2 Dodaj opinię
counter
2 118 322 5 1

Opinie o DTS Transport

@EWA

Witam, Pani Ewo dziękujemy za Pani opinię. Satysfakcja i zadowolenie Klientów stoi w DTS zawsze na pierwszym miejscu.

Tak3Nie33
Kryko

Super kontakt, czas dostawy ustalony co do minuty. Szybki wyładunek i wniesienie do domu. Bardzo miła obsługa. Dziękuję. Polecam. Lubię atmosferę w DTS Transport za: Atmosfer bardzo miła. Wesoło i życzliwie.

Tak3Nie35

@Alicja

Witam, Pani Alicjo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję że złożyła Pani swoją aplikację i będzie mogła się Pani przekonać osobiście jak wygląda praca u nas. Praca w dziale Księgowości jest pełna codziennych wyzwań, takich które pozwalają się rozwijać i zdobywać coraz to nową wiedzę oraz doświadczenie. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR pod adresem hr@dts.pl.

TakNie10
M.

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Świetna atmosfera w pracy, wynagrodzenie- terminowe, co miesiąc dostajemy dodatki do premii, firma naszym kierowcom daje dosłownie wszystko czego im potrzeba do zrealizowania kompletnej usługi tak by klient był zadowolony. To od nich zależy jak wypadnie usługa. Kierowcy pracują co prawda w nienormowanym czasie godzin, ale podpisując umowę zgodzili się na to. Jeśli ktoś szuka pracy to szczerze polecam tą firmę osobom, którym się tej pracy nie boją. Jeśli ktoś pracuje uczciwie i sumiennie, na pewno będzie zadowolony z pracy u nas. To jest tylko taka moja osobista opinia ;)

Tak4Nie44
Cjfdd Nowy wpis

Syf, Syf i jeszcze raz Syf nie polecam

Paweł Nowy wpis
@Cjfdd

Potwierdzam, że to (usunięte przez administratora) -Agata Meble - firma ojca i DTS Transport - firma syna. Mnie oszukali. Wyłudzili pieniądze a mebli nie dostarczyli. NIGDY NIE SKORZYSTAM ANI Z JEDNEJ ANI Z DRUGIEJ FIRMY. NIE POLECAM!!!

Paweł z Białegostoku Nowy wpis

Siedziałem w domu i czekałem na meble od godz.15-17. Nikogo nie było, dlatego kilka minut po 17 zadzwoniłem pod podany numer. Oni stwierdzili, że byli. Drugiego terminu dostawy nie uwzględnili. NIGDY NIE SKORZYSTAM Z USŁUG FIRMY DTS TRANSPORT WARSZAWA. Towaru nie dostarczają a pieniądze inkasują. TO AMBER GOLD TRANSPORT. UWAŻAJCIE!! FIRMA (usunięte przez administratora)

CVBN Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Przyjechał pan ok. 60 lat do montowania ciężkich mebli twierdzi mojej mamie że jest za słaby i że zaraz zawał serca bo meble za ciężkie moja mama zlitowała się a ten wykorzystał sizofrenie mojej mamy i napisał na kartce brak miejsca w inspekcji handlowej powiedzieli co to znaczy brak miejsca i że mam 2 lata na reklamacje. W odpowiedzi przyszło mi, że meble w regulaminie powinny mieć miejsce 2 metry wzięłam regulamin i tam słowa nie ma o 2 metrach

Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Profesjonalna bardzo mila obsługa. Szybkość i sprawność godna pochwały. Polecam wszystkim tą firmę,za tą cenę warto korzystać z ich usług. Pozdrawiam. Zadowolona klientka z Częstochowy.Przesyłka nr 2180348/3.

@Ewa

U mnie negatyw do potęgo n-tej. Pieniądze skasowali. Mebli nie dostarczyli. Pieniędzy nie zwerócili. Reklamacji nie przyjęli. Czekałem w domu a ONI stwierdzili, że mnie nie było w domu. Aplikacji o ustalenie drugiego terminu nie przyjęli. Tak pracuje Oddział w Białymstoku mieszczący się w Agata Meble.

Paweł

Wykupiłem transport z dostawą mebli w firmie DTS Warszawa. Usługa nie została zrealizowana. Moja reklamacja od lutego 2020 pozostaje bez odpowiedzi. To (usunięte przez administratora) albo inaczej (usunięte przez administratora) wyłudzają pieniądze za usługi, których nie realizują. OSTRZEGAM !!!

