Opinie o Strefa Mocy Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Strefa Mocy Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strefa Mocy Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Mocy Sp.j. w Warszawa

Ola

Nie polecam, Szefowa firmy wydaje się być bardzo specyficzną osobą, która codziennie ma nowe pomysły i oczekuje, że pracownicy będą bezustannie zajęci. Brak możliwości nawet pięciominutowej przerwy a w wolnym czasie wymagane jest sprzątania, tak aby nawet łazienka byla myta na kolanach, atmosfera pracy jest bardzo stresująca. Fakt, że szefowa informuje o obserwowaniu pracowników przez kamery i grozi obcięciem premii za każdy błąd, wywołuje poczucie ciągłego nadzoru i presji. Brak szacunku do pracowników jest również nieakceptowalny, a telefonowanie w wolne dni stanowi naruszenie prywatności i brak szanowania życia prywatnego pracowników. Wszystkie te czynniki składają się na pracę, która jest nie tylko stresująca, ale również negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne pracowników. Wnioskiem jest, że praca w firmie Strefa Mocy może prowadzić do dużego stresu, małych zarobków, braku szacunku wobec pracowników i tylko umowy zlecenie. Z tego powodu, jeśli ktoś chce zachować spokój ducha i zdrowie psychiczne, lepiej unikać tej firmy. Ważne jest znalezienie miejsca pracy, w którym pracownicy są szanowani, a atmosfera jest bardziej przyjazna i wspierająca.

Tomek pijamowski

Odrazu po rozmowie wstępnej zaczęło mi coś nie pasować,jednak umówili mnie na dzień próbny który zaoferowali 12 zł za godzinę to mniej niż minalna stawka krajowa a argumentem było to że to miało zmotywować mnie do pokazania się jak najlepszej strony czyli dzień próbny wyglądał tak sprzątaj sprawdzaj daty i rozpakować rozładunek który był 3x większy niż normalnie ,po rozładowaniu i pytań które dostałem skoczyłem robotę i napisałem SMS kiedy mogę oczekiwać na ocenę czy jestem przyjęty czy nie,i jak z pieniedzmy, odpowiedz była taka że każdego 10 miesiąca a ja zrobiłem to przed 10 lecz napisamo że w następnym dostanę dopiero marne 60zl! przychodzi dzień sądu czyli zapłata która się należy ,pytam wiadomością i cisza , kolejny raz wysyłam wiadomość dostaje odpowiedzi ze damy znać co do kasy, czekam kolejny dzień i nic i pod koniec dnia dostaje wiadomość po 3 wiadomość która musiałem napisać ostrzej że pieniądze będę za niedługo do odebrania Jednym słowem nie polecam!tego zasrsnego oklamanego miejsca których tylko ludzie sklepu wykorzystujs do sprzątania i potem problem z zapłatą za ten jeden dzień.Negatyna ocena

Andrus
@Tomek pijamowski

U mnie poszło wszystko git. Jak się pracuje, a nie siedzi w socialach jest ok. Pracodawca szanuje pracę naszą, jeśli my szanujemy swoją pracę i działamy fair. U mnie ocena pozuytywna.

Artur

Fakt, pracodawca wymaga więcej niż siedzenie za kasą i obsługi klientów. Natomiast jest to czynnik dzięki któremu te sklepy na prawdę działają na wysokim poziomie, co do szefowej jak i pracowników nie mogę powiedzieć złego słowa, a wręcz przeciwnie. Jak dla mnie odczucia są pozytywne ;)

Tomek pijamowski

Kamila
@Tomek pijamowski

A co dokładnie Ci nie pasowało podczas rekrutacji do firmy? Możesz też powiedzieć, na jakie stanowisko aplikowałeś? Wspominasz o tej niskiej stawce, a jaka była zawarta w umowie? Bo nie powinieneś podejmować pracy nie mając podpisanych dokumentów... Przecież mógł się zdarzyć jakiś wypadek i co wtedy?

Andrus Nowy wpis

Nowa z doświadczeniem

Hej ???? proszę o pomoc bo idę na rozmowę. Mam duże doświadczenie w handlu i zdrowej żywności, dietetyce. Czy warto wiązać się z tą firma??? Czy szanują ludzi??? Jak z awansami i czy kasa spoko??? Dajcie znać ???? będę wdzięczna za prawdziwe opinie

@Nowa z doświadczeniem

Hej. ;) A czytałaś już poprzednie opinie? Bo mnie szczerze powiedziawszy troszkę martwią. :/ Widzisz Ty chociaż masz doświadczenie, wpadłaś na nich z ogłoszenia? Wymagają go faktycznie czy można próbować też bez?

