Opinie o Unisono w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unisono. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unisono na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unisono w Warszawa

Ana

Nie polecam

Dariusz
@Ana

Czego konkretnie nie polecasz? Zakupów w tym sklepie internetowym, czy może pracy przy realizacji zamówień od klientów? Zaskoczyła mnie Twoja wypowiedź, gdyż nie można jej jednoznacznie zrozumieć.

Hanna

Może znajdzie się wśród was osoba obecnie zatrudniona w firmie. Dajcie znać jak obecnie wygląda atmosfera oraz kwestie finansowe. Czy firma oferuje swoim pracownikom premię uznaniową? Wielu użytkowników poszukujących pracy czeka na waszą opinię.

Klientka45

Jestem stalą klientką, byłam 2 dni temu w salonie w Lublinie. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Dwie panie przy kasie zajęte pogaduszkami, wielce rozbawione. Była też jakas nowa pani i jako jedyna była zainteresowana klientami. Niestety jakość obslugi spadła.

Bebe
@Klientka45

Jaka płaca taka praca proszę chodzić do Marek premium tam pani czerwony dywan rozłożą jak pani zostawi u nich kilka tysięcy i burbon otworzą

oter
@Klientka45

Ja też jestem stałą klientką salonu w Lublinie i bardzo odpowiada mi obsługa w tym sklepie. Młode urodziwe Panie /no i właśnie te o czarnych włosach / są baaaaardzo pomocne i sympatyczne.

Ewelina

Czego by nie dotyczyła rozmowa pracowników to nie powinna mieć miejsca. Klient nie może czuć się skrepowany. Rozmowy służbowe czasami prywatne można prowadzić gdzieś na uboczu.

Bebe
@Ewelina

Szkoda tylko ze klient nie czuje się skrępowany na rozprzedazach jak rozwala szmaty po całym sklepie

Akacja
@Ewelina

Drogam Ewelinko... czy nie traktujesz sprzedawcow przedmiotowo. To nie są roboty tylko ludzie! Jak obserwuje te roszczeniowe i neurotyczne Klientki to myślę że to obłęd. Doszukiwanie się w szeptach i rozmowach sprzedawców źródła swoich negatywnych emocji jest chore. CI Ludzie pracują tam po 8 10 godzin klient jest często non stop muszą jakoś odreagować choćby w luznej wymianie zdań. Najlepiej jalby hologramy Cie obslugiwaly taki moj wniosek. Proponuje jutro posiedz w swojej pracy przez 8 godzin nie wymieniając ani zdania na temat poza zawodowy. I pomysł jak się z tym czujesz.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unisono? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Beata

Ostatnio kupiłam kurtkę pikowaną, po tygodniu odpadł zatrzask przy zapięciu, watolina w środku kurtki to totalna porażka , niektóre miejsca są puste nie wypchane w ogóle , jeszcze takiej tandetnej kurtki nie miałam. Lubię atmosferę w Unisono za: Obsługa

Magda

Jestem klientką sklepu UNISONO,zamawiam internetowo,bo w moim mieście nie ma sklepu stacjonarnego. Mam mieszane uczucia co do tej firmy. Blokuje konto nie wiadomo dlaczego,nie można się zalogować ani zwrócić zakupionego towaru. W dniu dzisiejszym otrzymałam paczkę bez faktury,towar pozostawia wiele do życzenia a ze zwrotami jest duży kłopot. Nie polecam tego sklepu. Moje sugestie dla Unisono: Kilka krotnie wypełniałam ankietę ale nic to nie daje

Kobieta

Witam, firma Venezia a zarazem Unisono nie traktuje swoich pracowników poważnie!! Nie prowadzi żadnych szkoleń dla sprzedawców, jedynie jedno szkolenie w roku mają kierownicy sklepu, to jest kpina, zapłata za 170 h miesięcznie wynosi 2400zł brutto!!!! Brak bonów na święta, brak spotkań integracyjnych, brak jakich kolwiek dodatków!! Jedyne to 1%od sprzedaży prowizji przez danego pracownika, kpina!! Prowizjia miesięczna to zazwyczaj 100zł! Jaka jest tu motywacja dla sprzedawców? Nie polecam tej firmy!