TakNie1
Kierowca
@Paweł

To nie jest tak że firma nie chce zrealizować usługi i przywieźć w tym przypadku mebli pracuje już kilka lat jako kierowca w tej firmie i proszę mi wierzyć nie wszystko zależy od tej firmy kierowcy przywiozą towar jeśli go pobiorą z magazynu jeśli nie ma go tam nie ma cudów nie uczynią to błąd że nikt się z Panem nie skatował ani Pan nie mógł się dodzwonić jeśli mebel nie wyjeżdża z magazynu z winy sklepu powinien do klienta dzwonić magazyn i udzielić informacji kiedy mebel będzie na magazynie

Nowy
Nazwa działu: Marketing

Pierwszy kontakt z firmą i już problem. Ciekawe co będzie potem. Ciekawi mnie ze taki gniot nadal jest na rynku. Kto im zleca zamówienia. Jest tyle lepszych firm a wybierają właśnie ją.

romekhalinka@wp.pl

dzisiaj otrzymalem dostawe pralki.,dostawa w wyznaczonym terminie przez bardzo grzecznych i sympatycznych pracownikow,z uslugi jestem bardzo zadowolony ,dzikuje bardzo.

Kryko

Tak3Nie35
Grzegorz Kraków
@Kryko

Niestety mój kontakt z firmą jest bardzo zły. Na umówioną dostawę otrzymałem tylko SMSa, że będą za pół godziny. Następnie podobno podjechali dzwonili zrobili zdjęcia, że mnie nie ma i odjechali. Dzwoniłem do nich 5 krotnie i ani razu nie odebrali połączenia. Dzień później dostałem wspaniałą propozycję kolejnej dostawy za 98 zł. Tak się wymusza pieniądze od klientów..

@Grzegorz Kraków

U mnie było to samo. Czekałem od 15-17. Nie dzwonili. Zadzwoniłem kilkanaście minut po 17 i usłyszałem, że byli u mnie tylko mnie nie było i że mają zdjęcie. Towaru nie przywieźli, pieniądze straciłem, Namawiali bym drugi raz zapłacił anie nie dałem się nabrać. Reklamacji nie uwzględnili. Może złożyć pozew zbiorowy. Mój e-mail : patent@oaza.edu.pl

Artur
Nazwa działu: Handlowy

17 marca 2020 miała mi zostać dostarczona do domu sofa za której transport zapłaciłem 399 zł. Z uwagi na pracę od 7 do 15 tej poprosiłem o dostarczenie przesyłki po godzinie 15. Jakie mnie zdziwienie spotkało jak kurier (Janusz) zaproponował za tą możliwość dodatkowo najpierw 40 zł a potem jednak 60 zł, tak po trzy dyszki na głowę powiedział (było ich dwóch logiczne towar trochę waży). Powiedziałem, że za przesyłkę zapłaciłem i tak już dużo więc dodatkowo nie będę płacił i odbiorę ja innego dnia. Mimo, że u mnie w domu nie byli to zrobili status przesyłki brak odbiorcy w domu. Zadzwoniłem więc na infolinię (oczywiście informując o próbie wyłudzenia dodatkowych pieniędzy) poprosiłem o dostawę na 19 marca, żebym miał czas na zorganizowanie dnia wolnego od pracy. Dziś tj.19.03.2020 czekałem w domu i nikt się nie pojawił. Znowu telefon na infolinię a tam się okazało, że ktoś (Janusz moim zdaniem, wstyd przed dostarczeniem ) przesyłkę ANULOWAŁ. Niestety nikt nie wie kto? W dobie cyfryzacji bez mojego polecenia przy odrobinie dobrej woli doszliby kto to zrobił ale swojego pracownika chronią a ja zostałem bez sofy. Nadmienię, że Pan na infolinii był bezczelnym ignorantem i nie widział żadnego problemu. Przestrzegam przed firmą DTS a działania kurierów z filii w Bydgoszczy ( Janusz i jego kumpel ) noszą znamiona przestępstwa. 0

@Artur

Podobna sytuacja u mnie w Białymstoku. Czekałem na meble. Jak minęła godzina to zadzwoniłem do osoby którą mi podano do kontaktu. Osoba ta odpowiedziała, że była u mnie i że mnie nie było. Paranoja. Aplikacji o drugim terminie nie uwzględnili. Kazali mi płacić jeszcze raz. Meble odebrałem prywatnie. Tutaj trzeba by było złożyć pozew zbiorowy. Mój e-mail: patent@oaza.edu.pl

...

