Opinie o Aglet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Aglet Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aglet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aglet Sp. z o.o. w Warszawa

WIERZYCIEL Nowy wpis
Klient

AGLET od kilku miesięcy zwleka z płatnością kilkuset tysięcy złotych. Nie współpracujcie z tą firmą. OSTRZEGAM!

ADAM Nowy wpis
Klient

Firma nie wywiązuje sie z zobowiązań finansowych ...nie polecam wchodzenie z żadne biznesy z właścicielem

Tom111 Nowy wpis

Witam wszystkich opłaca się iść do roboty do firmy aglet.

Teresa Nowy wpis
@Tom111

Hej, czy to miało być pytanie czy stwierdzenie? :) Bo tak nie do końca jestem w stanie wywnioskować :D Jeśli stwierdzenie to może napiszesz dlaczego warto? Czym firma do siebie zachęca i co proponuje na start? :)

Patrycja

@Roman dlaczego? Jakieś konkrety?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Aglet Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (PRAWO JAZDY KAT. C). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

WZBURZONA
Klient

FIRMA JEST NIEUCZCIWA NIE POLECAM , NIE PŁACA FAKTUR . MOJA RADA NIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z NIMI. DRAMAT

Ramirez

@Roman A masz jakieś konkretne zarzuty skoro tak stwierdziłeś?

Roman

Firma nie wzbudza we mnie zaufania

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Aglet Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Aglet Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aglet Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.