DTS Transport

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DTS Transport

Tomek Wrocław

Przyszedłem do magazynu we Wrocławiu na początku wakacji. Od początku przy wdrożeniu widziałem chęć pomocy. Jestem człowiekiem który jak coś nie wie to woli zapytać – tutaj nie było problemów, żeby ktoś mnie wdrożył. Atmosfera z tego co już zauważyłem przyjemna, bez konfliktowa. Do pracy nie mam zastrzeżeń.

Mateusz Olszak

Pracowałem swego czasu na magazynie w Sękocinie i stwierdzam iż z perspektywy czasu dobrze mi się tam pracowało. Kierownik ogarnięty, Kierownik Magazynu także. Każdy wiedział co ma robić. Jedynym minusem dla mnie był dojazd, gdyż bez samochodu nie jest tak łatwo się dostać.

Stefko

Pracowałem u nich na magazynie w Lublinie i pewnie dalej bym pracował gdyby nie konieczna przeprowadzka żony. Naprawdę spoko ekipa którą mile wspominam. Do pracodawcy nie mam uwag – dbali o swoich pracowników, nie było problemów z urlopem i jakimiś nagłymi sytuacjami.

Piotr

Byłem świadkiem jak na ulicy Zawiszy Czarnego w Koszalinie przewróciła się staruszka. Auto DTS zatrzymało się jako jedyne i 2 pracowników prawdopodobnie z Ukrainy pomogło Pani wstać i odprowadziło do drzwi mieszkania. Brawo! Oby jak najwięcej takich pracowników!

Jacek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.
Kandydat

W Jankach szukają osoby do pracy fizycznej (zakładam, że chodzi o pracownika do noszenia towarów). Może ktoś więcej szczegółów zdradzić czy warto?

Marek Nowy wpis
Kandydat

Magazyn we Wrocławiu – jest praca… ktoś coś więcej powie o tym miejscu i pracodawcy?

Dawid Nowy wpis
@Marek

Jak dobrze poszukasz tutaj to na pewno znajdziesz. Typowa praca na magazynie czyli musisz ogarniać temat. No i mile widziane uprawnienia na wózek.

radek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Witam. Proszę o opinie na temat współpracy z firmą Zadbano jako kierowca (dostawca) z własnym pojazdem. Czy warto w to wchodzić?

klient
Klient

Bardzo w porządku panowie którzy przywieźli moje zamówienie. Wybrałem opcję z wniesieniem ponieważ już nie te lata a po za tym musiałbym jeszcze kogoś organizować do pomocy a tak zapłaciłem za transport z wniesieniem i niczym nie muszę się martwić. Co do transportu to wszystko odpowiednio zorganizowane. Dostałem powiadomienie odnośnie planowanego przywiezienia zamówionej lodówki do mojego mieszkania. Dostałem też telefon od kuriera przed przyjazdem, że będzie się do mnie kierował i czy jestem na miejscu. Chwalę sobie kontakt i przede wszystkim organizacji całego procesu. Jako laik zlecając firmie tego typu usługę liczę, że wszystko będzie zorganizowane przy najmniejszym zaangażowaniu mojej osoby – tutaj bardzo dobrze to działa. Jakbym miał ocenić firmę to oczywiście dla mnie spisali się dobrze i pozytywnie oceniam cały proces realizacji transportu.

Paweł
Klient

Korzystałem z usługi transportowej a właściwie to zapłaciłem a usługi nie otrzymałem. NIGDY WIĘCEJ Z TĄ FIRMĄ.