Masakra jakaś robienia ludzi w kulki wysyłają info o dostarczeniu przesyłki na dany dzień jednak jak dany dzień nadszedł to po południu dostaje info że paczka jednak będzie po weekendzie człowiek się przygotował oproznil mieszkanie A teraz siedzi z kartonami bo ktoś wprowadza nas w błąd

@...

Firma Kant-Oszust. Pobierają pieniądze a usługi nie realizują. Tym powinna zająć się Prokuratura.

Natalia
Nazwa działu: Handlowy

Ta firma to jakiś żart. Ludzie odsyłają od jednego do drugiego. Robią wszystko żeby zwalić winę na klienta, gdy to oni zawinili. Na transport musiałam czekać dłużej, ponieważ PAN dzwonił i nikogo ponoć nie było w domu. Pieniądze wyciągnęli i umyli od wszystkiego ręce.

XXX
@Natalia

Ciekawe czy Pani się kontaktowała w tej sprawie do firmy. Ponadto to jest Pani wina, że nikogo nie było w domu i nie odebrała Pani telefonu. W umowie jasno i wyraźnie jest napisane, że czekają 15 min i odjeżdżają. Nigdy się nie zdarzyło, że w takiej sytuacji została pobrana ponowna opłata za transport. Na drugi raz radzę przeczytać regulamin i skontaktować się z firmą w celu wyjaśnienia sytuacji, a nie pisać opinie w internecie. Pozdrawiam

Tak3Nie1
@Natalia

U mnie było to samo. Twierdzili, że mnie nie było pod wskazanym adresem. A to ich nie było. Drugiej aplikacji nie było. Reklamacji mojej nie uwzględnili. Może by złożyć pozew wspólny o zwrot niesłusznie wziętych pieniędzy. Mój mail: patentt@oaza.edu.pl

Niezadowolona
Nazwa działu: Handlowy

Nigdy w życiu. Od kilku dni dostaję maile i smsy, że paczka nadejdzie następnego dnia. Oczywiście ani paczki, ani informacji ze strony firmy... po kilku dniach takiej zabawy z wysyłaniem maili, obiecywaniem że jutro, że na pewno... okazało się, że paczki nie ma, zaginęła... potem sugerowanie, że pewnie nie wyszła ze sklepu, że źle ometkowana...opryskliwy kurier, niekompetentna infolinia.... skandal!!!

@Niezadowolona

Mnie też wystrychnęli na dudka. Kasę 185zł wzięli. Transportu nie było. Reklamacji nie uwzględnili. Tym powinna zająć się Prokuratura.

Była pracownica

W chwili zatrudnienia nigdy nie sądziłam, że kiedyś będę pisała negatywną opinię, zamiast pozytywnej na temat pracy w tej firmie. Mogę jedynie podziękować osobom, które ze mną pracowały za ogrom nauki i za cierpliwość. Atmosfera zawsze super (do czasu epidemii i kryzysu :')), baaardzo lubiłam pracować w tej firmie. Wynagrodzenie ok, zawsze na czas. Ja studiując zaocznie nie miałam problemu pogodzić pracę ze studiami. Grafik był super dopasowany pod pracownika. W chwili kryzysu związanego z wirusem, w firmie zaczynało się dziać bardzo nieprzyjemnie. Decyzje, które były podejmowane, nie do końca były uzgadniane z innymi kierownikami..a kierowników jest multum ???? Kierownik z zerową znajomością swojego pracownika, definicji szacunku do drugiego człowieka też nie rozumieją (najważniejsze statystyki zamiast pracownik) , cięcie wynagrodzeń, niesprawiedliwość ( np. osoba, która ledwo się zatrudniła i ledwo co umie, nie zostanie zwolniona, bo przecież jej rodzina pracuje w firmie. Typowe zjawisko. Chyba też muszę się zainteresować pracą w firmie mojego partnera :') ) nie ma premii i masowe zwalnianie ludzi. Wręczając mi wypowiedzenie nigdy w życiu nie usłyszałam tak dużo słowa "przepraszam". Wsadźcie sobie gdzie indziej fałszywe słowo "przepraszam", bo to nic nie daje. Wyciągajcie wnioski nie tylko z tych swoich punkcików i statystyk. Dziękuję i (nie) pozdrawiam śląski oddział.

