Opinie o Strefa Mocy Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Strefa Mocy Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strefa Mocy Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Mocy Sp.j. w Warszawa

Klient

Polecam

@Klient

Możesz powiedzieć za co konkretnie polecasz? Chciałam skorzystać z usług tej firmy, ale potrzebuję dodatkowych informacji

Struś

Krótko: chcecie zachować spokój ducha i czystość umysłu - nie wchodźcie do tej firmy.

@Struś

A co Tobie się przytrafiło, że odradzasz? Bo Tomek np. napisał przynajmniej co było nie tak. Też miałeś " dzień próbny "??

kopmi

Po rozmowie rekrutacyjnej okazuje sie że umowa jest smieciowa, stawka nie taka jak ustalono, a benefitow nie ma ;). Szefowa patrzy na Ciebie z "góry" i to dosłownie bo siedzi na kamerach, a wystarczy ze chwile nie ruszasz rekami to juz telefon do menadzera. Słyszałem także jak mowi do nowego pracownika, aby rzucił palenie bo nie będzie tolerowała 1-2 PRZERW na papierosa. Po jednym dniu sie zmyłem stamtad :)

Bożena
@kopmi

Ale to ta umowa śmieciowa jest tylko na czas próbny czy cały czas na niej trzymają pracowników? Z benefitami w sumie to samo - też ich nie ma tylko na próbnym czasie? I rozumiem że atmosfera raczej niepotrzebnie nerwowa przez nastawienie szefowej?

Pioter

Trochę bawią te komentarze o wypłacie za dzień próbny na koniec dnia, wyrozumiałym szkoleniowcu itd. Ba, nawet żadnego Krzysztofa nie było na dniu próbnym. Prawda jest taka że pracuje się na śmieciowej umowie z najniższą stawką na papierze, bez ubezpieczenia i jakiegokolwiek zainteresowania pracodawcy więc jak coś wam się stanie to żegnamy i radź sobie. A żeby mieć dobrze to najlepiej robić mało ale tak żeby właścicielka widziała. Najlepiej to kablować na innych, wtedy masz lepiej. A co z atmosferą zapytacie? Nie ma tu takiej. Każdy "kabel" ma się za kierownika i nie obchodzą go jakiekolwiek dobre relacje z innymi. Zastanówcie się dwa razy czy chcecie wchodzić między takich śliskich ludzi bo łatwo się można przejechać. Właścicielce radzę przejrzeć na oczy i zacząć działać bo zaraz sama stanie na kasie :)

Czy po rozmowie w Strefa Mocy Sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Mariusz

Praca w porządku, wiele się nauczyłem, ogólnie polecam

Karola

Dobra firma. Mało jest takich pracodawców. Jak dobrze pracujesz i lubisz rozwój to na pewno Ci się spodoba.

Dominik

Pracowałem i polecam. Byłem kierowcą. Do dziś mam z firmą świetny kontakt. Zrezygnowałem, bo wyjechałem do Holandii. Może kiedyś wrócę.

Tomasz

Praca spoko. Dobra atmosfera. Dużo się uczę. Na początku było trudno. Ale po roku jest Ok. Na początku pensja może nie była najwyższa, ale z czasem warunki bardzo dobre. Teraz mam kartę na siłkę i jest dobrze.

Artur

Strefa to moja pierwsza praca i nie mam porównania do innych. Do pracy mogłem przychodzić z psem. Grafik był dopasowany do moich studiów. Byłem tu 5 lat. Całe studia i mam sentyment :) Pensja jak na moją pierwszą pracę studencką dobra. Ogólnie polecam.

Małogrzata

Pracowałam w Strefie Mocy jako dietetyczka. Pracę wykonywałam na Wyższej Uczenli Edukacji w Sporcie, oraz w sklepach. Nauczyłam się bardzo dużo. Dzięki temu otworzyłam właśnie swój gabinet dietetyczny. Dalej współpracuje ze Strefą i pracę polecam :)

Julek

Trochę się bałem idąc tam, ale jest totalnie na plus, jestem dopiero po 1 dniu próbnym, ale warunki finansowe i benefity super, jest nawet prywatna opieka zdrowotna!

Pracowałem w Strefie 3 lata, wszystko przebiegało super, Pracodawcy uczciwi, praca przyjemna, bywało ciężko, ale miesięczne premie mi to wynagradzały ;)

Edyta

Byłam na dniach próbnych, wszystko w porządku, wiele się dowiedziałam, szkoleniowiec cierpliwy, wyrozumiały. Już pierwszego dnia obsługiwałam klientów i nic nie musiałam sprzątać, chociaż nie uważam żeby to był wielki problem, w każdej pracy czasem się sprząta. Generalnie bardzo polecam, z rozliczeniem tez nie miałam żadnych problemów

I jeszcze każą pracować? Dobry pracodawca jest wówczas kiedy ma po drugiej stronie dobrego i sumiennego pracownika.

__

Wyzysk, brak otrzymanej zapłaty za wykonaną pracę, tyle mogę powiedzieć o tym pracodawcy. Zdecydowanie nie polecam.

Krzysztof

Byłem na dniach próbnych i nie zgodzę się, że tylko się sprząta, przez cały dzień szkoleniowiec tłumaczył mi co i jak, był bardzo miły i cierpliwy, na koniec dnia ja odkurzyłem, a on umył podłogę- normalna sprawa, zrobiłem to co na codzień robi się w sklepie i byłem mile zaskoczony tym, że nie musiałem wszystkiego ogarniać sam, w dodatku wynagrodzenie za dzień próbny dostałem pod koniec dnia.

Julia

Nie polecam pracy w strefie mocy, rozliczanie się z pracownikami na czarno, nie zgłasznanie umów i mobbing to to czym mogą się pochwalić

Nie polecam pracy w Strefie Mocy w Warszawie. Na rozmowie o pracę wszystko super, Pani przedstawia pracę od najlepszej strony. Na dniu próbnym sprząta się sklep, za co nie płacą. Później zero kontaktu, Pani miała się odezwac, jednak nikt do mnie nie zadzwonił. Serdecznie nie polecam, strata czasu.

Kamil
@Kandydat

Dlaczego nie dostałeś wynagrodzenia za dzień próbny? Czy firma wymaga od kandydatów jakichś szczególnych umiejętności? Jestem tego ciekaw, mam nadzieję że dasz mi znać.

Nicola

Na okresie próbnym sprząta się sklep? To prawda ?

Stały klient
@Nicola

Tak to prawda.

Nie polecam tutaj zaczynać pracy,na okresie próbnym wykorzystują pracownika do sprzątania sklepów ,a po jakimś czasie mówią dziekuję i nie chcą nawet wypłacić pieniędzy za przepracowane godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Mocy Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Strefa Mocy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Mocy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Mocy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefa Mocy Sp.j.