Borys

Na stanowisku magazyniera mam już duże doświadczenie bo od kilku lat w „branży” pracuję. Przez ten okres kilka pracodawców już miałem i przyznam, że tutaj na razie najlepiej pod kątem organizacji pracy to wygląda. Wiadomo, że im przepływ towarów większy tym większy zakres pracy ale tutaj wszystko jest dobrze zorganizowane. Każdy wie co ma robić i jakie ma przydzielone zadania. I to lubię w tej pracy bo jak ktoś ściemnia to od razu wychodzi. Dość zgraną grupę mamy, można w zespole na siebie liczyć co też jest bardzo ważne. Jeżeli chodzi o przełożonych to też kontakt z nimi jest w porządku i przede wszystkim można na nich liczyć. Co do pracodawcy to wypłata zawsze przelana w terminie. W zakresie wynagrodzeń nie wypowiadam się bo to każdy ma ustalone inaczej. Jest umowa o prace, są dodatki od pracodawcy (jakieś karty na siłownie czy ubezpieczenie). To co z mojej perspektywy ważne chyba zostało powiedziane. Tak jak wspominałem praca łatwa nie jest ale ja w tym świecie najlepiej się odnajduję.

Marcin
Kandydat

Do Sękocina potrzebują magazyniera a ja zastanawiam się nad zmianą pracy. Napisze ktoś coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

Waldas
@Marcin

To zależy jakie masz oczekiwania bo finansowo raczej tak jak wszędzie. Pracy podobnie jak na każdym magazynie. Musisz sobie to wszystko sam organizować. Na atmosferę nie narzekam - jest bardzo w porządku. Jak chcesz spróbować czegoś nowego i zmienić otoczenie to na pewno warto.

Białystok Agata meble

Nie wypłacają pieniędzy za pracę, unikajcie

Kondziu
@Białystok Agata meble

Przyznam szczerze, że pierwsze słyszę takie rzeczy. Soryy ale musiałem to napisać bo w zakresie kasy to akurat nigdy nie mialem takiej sytuacji. Oczywiście co do samej pracy różne mogą być opinie ale wypłata zawsze byla na czas.

G
@Białystok Agata meble

Śmieszą mnie trochę takie sytuacje, że ktoś miał czas, żeby napisać nieprawdę - co jak co ale kasa zawsze jest i tutaj nie można mieć zastrzeżeń

Darko
Klient

Transport dojechał terminowo. Dostałem informację o godzinie dostawy. Bez zarzutów, pralka wniesiona na nominalne miejsce, wszystko podłączone.

Stanisław Katowice
@Darko

U mnie podobnie. Remontowałem dom bo po 20 latach od ostatniego remontu już wypadało i wymieniałem prawie wszystkie sprzęty. Ciężkie to jak nie wiem co, ale przyjechała ekpia silnych chłopaków, poradzili sobie bardzo szybko i uważali żeby nic nie zniszczyć. Zmontowali co potrzeba, wszystko z uśmiechem. Naprawdę polecam każdemu, sam bym nie dał rady bo wiek już nie ten.

Zadowolony
Klient

Mega w porządku jeżeli chodzi o transport. Panowie przyjechali, wnieśli do mieszkania meble, ustawili gdzie chciałem. Poszło im na prawdę sprawnie. Uśmiechnięci, normalni do pogadania a nie jakieś mruki. Pozytyw się należy!

@Zadowolony

U mnie to samo. Panowie byli terminowo, pralka chwila moment i była na swoim miejscu. Uśmiechnięci, kulturalni – to się nazywa pozytywne nastawienie.

Maciej
@Zadowolony

Generalnie u mnie też wrażenia są pozytywne. Fajne miłe chłopaki, do pogadania. Zadzwonili przed przyjazdem, wnieśli do mieszkania lodówkę, powiedziałem gdzie ustawić - bez żadnych problemów postawili.

Beata
@Zadowolony

Bardzo w porządku panowie. Szybko się uwinęli z wniesieniem. Ustawili wszystko na właściwym miejscu. Życzyłabym sobie, żeby w każdej firmie taka obsługa była. Pozdrowionka!! ????