Maciej
@Była pracownica

To normalne ze w tej firmie jeden kierownik czy „planista” (celowo w cudzysłowiu bo w innej firmie zobaczylem dopiero jak wyglada praca i komunikacja planisty z prawdziwego zdarzenia) po znajomosci przypada na 2 albo 3 pracowników. Kryzys szybko zweryfikuje taki model działania. Dobrze ze już ponad rok temu mnie zwolnili i przeszedłem do normalnej firmy gdzie wszystko działa lepiej to teraz nie mam problemu ze muszę martwić się o jutro. Z całego serca życzę DTS-owi żeby zdechł na koronawirusa bo tylko na to zasługuje ta śmieszna i żałosna firma

Była pracownica
@Maciej

Zgadzam się. To raczej normalne, że pracownik, który jest zatrudniony po znajomości, ma lepiej niż pozostali. (usunięte przez administratora) Niestety taka osoba jak ona chyba nigdy nie zostanie zwolniona, bo przecież ma znajomości, a pracownik, który umie więcej i dłużej pracuje będzie zwolniony. Bardzo to było niesprawieliwe względem mnie i okazanie braku szacunku.

Jeszcze
@Była pracownica

Pewnie trafialiście na słabe oddziały, są takie gdzie docenia się wkład i zaangażowanie. Np centrum gdzie Nie ma nic po znajomosci

@Maciej

Ta firma powinna zniknąć. pobiera pieniądze a usługi nie realizuje. Powinien tym się zająć prokurator.

@Była pracownica

Życzę by ta nieuczciwa firma splajtowała. Niech nie (usunięte przez administratora) więcej ludzi. Pobiera pieniądze a usługi transportowej nie realizuje tłumacząc, że nikogo nie było pod wskazanym adresem. Powinien zająć się tym Prokurator.

@Paweł

Szanowny Panie, bardzo proszę o przesłanie szczegółów na adres reklamacje@dts.pl. Jesteśmy poważną firmą, która każdego dnia obsługuje kilka tysięcy klientów. Prosimy o szczegóły.

mirek

Witam sprzet zamowiony w Media Markt krk nie dotarl do dzis chociaz transport byl ustalony z firma spedycyjna DTS na 06.05.2020

@mirek

Do mnie w ogóle nie dotarł. Reklamacji mojej też nie uwzględnili. Skasowałi 185zł. Tym powinna zająć się Prokuratura.

TakNie

Co jaki okres czasu w DTS Transport można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie4
Pracownik DTS
@Pytanie

Chodzę i jęczę od ponad roku... ze mogli by dać więcej, zawsze słyszę ze nie ma z czego a kierownicy i dyrektorzy regionalni przychodzą do pracy w koszulach z tommiego hilfigera spodnie z BigStar buty z Ryłko laptopy nowe i auta firmowe nowiutkie Fabie i podejrzewam ze pensja jak 3 moje ;)

Artur
@Pracownik DTS

Podkoszulki, buty firmowe ola boga, to pomysl proszę ze niektórzy z tych kierowników maja właśnie po to łeb na karku, aby sobie na coś takiego pozwolić. Tym bardziej to nic drogiego. Laptopy i telefony firmowe, ja nie korzystałem wole własny sprzęt. Fabie ? To troszkę słabo jak na samochód firmowy, wiec to żaden wyznacznik, w obecnych czasach. Chodzisz i jęczysz, to nic dziwnego ze nie masz tej podwyżki. Ja bardzo miło wspominam prace w firmie, duzo mnie nauczono, odeszłem sam, nigdy nie bałem się rozwiązania umowy ze strony firmy. Ale praca rzeczywiście po 300h na miesiąc, za to świetne narzędzia pracy, atmosfera i ludzie którzy naprawdę byli pomocni, ale także potrafili odwdzięczyć się za okazana pomoc. Prezes i dyrektorzy duzo wymagają i bardzo dobrze, na tym polega biznes. A firma jest i będzie liderem w kraju w HD. Kto chce się nauczyć, nie boi się pracy i wie, ze nie ma nic za darmo na pewno nie będzie zawiedziony praca w DTS powyżej magazyniera / brygadzisty.

