Opinie o Edipresse Polska S.A.

Agnieszka

Macie jakieś doświadczenia z rozmów kwalifikacyjnych do firmy Edipresse Polska S.A.?

kulfonik

widzialam, ze poszukuja teraz stazysty... ile placa? :)

Melisa

To jedno z największych i najbardziej znanych wydawnictw. Pracowałam tam ok. roku. Warunki pracy były dobre, wynagrodzenie ok, zawsze można było się dogadać. Nie wiem jak w innych działach, ale w moim było zawsze ok. Polecam!

Andy

Też chciałbym wiedziec, jak z zarobkami redaktorów. Słyszałem o kwocie 5 tys. zł netto. Ale jestem ciekaw czy to prawda

płace

Ostatnio pojawiła się oferta na specjalistę ds. płac na którą aplikowałam. Czy ktoś wie jakie zarobki proponują na tym stanowisku?. Opinie o tej firmie są wyjątkowo negatywne, ale może warto spróbować i samemu się przekonać jak się tam pracuje, zawsze można zrezygnować.

Ile zarabia redaktor?

Ile zarabia tam redaktor portalu? Ostatnio bylam na rozmowie, wydawalo mi sie, ze wypadlam swietnie, ale nie wiem czy nie powiedzialam zbyt wysokiej stawki. Ma ktos takie informacje mniej wiecej?

jupik

Edipresse Polska to wiodący, międzynarodowy wydawca magazynów kobiecych, intensywnie rozwijający portfolio serwisów internetowych m.in. afterparty.pl, polki.pl, wizaz.pl, babyonline.pl, niania.pl. Myślę , że zatrudnienie w tak dynamicznie rozwijającej się firmie może być dla wielu osób z tej branży dobrym pomysłem

Eryk

Może doprecyzuje, czy jest ekspres do kawy, czy maja karty multisport, opieke medyczną, dofinansowania do kursów?

Eryk

W ogóle to zainteresowała mnie oferta pracy programisty w Edipresse, chodzi o PHP, możecie napisac co jest w tym socjalu jaki oferują?

Eryk

Co ciekawe, teraz na stronie Edipresse sa 3 oferty pracy, także widać szybko znajdują ludzi, trzeba się spieszyć z rekrutacją..

łukasz

Na stronie internetowej Edipresse jest 7 ofert pracy, także działają i rekrutują, napiszcie, jak jest w firmie, bo może ta rekrutacja jest wynikiem rotacji.

?

Ha, ha, ha - zakres obowiązków. Pokażą ci palcem.

Kinol
@ 23.08.2013 16:00
Ha, ha, ha - zakres obowiązków. Pokażą ci palcem.

To moze trzeba zawalczyć?

Zostaw opinię o Edipresse Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edipresse Polska S.A.