@Zadowolony

Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa, zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że zawsze można zrobić więcej i obsługiwać klientów jeszcze lepiej! Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR Zadbano

Ona

Atmosfera w pracy na szóstke. Prześwietni ludzie, każdy jest z Tobą na 'Ty' czy to dyrektor czy prezes :) Wypłata zawsze w terminie. Każdy kogo poprosisz pomoże i wytłumaczy. Jeśli chcesz pracować i dajesz z siebie 100% zostaniesz doceniony. Mijają mi trzy lata w tej firmie i oby tak dalej :)

@Ona

Dziękujemy za te słowa, niezmiernie miło nam je słyszeć. Cieszymy się, że jesteś z nami! :) Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Klient

Przywieźli meble z agaty, wnieśli na 3 piętro, ustawili gdzie chciałem. Tak jak było dogadane przy zakupie mebli tak zostało wszystko zrealizowane. Polecam.

@Klient

Bardzo dziękujemy za tę opinię, cieszymy się, że mogliśmy zrealizować usługę zgodnie z oczekiwaniami. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR Zadbano

Paweł
Kandydat

Jak tam panowie wrażenia z pracy na magazynie? Podzieli się ktoś? Chodzi o Sękocin.

smok
@Paweł

Zależy co byś chciał wiedzieć. Bo sama praca łatwa nie jest. Wynagrodzenie sprawa indywidualna, benefity w postaci multisportów są. Atmosfera generalnie ok, czasami można się pośmiać, pogadać ale jak jest robota to jest robota. Chyba wszystko w temacie.

@Paweł

Sękocin raczej dla ludzi którzy już liznęli trochę pracy na magazynie. Pracy mnóstwo no i trzeba się orientować w temacie bo nikt nic nie zrobi za Ciebie.

Augusto
@smok

Jeśli chodzi o podejście kierownictwa do pracowników w oddziale we Wrocławiu jest tragedia, nie proponują żadnych dodatków w okresie świątecznym , pensja odbiega od minimum , jest niska , praca dobra dla studentów, mają w standardzie umowę zlecenie , ogólnie nie polecam

@Augusto

"Augusto", przykro nam, że wystawiłeś taką opinię, tym bardziej, że w inni polecają pracę w tym oddziale. Chcemy wyjaśnić to co spowodowało Twoje niezadowolenie. Prosimy o kontakt na adres: hr@zadbano.pl . Przedstaw się proszę i napisz w jakim okresie byłeś zatrudniony w naszej firmie i przekaż szczegóły. Staramy się wyjaśnić każdy problem, który zostanie zgłoszony. Pozdrawiamy, Dział HR Zadbano

Marcel
Klient

"Firma DTS (z tego co się orientuję to chyba teraz Zadbano) dostarczała meble które zamówiłem w jednym z salonów meblowych. Organizacja transportu była na dobrym poziomie, terminowo meble do mnie dotarły więc tutaj żadnych uwag z mojej strony. Dostałem też wcześniej powiadomienie kiedy będzie kurier z moim zamówienie. Bez problemów panowie sobie poradzili z wniesieniem mebli a przyznam, że do lekkich nie należały. No ale cóż – z myślą o tym też wziąłem transport. Chciałbym jeszcze nawiązać do infolinii z którą kontaktowałem się odnośnie godziny – chciałem ją zmienić a właściwie poinformować, że może mnie nie być więc chodziło, żeby kurier wcześniej do mnie zadzwonił jak się będzie do mnie kierował. Pani na infolinii coś tam zaznaczyła w systemie i faktycznie w dzień dostawy kurier zadzwonił do mnie także udało się wszystko zgrać idealnie. Jestem bardzo zadowolony z firmy, moje oczekiwania zostały spełnione."