Tak1Nie3
Paweł

(usunięte przez administratora) Pobrali pieniądze, wystawili fakturę ale mebli nie przywieźli. Reklamacja bez odpowiedzi. UWAŻAJCIE, OSTRZEGAM (usunięte przez administratora)

TakNie

Jak ze studentami w DTS Transport? Chętnie zatrudniają?

Kiepur
@Pytanie

Za czasów jak ja pracowałem to prawie połowa pracowników była zatrudniona (usunięte przez administratora) - wsrod nich co najmniej jeden student. Tylko jak przychodzi inspekcja pracy to musisz iść na dwugodzinny spacer no ale po pierwsze nie jestes sam - cała czarna ekipa idzie z toba. No a po drugie zawsze możesz się w tym czasie pouczyć, pisać prace czy co tam wolisz.

Kiepur
@Kiepur

Usunięty fragment to „zatrudniona na czarno”

Hsks
@Pytanie

W moim oddziale było bardzo dużo studentów. Studentów dziennych raczej niechętnie przyjmują. Jeśli chodzi o zaocznych to jak najbardziej.

Kosior

Cała ta firma to jedno wielkie bagno,cięcia kosztów,coraz więcej obowiązków i zwolnienia ludzi bo rzekomo jest nas na magazynie za dużo.(usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Marian
@Kosior

Mnie tez kiedyś wylali tylko za jaranie buchow i niepunktualność. Poszedłem do innej podobnej pracy, buchy w niej jaram jak smok, spóźniam się codziennie i wychodzę przed czasem i pod każdym innym względem tez wychodze na tej pracy lepiej. Naprawdę da sie lepiej tylko poszukaj. Jest zapotrzebowanie na transport. Nie ma co płakać po pracy w magazynie dts chłopie. Jak pójdziesz do cywilizowanej firmy sprzedazowej z własnym działem transportu to zobaczysz ze to co widziales wczesniej to totalny żal i (usunięte przez administratora)

Siwy z przeprowadzek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy firma inwestuje w przystający do współczesności sprzęt ułatwiający prace na rozwozkach?Czy przechodząc z konkurencyjnej firmy do dts mogę liczyć na przypisany do swojej ekipy samochód z windą oraz schodołaza do transportu ciężkich rzeczy po schodach? Czy są premie oraz bony świąteczne, albo chociaż zniżki na jakiś asortyment przy którym się pracuje? Bardzo zależy mi na cywilizowanych warunkach rozwozek żeby nie obciążać co do sztuki i każdego schodka własnych pleców, bo tak to się pracowało w tej branży 20 lat temu, ale chyba nie dzisiaj. Dobre narzędzia pracy to dzisiaj absolutnie standard w dużej firmie od dostaw transportu gabarytowego - dlatego pytam.

Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jeżeli myślicie o zrobieniu kariery w tej firmie to szczerze odradzam. Firma zwalnia swoich najbardziej doświadczonych pracowników od tak z dnia na dzień. Pomagałem tworzyć jeden z oddziałów, obiecywano mi dalszą drogę rozwoju po czym bez żadnych skrupułów wręczono mi wypowiedzenie i powiedziano, że jutro mogę się już nie pokazywać. Nie docenia się tu pracowników niższych szczebli a czcze gadanie o wspólnych sukcesach jest tylko ku uciesze kierowników dywizji, którzy liczą na swoje pełne premie. Sama premia to od jakiegoś czasu mżonka- co miesiąc jest solidnie ucinana bez konkretnego wskazania na indywidualne "błedy"- tłumaczą to odpowiedzialnością zbiorową. Kiedyś fajna, przyjacielska atmosfera- dziś walki między oddziałami o punkty dające premię. Firma z całych sił chce wejsć w świat korporacji. Wskaźniki wygórowane tak aby ciężko było dostać pełną wypłatę mimo wszelkich starań całego oddziału. W moim oddziale było dużo młodych ludzi pełnych pomysłów ale niestety są ciągle blokowani przez betonową "górę".

