłeś z firmy, bo nikomu nie życzyłbym takiego pracownika

1
Aaaa
@Kriss

Nikt nie grzebał - przełożony/przełożona podczas „spotkania” usiłował mi pokazać pewna stronę i przeglądarka internetowa zasugerowała mu taki a nie inny adres :) co notabene oznacza ze strona została odwiedzona, nie wnika kiedy, nie interesuje mnie to. nie stawia to w dobrym świetle przełożonego/przełożona. Pozdrawiam

1
Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Edipresse Polska S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zespół HR
@Pytanie

@Pytanie Edipresse Polska jako pracodawca zapewnia niezbędny sprzęt dla pracowników zdalnych. Jest on dopasowany w zależności od stanowiska oraz zakresu obowiązków. Pozdrawiamy, Zespół HR

Olek

To można ją zmienić przecież nikt na siłę nie trzyma.

1
Ania

Jaka jest atmosfera ?

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Burda Digital S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Burda Digital S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Burda Digital S.A.
2.2/5 Na podstawie 78 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Burda Digital S.A.
Przejdź do nowych opinii