@Marcel

dziękujemy za tę pozytywną opinię. Jakość naszych usług, w tym wygoda i komfort naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, udało nam się spełnić Pana oczekiwania :)

Hubson

Myślę, że jest to czas który mogę z sposób rzetelny podsumować moje 6 miesięcy tutaj. Pracuje mi się dobrze, bardzo pozytywna grupa, zawsze z nimi jest (usunięte przez administratora) śmiechu także co do atmosfery to na pewno na plus. Aaa… no i warto wspomnieć, że chodzi o magazyn w Sękocinie. Przechodzą jednak do samej pracy to jest tutaj co robić. Nie ma miejsca na opierdzielanie się - masz określone zadania i z nich musisz się wywiązać. Czasami jest to praca lekka a czasami trzeba podźwigać ciężary (taka specyfika). Osoby które nie mają predyspozycji na magazyn szybko odpalają - nie odnajdują się po prostu w tym świecie. Co do samej organizacji pracy to muszę przyznać, że jest to dość nowoczesny magazyn - wcześniej robiłem jeszcze na innym magazynie no i wyglądało to zupełnie inaczej niż tutaj. Oczywiście uznaję to w kryteriach na plus. Kasa - tutaj chyba jest to indywidualna kwestia ale jakbym miał być szczery to pensja podobna lub taka sama jak w innych tego typu miejscach. Na plus dodatkowe benefity ze strony pracodawcy. Jest umowa o pracę po okresie próbnym. Jak ktoś nie boi się fizycznej pracy to magazyn będzie dobrą opcją - ja lubię swoją pracę i dobrze się w niej czuję.

@Hubson

dziękujemy za przesłaną opinie. Miło słyszeć nam takie słowa, staramy się każdego dnia by pracownicy byli zadowoleni, że są z nami :)

Grzegorz
Klient

Po stokroć NIE POLECAM. Daty dostawy jakie sami ustalają, to dla nich dana poglądowa. Mieli mi przywieźć meble. Ustalili sami, że będą 27.10 u mnie. Zamówiłem więc na 28.10 montera. 27.10 Dostaję telefon, że jednak nie dowiozą mi w tym dniu tylko dzień później. Mówię sobie, dobra, sam prowadzę biznes, zdarza mi się też czasem coś zawalić. Montera udaje się przełożyć na dzień później. 28.10 dostaję znów telefon, że dziś nie dowiozą. Ciśnienie mi wzrosło, ale jeszcze zachowuję spokój. I teraz hit. Dzwoniący do mnie Pan, stwierdza, że nie poda mi kolejnej daty dostawy, bo nie wie, kiedy ona będzie. No i tu się zagotowałem. To jest kpina. Dzwonię do montera i mówię, że muszę odwołać, bo nie wiem na kiedy będą meble. Zaliczka jaką mu dałem oczywiście przepada. Dostaję opierdziel solidny od niego, że jestem mało poważny i że powinienem mu dniówkę całą zapłacić, bo to nie jego wina, że moimi zmianami terminu montażu zrobiłem mu przestój bez zleceń. W sumie rozumiem chłopa. Kontaktuję się jeszcze z firmą w której zamówiłem meble. I... TEŻ NIE SĄ w STANIE ustalić z DTS/ZADBANO kiedy mi te meble przywiozą! Unikam pisania publicznie opinii, nawet jak coś pójdzie nie tak, ale w sytuacji w której ani sklep(!), ani klient(!) nie są w stanie od pośrednika w dostawie uzyskać wiedzy, co się dzieje z towarem za który zapłaciłem, to nie bardzo mam inną możliwość, niż nagłośnić to gdzie się da. Może tu ktoś to przeczyta od nich, ustali tę datę i zastanowi się, czy takie dysponowanie własnością klienta jest właściwie. Jeszcze raz, NIE POLECAM!

Mx20
@Grzegorz

Ja też zdecydowanie NIE POLECAM firmy zadbano.pl ! Ich kurier zrobił mi dziurę na środku wykładziny. Transport źle zorganizowany. Ludzie z działu reklamacji mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Ręce opadają. Masakra.

klient
@Grzegorz

W moim przypadku meble dojechały – raz miałem termin przełożony. Wnieśli wszystko tam gdzie chciałem także z mojej strony raczej pozytywne doświadczenia. Zadzwoń może jeszcze raz i dopytaj o powody opóźnień – obsługa na infolinii raczej ogarnięta była jak dzwoniłem.