Niezadowolony

Kierowca odmówił poczekania chwili, aż sprawdzę zawartość przesyłki ( telewizor). Odradzam korzystanie

Tak1Nie2
Nazwa działu: Finanse

Pabi
Nazwa działu: Handlowy

Mi oplacali z 2 miesięcznym opóźnieniem.Podziekowalem za współpracę.

Tak4Nie
maly

Pisz do ich zleceniodawcow Media markt agata meble

Były przewoznik DTS
@maly

Sory bardzo, na szczęście już nie współpracuje z ta chora firma jaka jest DTS ale współpracuje z innymi firmami i tez wozimy AGD i jakoś potrafią opłacać faktury na czas i nawet co tydzień... kolejna sprawa DTS ma pieniądze z Agaty meble i to odrazu gdy klient opłaca transport na POK...

Tak3Nie1
@Były przewoznik DTS

A jakie to firmy co płacą co tydzień?

Gość

Witam ja natomiast niejestem zadowolona z tej firmy, moja przesyłka nie została dostarczona na czas, nie dbają o to niestety. Przesyłka była wydana przez firmę jysk, i teraz winnych niema standard. Ja rozumie że jest taka sytuacja związana z epidemią ale jak się nie wyrabiają to niech nie przyjmują zleceń, ktoś jest winny ale nikt się niechce przyznać.

obiektywny

Mieszane uczucia. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko kierownicze obiecano pracę w wymiarze 8h (tyle wpisano na umowie), za odpowiednim wynagrodzeniem oraz wolne weekendy. Pierwszy miesiąc zweryfikował rzeczywistość, kiedy na liczniku pojawiło się około 300h a za nadgodziny nie chciano zapłacić argumentując, że na szczeblu kierowniczym nadgodziny się nie należą. Kwota na umowie różniła się od kwoty obiecanej, oczywiście na niekorzyść pracownika. Szkolenia i wdrożenia do pracy faktycznie nie było, z miejsca na głęboką wodę i od razu wyniki, wyniki, wyniki. Po miesiącu okazało się, że wchodzą pracujące soboty, oczywiście pensja bez zmian. Telefony i maile także po 20:00 oraz w niedziele i święta. Tak to wyglądało, kiedy w pewnym regionie zarządzali pewni ludzie. Żeby być obiektywnym - nie na każdym oddziale tak jest, wszystko jest kwestią ludzi. Po pewnym czasie miałem okazję spotkać na prawdę fantastycznych ludzi zarządzających regionem, którzy wykazali się wielkim zrozumieniem sytuacji w której się człowiek znalazł, jednakże 3 miesiące pod butem kilku innych osób, potrafiły zrobić z człowieka wrak. Firma faktycznie daje dużo możliwości, można wiele się nauczyć i rozwijać się w branży, narzędzia pracy także są zapewnione. Ale pod warunkiem, że trafi się na przełożonych, którzy będą cię wspierać i będą chcieli z tobą współpracować a nie na gburowatych tyranów.

Paweł

A ja jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Na bieżąco wysyłali SMSy o przesyłce, kurier był o wyznaczonym czasie, pół godziny przed przyjazdem dzwonił do mnie, że się zbliża. Owszem, kierowca zza wschodniej granicy, ale pełna kultura i profesjonalizm. Ja polecam (WLKP)

Mały 24
Nazwa działu: Handlowy

Witam cóż mogę powiedzieć firma (usunięte przez administratora) termin dostawy na dzisiaj więc wziąłem urlop SMS dostałem że będą między 15 a 16 więc czekam mija 19 wciąż czekam dzwonie do media dają mi num do nich dzwonie do nich to znaczyDTS po długich tłumaczeniach twierdzą że to wina media Markt i że najbliższy termin dostawy za 2 dni więc dzwonie do media i się dowiaduje ze dzień wcześniej pobrali już towar z magazynu i powinien być w terminie bo też mają taką informację pani z infolinię DTS po prostu przeszła samą siebie żeby wcisnąć mi ciemnotę i winę zwalić na sklep pozdrawiam panią z infoliniDTS ale zmień pani pracę roboty jest od metra w poważnych i szanujących się firmach.

