Zadbano SA

Opinie o Zadbano SA

Klient

Pełne zadowolone i satysfakcja. Transport był w umówiony dzień, wziąłem pakiet z wniesieniem i to było najrozsądniejszy wybór bo nie musiałem palcem kiwnąć - panowie wszystko za mnie ogarnęli a mieszkanie mam na 2 piętrze więc niz przyjemnego.

Adriano
@Klient

Mi oczywiście przełożyli transport co mi się trochę nie podobało. Ale finalnie wszystko dojechało kilka dni później, wnieśli mi to do mieszkania na 3 piętrze i tutaj nie mam żadnych uwag

Sebek
@Adriano

To chyba u nich taki standard. Też miałem przełożony transport. Poinformowali mnie jednak wcześniej - przyznam, że jakby tego nie zrobili to bym się mega wkurzył.

Kas

Nie polecam zamówiłam mebel z dostawą za którą nie mało zapłaciłam. Panowie którzy przywieźli 2 paczki z meblami nie przynieśli pod drzwi tylko wystawili paczki przy drodze. Zamówiłałam meble z dostawa to moim zdanie do drzwi a nie do ulicy. Nie polecam

poldekman

Porażka z obsługą klienta , termin umówiony i od 22.11 .2022 cisza .po moich interwencjach i wydzwanianiu na infolinię brak zmian .Zero informacji dla mnie kiedy ,lub dlaczego nikogo nie ma .Firma powinna zmienić nazwę z Zadbano na "OLEWANO"

NIEZADOWOLONY KLIENT
@poldekman

POTWIERDZAM! TOTALNE DNO! ZERO KONTAKTU! TERMIN DOSTAWY TO JEDNA WIELKA PORAŻKA! NAWET DO TYGODNIA!

Patryk
@poldekman

Pisz składnie i odpowiednio używaj interpunkcji. Wylanie żalu w internecie to chyba trochę mało. Ja jednak próbowałbym się z nimi skontaktować na różne sposoby a dopiero później takie rzeczy wypisywał. Dojechał w końcu ten Twój transport czy nie?

Cezarry

po pierwszym miesiącu jakos daje rade także nie wiem co tutaj niektórzy wypisują fakt ze pomogli się wdrozyc w pierwszych dniach ale pozniej już sam wszystko lapalem na czym praca polega

@Cezarry

Straczy tych słodkości. Napisz, że robota ciężka i trzeba się na tym znać.

Koordynator

Piękna gadka jak to cudowna firma. Dużo obiecują a później wychodzi piękne rozczarowanie.

standardowe jak na każdej rozmowie wprawie pracy.

Klaudiusz

Transport z wniesieniem to uważam za bardzo przydatną opcję. Wolę dopłacić i wszystko mieć wniesione i podłączone. Polecam każdemu!

Tomson

Luzik robota – myślałem, że będzie gorzej. Logistycznie to wszystko jakoś mają ogarnięte.

Wnieśli, podłączyli - czego chcieć więcej. Najlepsza opcja z wniesieniem.

Bartek

Poszkuję osób które mają wiedzę jak wygląda u nich praca na stanowisku planowania i dystrybucji? Chodzi o Warszawę.

Wawa
@Bartek

Kordynujesz wysyłki towaru co tu więcej można napisać. Masa roboty

Magda
@Wawa

A jakie są widełki na tym stanowisku? I czy są jakieś premie? Benefity na święta itp?

Robson
@Bartek

A masz jakieś doświadczenie na takim stanowisku, że dopytujesz?

@Robson

Tak - pracuję już od 2 lat w jednej firmie na podonym stanowisku. Rozglądam się za nową pracą bo w aktualnej chyba już na większe wynagrodzenie nie mogę liczyć.

@Bartek

No to przypadkiem za dużo może się nie zmienić. Koordynowanie wysyłek, transportów i wiele innych. Ciężka praca bo wszystko na Twojej głowie.

@pracownik

Zmiana jest mi potrzebna bo zasiedzenie w jednej firmie też nie jest dobre.

To już indywidualna kwestia

Dokonałam zakupu pralki z wniesieniem do domu i podłączeniem. Dostałam smsa kiedy przywiozą moje zamówienie więc informacja o dostawie była jasna. Faktycznie transport przyjechał tak jak było zaplanowane, pralkę udało się podłączyć więc pozostaje mi wyrazić pozytywną opinię na temat zamówienia oraz usługi transportu z wniesieniem i podłączeniem.

Paula
@Karolina

Dopytam Panią jeszcze o pralkę...kto ją u Pani podłączał? Pan który przywiózł ją czy przychodził hydraulik?

Paula
@Karolina

@Paula

U mnie wszystko podłączył jeden z panów.

Emilia

Mebel uszkodzony podczas transportu, kierowca uszkodził ścianę, firma wyparła się wszystkiego. Zdecydowanie nie polecam

Driver

Trafiłem na ich ogłoszenie i szczerze poważnie zastanawiam się nad aplikacją na kierowcę. Czy ktoś stąd pomoże podjąć mi ostateczny krok ?

Miłosz
@Driver

Do tej roboty musisz potrafić się organizować. Nie wystardzy kręcić kierownicą

Driver
@Miłosz

Możesz coś więcej powiedzieć bo nic nie wynika z Twojej opini

Miłosz
@Driver

Mówię, że ta robota nie polega tylko na jeżdżeniu ale też musisz sobie towar ustawić, zabezpieczyć i dość często też z druga osobą wnieść taki towar do mieszkania klienta.