Andrus Nowy wpis
@Nowa z doświadczeniem

Jak jesteś sumienna - idzie się dogadać. Trzeba być pracowitym i zawsze to docenią!

Rafałson Nowy wpis

To były blisko 2 lata sumiennej pracy. Nie ma co się (usunięte przez administratora) raz lepiej raz gorzej, ale jak to w każdej pracy. Ja bynajmniej się dużo nauczyłem i dobrze wspominał pracę w Strefie. Dobra pensja, zawsze na czas, fajne zniżki pracownicze i ekipa z którą pracowałem.

Tomek Nowy wpis

Pracowałem przez kilka lat w Strefie Mocy na stanowisku managera. Dobra praca, szczególnie jak się chcesz dużo nauczyć. Szefostwo ok. Niestety niektórzy są bardziej faworyzowani - kobiety. Np. Taka N… która załatwiała dzięki szefowej dużo prywatnych spraw. Włącznie z załatwianiem mieszkania, przeprowadzkami i sprawami na uczelnię. Przez to rozwój stanął na jakiś czas w miejscu. To na minus. A tak wszystko na czas i dobra pensja.

Czy po rozmowie w Strefa Mocy Sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Bartek B

21.03.2024 12:03

Bartek Bikona wywiad

Pracowałem w sklepie. Byłem doradcą klienta, później kierownikiem i menadżerem.

Bartek Bikona wywiad

Rozwiązaliśmy umowę w zgodzie. Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości rozwoju.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

5000-9000 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 lata.

Bartek Bikona wywiad

Doskonale odnajdywałem się w pracy z klientem. Bardzo lubiłem kontakt z osobami, które przychodziły do sklepu. Dodatkowo ceniłem sobie zniżki pracownicze, które dostawaliśmy.

Bartek Bikona wywiad

Nie podobała mi się zbyt duża biurokracja oraz długi czas pracy.

Bartek Bikona wywiad

Możliwości rozwoju były małe i właśnie dlatego odszedłem. Uważam, że powodem braku takich możliwości był opór zarządu, co do wprowadzania zmian.

Nie odbywały się.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Bartek Bikona wywiad

Uważam, że wynikało to z niechęci pracodawcy co do inwestowania w rozwój pracowników. Chciałbym być szkolony ze sprzedaży.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Bartek Bikona wywiad

Uważam, że atmosfera między pracownikami była bardzo dobra. Nie zdarzyła się żadna sytuacja, którą do tej pory pamiętałbym jako negatywną.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Bartek Bikona wywiad

Raczej jako złą. Wynikało to z tego, że były na nas nakładane obowiązki, które nie miały żadnego sensu dla rozwoju firmy oraz nie były kontrolowane.

Zawsze się wywiązywał.

Bartek Bikona wywiad

Doradziłbym szacunek, inwestowanie i lepsze traktowanie pracowników, którzy chcą dobrze dla firmy i są pewni tego, co robią. Doradziłbym także niezlecanie zadań, na które tylko traci się czas.

Wawa

Nie polecam pracy na magazynie , szefowa wydzwania , grozi. Zastanówcie się 100 razy zanim tam pójdziecie, śmieciowa umowa, a reszta pos stołem wypłata . NIE POLECAM!

Brawura
@Wawa

Potwierdzam. Pani Joanna nie ma pojęcia czym jest szacunek do pracownika. Jej strategia pracy to wzbudzanie respektu, mobbingowym traktowaniem innych. Gdyby tylko jakaś instytucja prześwietliła Strefę Mocy od strony umów pracowników, już dawno nie było by ich na rynku ????

Ola

Dawid

Praca w Strefie nauczyła mnie dokładności, załatwiania spraw i rzetelności! Z chęcią wpadam na zakupy do tej pory, a obsługa zawsze na TOP, to jest prawdziwy poziom

Artur

Czy Strefa Mocy Sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Karol

Dobra firma, nauczyłem się tu pracy.

Wiecie może, czy w Strefa Mocy Sp.j. szukają chętnych na staż?

Czy w Strefa Mocy Sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracowałam 1,5 roku i nie narzekam. Łączyłam pracę w @Pracodawca ze studiami. Grafik dopasowany do zajęć (żadnych problemów bo jest kilka sklepów w stolicy), sporo wyciągnęłam z tego czasu (wiedza o zdrowej żywności i suplementach dla sportowców, rekonwalescentów, itd.). Obowiązki jak w każdej pracy - są i trzeba poza doradztwem z odżywkami dbać o sklep i porządek. Praca uczy sumienności, a dużo różnych przypadków klientów daje szansę na rozwój zdolności interpersonalnych i doradczych czego brak na studiach. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to w porządku - zawsze dodatkowo można poza godzinami w sklepie podejmować się rozwoju na innych płaszczyznach (blog, tworzenie strefy wiedzy, udział w eventach). Polecam szczególnie dla osób zainteresowanych zdrowiem, treningiem, dietetyką.