Tak1Nie1
Zdruzgotany

Niestety jestem byłym przewoźnikiem... Od 3 miesięcy proszę się o pieniądze i jak grochem o ścianę. Wszechobecne (usunięte przez administratora) Kierownik mówi jedno, spedycja coś innego, a dyrektor nie raczy odebrać telefonu. Auta w opłakanym stanie. 12 h pracy to norma. Brak możliwości wolnego dnia, chyba że akurat spedycji się tak spodoba.

Tak4Nie
M

Praca w punkcie DTS w Agata Meble prawie mnie wykończyła. Fizycznie i psychicznie. Za żenująco niską pensję obowiązki jak na 3 stanowiskach, bezpośrednia przełożona sensowna ale wszystko co powyżej to jakiś żart. I to nieśmieszny. Zero wsparcia a przepisy PIP i BHP totalnie olane. Nie polecam. Co do opinii klientów o słabej jakości usług - prawda ale z winy firmy. Kierowcy nie mają jak wykonywać pracy na poziomie, bo są przepracowani, nie szanowani przez 'górę' i ryzykują własnymi pieniądzmi jeśli meble są uszkodzone, nawet jeśli takie dostali od sklepu

Tak9Nie
M2
@M

W jakim mieście pan/pani prawował/a?

karolina

pewnie w Szczecinie

Były przewoznik DTS
@M

Potwierdzam w 100% Praca na Agacie meble wyzysk 100% nie da się nosić mebli po piętrach przy codziennej wadze od 1000kg do 2000kg 6 dni w tygodniu!!!! Omijać DTS szerokim łukiem!

Kolega

Skoro Peugeot to znaczy ze podwykonawcy. Oni musza z czegoś żyć a DTS nie płaci im faktur w terminie. Tak to niestety wyglada... Jeśli do tego maciora planowała im trasę to już widzę jak super optymalnie była rozplanowana:) tak super jak ona podciąga się na drążku albo robi półmaraton...

M.

Tak4Nie44

@M.

Witam, bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników, ze swojej strony możemy tylko dodać iż nieustannie chcemy podnosić standardy zarówno obsługi naszych klientów jak i standardy zatrudnienia dla naszych pracowników.

TakNie10
Wkurr***ony
@M.

Dodatki? Chyba w postaci nadgodzin. Odkąd pracuję (a będzie już parę ładnych lat), nic oprócz gołej pensji nie dostałem. Pochwal się jakie to dodatki i od kogo dostajesz koleżanko.

Tak11Nie
Wilk
@Wkurr***ony

Brak żadnych dodatków,śmieszny ryczałt za nadgodziny tyrasz jak wół ,nie ważne które piętro czy się mieści do windy czy nie masz wnieść waga niektórych mebli około 150 kg ,wiecznie jakieś kary pretensje auta przeładowane aż chlapaczami trą .NIE POLECAM TEJ FIRMY !!! Były pracownik .

Tak10Nie
@M.

Tak tak piszecie sami sobie pochlebne komentarze to sprawdźcie jeszcze koniecznie jak to jest przybić sobie samemu piątkę. Komentarz jakiejs „Dorotki z biura” który w 90 proc. dotyczy pracy dostawcy. Ciekawe... jak widzicie zza biurka wszystko cacy. Widać jak firma jest zdesperowana... właśnie dzisiaj do mnie do pracy przyszły nowe osoby z dts i pośmialiśmy się z tego dziadostwa. Mówili ze nosili po blokach praktycznie same dechy bez montaży, podłączeń itd. Firma jeden hub rozdzieliła na 2 w różnych rejonach aglomeracji a ilość zleceń spadła. Złoty interes... no ale nowe stanowiska dla znajomków już są.

@M.

Haha a najlepsza jest „premia swiateczna”. Chłopaki mówili ze ten ochłap to 300zl. Ja w dziale transportu jednej z firm typu RTV AGD dostałem prawie 5 razy więcej plus do tego bony to sklepu. Zastanówcie się poważnie bo lepiej pracować bezpośrednio w firmie która sprzedaje niż jeździć u dziada. Jest paru darmozjadow po drodze mniej na których sie pracuje. Nie ma żadnych dorotek, milenek, mareczkow tylko jeden planista, jeden lider i jeden kierownik na wszystko. Można?

Zostaw opinię o DTS Transport - Warszawa

Chcę opublikować: