ST.Jude Medical Sp. z o.o.

Opinie o ST.Jude Medical Sp. z o.o.

Szczęśliwy człowiek 2014-07-05 20:26:36
Pracowałem na nieszczęście w firmie st. Jude medical ponad 3 lata, wystarczająco za długo. Szefowie działów o usposobieniu samouwielbiajacych sie panów z tendencja do zachowań uwlaczajacych godności człowieka. Dominował tutaj manager działu Cardiovascular, człowiek nie znający słowa szacunek do drugiego, pełen fałszu i zakłamania. Omijać firmę dalekim łukiem!!!! Produkty dobrej jakości, ale element ludzki to żenada. W wielu firmach dystrybucyjnych czy o mniejszym zasięgu lepiej traktuje sie ludzi. Szkoda zdrowia na kontakt z ta firma. Niepolecam pok każdym względem.
Salesman 2014-11-25 04:40:33
Ja pracuję w St. Jude M. Ponad 5 lat i nie zamierzam z tąd odejść. Atmosfera jest świetna, a sprzedawanie kardiologii interwencyjnej to porostu przyjemność.
do salesman 2015-04-16 08:17:16
Nie piszemy 'z tąd' tylko 'stąd'. Państwo zmarnowało pieniądze na Twoją edukację:)
mon 2016-04-21 14:58:40
klops, czy to jest jedyny wyznacznik szczęścia - nie byłbym przekonany. Z tego co wiem w firmie panuje generalnie dobra atmosfera, ale to co warto to przede wszystkim poswięcić czas na zrozumienie polityki
Zostaw swoją opinię o ST.Jude Medical Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ST.Jude Medical Sp. z o.o.