@Driver

Roboty full - idzie dostać w kość więc zastanów się dobrze.

Mareczek
@Driver

Praca nie dla każdego ale przy odrobinie chęci idzie się wdrożyć. Jestem na transporcie już od 6 miesięcy i jakoś daję radę.

Janek

Szukam roboty na drugi etat. Czy na magazynie nie zajadą mnie, tak żebym miał siłe na kolejną robotę (pomoc stolarza)? Poprosze o opinię najlepiej pracowników magazynu właśnie :)

@Janek

Ciężkie czasy idą to fakt ale żeby aż tak to podziwiam. Obstawiam, że ciężko Ci będzie to pogodzić.

@Janek

Wielu ludzi ma mylne przekonanie, że magazyn to łatwa robota. Możesz się na tym przejechać.

Jędrek
@Janek

Spróbować zawsze możesz tak samo jak zrezygnować.

@Jędrek

Chłopaki piszecie że ciężka robota na tym magazynie, czyli co wiąże się to z dźwiganiem jakiś bardzo dużych ciężarów? Chłopak chce tam aplikować no ale miał kiedyś problemy z kręgosłupem, zastanawiam się czy to dobry pomysł. Czy może jednak od tego macie tam jakieś wózki czy jakieś inne wynalazki?

Pati

Polecam. Kierowca z pomocnikiem punktualnie przyjechali z paczkami mebli. Wnieśli bez problemu całość. Byli bardzo uprzejmi. Polecam

Radek

Drogie Zadbano – wszystko by było ok i nawet bym mógł wystawić najwyższą ocenę za usługę gdyby nie to, że przenieśliście mi termin dostawy. Takie coś mi się nie podobało. Ratują trochę całą sytuację wasi sumienni dostawcy bo naprawdę bardzo w porządku chłopaki przyjechały i wszystko wniosły na trzecie piętro. Popracujcie nad tym naprawdę bo widzę, że nie jestem jednorazowym przypadkiem. Pozdrawiam.

Patrycja

Czy ktoś może zdradzić na ile może liczyć specjalista ds. obsługi klienta?

Jogi

Kierowców doświadczonych szukają czy tacy co chcą dopiero zacząć w transporcie też mogą być?

@Jogi

Człowieku czytaj ogłoszenie ze zrozumieniem – musisz mieć doświadczenie. Nikt Ci nie da firmowego samochodu, żebyś od razu go rozwalił.

@Jogi

Mimo wszystko kierowca busa to musi być odpowiedzialna osoba która ma doświadczenie. Takie auto nie prowadzi się jak osobówka.

Natka

Aktualnie oglądam się za nową pracą i zainteresowałam się ofertą na stanowisko specjalisty obsługi klienta. Czy oferują jakieś szkolenia i pomagają w całym procesie wdrożeniowym? Nie miałam wcześniej styczności na takim stanowisku.

polak
@Natka

Jak nie miałaś doświadczenia na podobnym stanowisku to po co się pchasz na to miejsce?!

@polak

Tłumaczyć się nie muszę – jest ogłoszenie o pracę które mi wstępnie odpowiada i tyle.

Jagna
@Natka

Jak przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji to oczywiście Cię wdrożą – z tym nie ma problemu. Zwróć jednak uwagę, że jest to praca z klientami a oni różni potrafią być.

@Jagna

Akurat tego się nie boję - umiem z ludźmi rozmawiać.

wkurzony

te pozytywy to chyba sami sobie piszą; najgorsza firma, a montażyści (usunięte przez administratora) jakich mało

Manto

Praca jako magazynier u nich – co warto wiedzieć i czy jest sens dla osoby która ma 2 lata doświadczenia na tego typu stanowisku?

Dawid
@Manto

Na temat pracy magazyniera chyba nie ma sensu się wypowiadać jak masz doświadczenie. Co do firmy no to tutaj co Ci mogę powiedzieć to, że duża firma zatrudniająca wiele osób. Plus taki, że wszystko zawsze na czas, są też różnego typu benefity.

Manto
@Dawid

Ile już u nich robisz? I jaka opina po tym czasie?

Dawid
@Manto

Rok był w maju. Opinia jak opinia – tutaj nie ma za dużo do powiedzenia. Prace swoją lubisz albo nie i wtedy szukasz czegoś innego. Mi pasuje. I tyle.

@Manto

Spoko opcja jeżeli masz jakieś doświadczenie z pracą na magazynie.

@Manto

Duża rotacja ludzi. Ale to chyba wynika z tego, że są tacy co mają doświadczenie na magazynie a są też tacy co nie mają i magazyn po kilku dniach daje im w kość i szybko wysiadają.

Fiu fiu
@Dawid

Jakie niby mas, benefity??? Na pewno nie w Łodzi ... tu problem nawet z ciuchami jest

arek

termin dostawy danego dnia to 12 godzin, dzwoniłem do kuriera i miał być na 17 później dzwonił że na 18 o 18.30 ja do niego zadzwoniłem i usłyszałem ze ma się odwalić bo ma czas do 20 a o 19.50 dostałem sms-a że paczki nie będzie. hihih pierwszy raz się z czymś takim spotkałem

Zostaw merytoryczną opinię o Zadbano SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Zadbano SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zadbano SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zadbano SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 142 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zadbano SA?

Kandydaci do pracy w Zadbano SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zadbano SA