Mania50

Jestem klientka salonów Unisono w województwie Zachodniopomorskim. Obsługa daję wiele do życzenia. Panie za kasa które rozmawiają o swoich problemach! W nosie mają klientów. Praca z telefonem w ręku. Co chwilę zmieniają się pracownicy...jeszcze kilka miesięcy temu zakupy były dla mnie przyjemnością, miło było porozmawiać z Paniami które pracowały dość długo. Sklep był zawsze schludnie ułożony aż miło przeglądało się wieszaki. Na danym moment sklep wiele traci w głównej mierze przez brak zaangażowania ze strony sprzedawcy.

aabb

współpraca hurtowa PORAŻKA !!!! chcąc nawiazac wspolprace z unisono poprzez rejestracje konta , nie od razu trzeba zamawiac......i jakie było moje zdziwienie jak po 4 dniach menager/kierownik ( takie info dostałam poprzez telefon) zablokował mi dostep do platformu ponieważ.......nic nie zakupiłam...... nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna

@Xxx wspominasz tutaj o wymienianiu uwag na temat klientów przez pracowników Unisono. Masz na myśli jakieś nieprzyjemne uwagi? Spotkała Cię taka sytuacja, a może byłeś jej świadkiem?

Xxx

Widzę Hanno, że rozważasz wszelkie uwagi klientów i zapewne wyciągasz odpowiednie wnioski. Wielkim nietaktem sprzedawcy jest stanie założonymi rękoma na sklepie i wymienianie uwag na temat klientów. Niektórym pracownikom przydałoby się szkolenie z zakresu obsługi klienta.

Hanna

@Xxx według Ciebie zachowanie pracowników sklepu Unisono pozostawia wiele do życzenia. Co masz konkretnie na myśli? Czy jakieś zachowanie Cię zaniepokoiło? Opisz nam jakąś sytuację.

Xxx

Podejmując pracę w sklepie peacownik godzi się na pewne warunki. Ciekawe co by powiedział pomocnik na budowie na takie zażalenia Nika. Często bywam w Unisono a zachowanie pracowników pozostawia wiele do życzenia.

Hanna

@Nick, jesteś pracownikiem Unisono? Jeżeli tak, to co możesz napisać więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w Unisono?

w Warszawie Panie pracujące po 12 godzin w pustym przez 80% czasu sklepie nie mają nawet zapewnionego miejsca do siedzenia, mało tego są kontrolowane przez zwierzchników do tego stopnia, że nie mogą się nawet oprzeć. Pracodawcy którzy w ten sposób podchodzą do pracowników powinni mieć z miejsca zakaz prowadzenia biznesu, dobrze by było gdyby ktoś zrobił poważny bojkot tej firmy i mówił o tym głośno! potencjalnie większy zarobek pracodawcy kosztem zepsutego zdrowia i codziennego niepotrzebnego ciężaru kobiet. Takie podejście to zbrodnia... Jeśli pracodawca twierdzi, że sprzeda tak więcej, dla mnie byłby to 1 powód, dla którego nie kupiłbym w takim sklepie nic.

Hanna

Wiedzieliście, że ostatnio został otwarty nowy sklep Unisono w AVENIDA POZNAŃ? A jakie macie opinie na temat pracy w firmie?

hhj

to jesli te kolekcje faktycznie dobrze sie sprzedaja to chyba nie ma jakiś specjalnych powodów dop zamartwień @maja3? a to ze rpacodawca wymaga czegokolwiek to chyba normalne, inaczej nie nazywałby sie pracodawcą, tylko pracownikiem. w każdej pracy są wymagania

sara

cześć wszystkim, interesuje mnie branża związana z internetową sprzedażą odzieży, dlastego też chcę zatrudnić się w Unisono, mam doświadczenie jako grafik i infoirmatyk również, robiłam trochę w sprzedazy różnego typu. czy w takim razie mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w Unisono i jakie mają wymagania?

Fabien

Praca dramat. Kompletnie nie szanuja pracownika, zwalniania z dnia na dzien ludzi nie podajac w zasadzie zadnego konkretnego powodu. Wieczne pretensje, ze nie ma utargu, praca po 12h bez konkretnej przerwy, je sie w biegu albo na stojaco. Nie polecam! można mieć sto innych prac za taka sama place, a przynajmniej beda Cie trakotwac jak czlowieka, a nie smiecia.

Agata pracownik

Praca dla tej firmy to koszmar!pracuje sie 12-13 h dziennie,czasami nawet 4dn pod rząd.pensja nawet nie jest najniższą krajową.premie potrafią obciąc za to ze za dużo razy wychodzi się-do toalety!!! Potrafią zadzwonic z biura i powiedziec ze źle się stoi na sklepie,np w nie odpowiedniej pozycji. Kierowniczki są tak psychicznie zafiksowane ze czasami słowem sie nie odezwą..bo..wielki brat patrzy. Koordynatorzy to stare dinozaury firmy,ktore oczekują niemożliwego w momencie braku klientów. Nie podejmujcie tu pracy bo szans rozwoju nie ma a mozg sie lasuje i uwstecznia.

Zostaw merytoryczną opinię o Unisono - Warszawa

• Jak się pracuje w Unisono?

Zobacz opinie na temat firmy Unisono tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Unisono