Tomasz

Pracuje kilka lat. Praca zmianowa, elastyczny grafik. Płacą najwiecej z wszystkich firm z supłami. Przychodzę z psem do pracy. Karta sportowa i na silke gratis.

Pracuje trzy lata. Dobra praca. Bardzo duże nastawienie na rozwój firmy. Nie rozumiem wcześniejszych negatywnych komentarzy, bo atmosfera jest dobra. A nawet bardzo dobra.

@Tomek

Potwierdzam. Też byłem zadowolony z warunków finansowych pracy i inwestycję w rozwój pracownika.

Anonim N

pracowalem az 3 lata, bardzo duzo sie nauczylem, dostalem duzo mozliwosci na rozwijanie sklepu (bylem kierownikiem), duzo miejsca na wlasna inicjatywe, co w sumie dla mnie bylo ekstra bo nie lubie sie nudzic, generalnie polecilbym innym, zmienilem prace bo troche mi sie pozmienialy plany zyciowe i wyjechalem do innego miasta, ale jak jestem w Warszawie to chetnie wpadam

Jaka atmosfera jest między działami w Strefa Mocy Sp.j.?

Karol

Bardzo spoko . Pracowałem dwa lata, b dużo wyniosłem i w obecnej pracy wiele się przydaje

Denis

Jak przypomnę sobie atmosferę pracy w tej firmie i po kilka telefonów dziennie od szefowej to cieszę się, że ta wątpliwa przygoda już za mną, wszystko co poprzednicy opisują to prawda

Treno
@Denis

Nie mogę się zgodzić z tym co opisujesz, pracowałem bardzo długo w tej firmie i wykonując dobrze swoją pracę nic mnie takiego nie spotkało, to chyba mówi samo za siebie :)

@Treno

Ano chyba mówi. ;) A wobec tego co dobrego Cię spotkało w takim razie?

Treno
@Hanna

Pani Hanna to widzę od kilku miesięcy bardzo zainteresowana tematem, polecam umówić się na spotkanie, żeby się dowiedzieć czegokolwiek, niż zwlekać tyle czasu i szukać po ludziach :) Co mnie spotkało dobrego? Przede wszystkim to rozwój osobisty-nauczyłem się wielu rzeczy, które przydają mi się w życiu codziennym, stały rozwój w zakresie suplementacji, szkolenia, prywatna opieka medyczna, wyjazdy na eventy (nie tylko, jako pracownik), wysokie premie, przyjazna atmosfera, poznałem tam wielu wspaniałych ludzi, gratisy pracownicze i mogę tak wymieniać dalej..

@Treno

a weż sklej pizd...

Misiek

Pracowałem w Strefie pewien czas. Nie polecam. Z zewnątrz wygląda dobrze, od wewnątrz nie jest już tak kolorowo. Dla pracowników umowy śmieciowe z zaniżoną oficjalną kwotą wypłaty, którą dostaje się do ręki. W ekipie sprzedawców jest kilka naprawdę ciekawych i normalnych osób jednak klimat psują chore fanaberie i nowe pomysły (prawie każdego tygodnia) szefowej interesu. Jesteś dla niej sprzymierzeńcem jeśli wdasz się we wszechobecne w tej firmie (usunięte przez administratora) na innych za najbardziej błahą rzecz. Jej racja jest najważniejsza, reszta się nie liczy, ponadto z szefem mają odmienne zdania w wielu kwestiach i nie potrafią się porozumieć co totalnie niszczy klimat w firmie. Mógłbym długo wymieniać, nie warto pracować w tym miejscu. Lepiej szukać zajęcia gdzie indziej bo nawet jeśli będziesz pracować na 150% nikt tego dnie doceni.

@Misiek

Jakie jej pomysły masz tak naprawdę na myśli? Podasz przykłady?

Kamil
@Misiek

Jakiego rzędu jest kwota na tych umowach? Pieniądze nie są wypłacane na konto tylko do ręki?

@Kamil

I co, dowiedziałeś się już może z innego źródła?

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Mocy Sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Strefa Mocy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Mocy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Mocy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefa Mocy Sp.j.