Marzena
@Grzegorz

Mam dokładnie to samo, meble kupione 9.11 , dostawa przekładana już trzeci raz bez konsultacji zemną. Jest 17.11 mebli nie ma i nie ma info kiedy będą. Dziś napisali że nie udało się dostarczyć. No kpina jakaś. Siedzę w domu cały dzień.

@Grzegorz

przykro nam z powodu opisanej sytuacji. Prosimy o kontakt na adres: hr@zadbano.pl. Opisz proszę zaistniałe zdarzenie podając jednocześnie szczegóły zamówienia. Staramy się wyjaśniać każdy problem, który zostanie zgłoszony. Pozdrawiamy, Dział HR Zadbano

Marzena
Klient

Tragedia!!! Meble kupione 9.11. Pierwsza data dostawy to 12.11 dostaję telefon, że z przczn losowych dostawa będzie jutro (sobota wiadomo że nie pracują) Pan szybko kończy rozmowę i nie odbiera telefonu jak oddzwaniam. Za godzinę dostaję smsa że dostawa 15.11. Oczywiście dostaję 15 swego smsa że dostawa 17.11 . Dzwonię do BRW żeby interweniowali ,Pani dowiaduję się wszystkiego i potwierdza że 17 swego dostawa będzie. Nawet dzwoni w południe że jeszcze raz potwierdziła wszystko, meble już jadą, dała nr do kierowcy. Dzwonię, będą za 2 godziny. Dostaję smsa za jakiś czas że nie udało się dostarczyć!!! No kina jakaś. Dzwonię do kierowcy informuję mnie że jedna z paczek jest uszkodzona i nie wzięli jej z magazynu. To dwie godziny wcześniej mówili że jadą, mają meble i będą u mnie . Straciłam trzy dni z urlopu, czekając na ludzi którzy nie zamierzają przyjechać. Jest 17.11 nie mam mebli ani informacji kiedy będą.

@Marzena

Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Pracowałem ponad 2 lata. Najlepszy dzień to ten w którym opuściłem firmę DTS. Dla każdego kto szuka pracy, stanowczo odradzam chyba ze lubisz nosić więcej niż dasz rade i zarabiać grosze, okres świąteczny? To jest dopiero masakra miejsca na magazynie nie ma a ty masz do uszykowania 20 tras, nie wspominając już ze towar na magazynie to towar który do klientów jedzie dopiero za kilka dni. Kierownictwo i wyższe osoby to szczerze mówiąc nie wiem skąd ich biorą, przynajmniej nauczyłem się, że nie trzeba być wcale inteligentną, rzetelna i umiejąca zarządzać ludźmi osoba, biorą nowego kierownika na kilka miesięcy może się spisze może nie jak nie to następny, kłamstwa, codziennie nowe bez sensowne pomysły i narzekanie każdego pracownika na firmę na porządku dziennym. Jedyny plus to atmosfera.

Hans
Kandydat

Jak tam wygląda u nich praca z dostawą przesyłek?

Mateusz
@Hans

Jak poczytasz kilka opinii klientów to zobaczysz, że nie jest łatwo. Dostajesz kilka przesyłek i musisz je dostarczyć w dany dzień. Jak choć trochę się spóźnisz to już pojawiają się mało przychylne komentarze. Sama praca nie jest zła ale tam gdzie masz już kontakt z ludźmi z zewnątrz to musisz się liczyć z ich presją. Więcej chyba nie muszę dopowiadać.

Jacek
Klient

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Czekam na sofę ponad dwa tygodnie, oni nie wiedzą gdzie są, co robią, komu zawożą a komu nie. Nadal czekam. Nie do wiary, że przy tak ogromnej konkurencji istnieją takie badziewiaki. Kompletne lekceważenie klienta, kłamstwa i przekładanie dostaw. Nawet nie bierzcie pod uwagę tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o DTS Transport - Warszawa

DTS Transport