Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) w Warszawa Księcia Bolesława 1/3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) w Warszawa Księcia Bolesława 1/3

Nauczyciel kontrolerow

Ktoś jest w stanie napisać skąd gora bierze takich bystrych technologów?

ice_climber
@Nauczyciel kontrolerow

sądząc po kompetencjach jakie prezentują, to wychodzi na to, że z lidla.

ten, który jest
@Nauczyciel kontrolerow

postaram się wytłumaczyć Wam, skąd zatrudnia się takie osoby, więc słuchajcie uważnie. Otóż, z uwagi na coraz większe bezrobocie

ten, który jest
@Nauczyciel kontrolerow

bardzo przepraszam, ale coś ucięło moją wiadomość, więc pozwolę sobie kontynuować: wypowoada się pracę tym, co dłużej pracują, mają większy staż i większe pensje. Zatrudnia się ludzi młodych, niekoniecznie dobrych i zdolnych, ale tańszych, za małe pieniądze, którym można wypowiedzieć umowę w każdej chwili. nikt nie myśli o człowieku, tylko o pieniądzach. związki zawodowe są, ale "jakoś nic nie mogą zrobić" i wykazują przychylność względem pracodawcy

Warto tam starać się o posadę ?

Pracownik PBW

Jeżeli chodzi o to co wykonuje się i w jaki sposób na wydz. PBW, to zapraszam Pana Dyrektora ds produkcji do źródła czyli na wydział. A plotkami, szczególnie internetowymi, osobie na takim stanowisku i to z wyższym wykształceniem, po prostu nie przystoi.

Klaus

Pamiętacie mistrza Leona? Danusia jeszcze pracuje?

@Klaus

Ja pamiętam, ciekawe czy Pan Leon jeszcze żyje... a co do Pani Danusię to wzdychał chyba każdy facet w zakładzie, niezależnie od wieku.

wkrótce obnażę wszystkie wasze tajemnice...kochanków, przekręty na stanowiskach, królewskie koneksje..nadchodzę jak Król jak Pan Gamoniów którzy wykorzystują firmę do własnych korzyści materialnych w swojej niższości. Obnażę was skąd pochodzicie, bójcie się. Wy którzy Pana się nie lękacie a przed Panem i prawdą klęknięcie

Pan

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Zenon

Na P-2 epidemia szaleje ok 10 osób z halii na zwolnieniach lekarskich z dodatnim wynikiem na korona wirusa .Przełożeni udają źe nic się nie dzieje.Może w końcu ktoś się tym zainteresuję dla dobra reszty załogi i ich rodzin .

Wielki mały człowiek

17 osób wydział PAW COVID-19

@Zenon

Oj tam, oj tam, nie przesadzajmy... najważniejsze żeby ludzi poupychać

Eugeniusz
@Nauczyciel kontrolerow

Może dobrym rozwiązaniem było by skorzystać z Tarczy antykryzysowej 7.0 ...Te rozwiązanie mogło by powstrzymać dalszy rozwój epidemi w zakładzie .

Włodek
@Nauczyciel kontrolerow

Nie ma co ludzi upychać .Co chwilę słychać na wydziałach jak pracownicy informują o pozytywnym teście na covida ..Sytuacja od kilku tygodni robi się coraz bardziej dramatyczna .Panie Prezesie proszę o przeanalizowanie sytuacji epidemiologicznej w zakładzie .Zdrowie załogi jest najważniejsze .

Robiom
@Zenon

No jak nic nie robią. Dzis przyjechała jakaś "pseudo delegatura" i spisywali tych, ktorzy nie mieli masek. Pewnie w tym miesiącu będzie CIACH po premii. Tyle robią co szukają oszczędności.

Edmund
@Robiom

Witam , Jak szukają oszczędności to niech zaczną obcinki od swoich pensji .. Aby powtrzymać rozrost pandemii w zakładzie trzeba konkretnych działań wdrożenia tarczy PFR i odizolowanie pracowników . Kary finansowe za brak maseczki to jakieś żarty .Sprawę trzeba poważnie przemyśleć ponieważ połowa kadry to ludzie z tak zwanej grupy wysokiego ryzyka .

Lukanio

Ile zarabia Galwanizer w wzl 2

GLACA

No nareszcie. Nowe technologie wymagają zmian, nie tylko tych technologicznych ale i personalnych. Na razie trzy kluczowe stanowiska decyzyjne doczekały się zmian na stołkach. Dla niektórych to policzek.A miny jakie nieciekawe. I dobrze, w końcu cywile górą nad trepami. Może doczekamy się następnych zmian. Najlepiej jak najszybciej, bo z większością osób na decyzyjnych i kierowniczych stanowiskach po prostu wytrzymać się nie da, a co dopiero wprowadzać nowe technologie. Blokują wszystko i wszystkich bo stołek najważniejszy

Robik

Czy ktoś coś wie co z naszą nagrodą z zysku? Cisza o talonach o nagrodzie i czy coś na święta dadzą? Panie prezesie jak to jest? Może nasze morale jakoś pan podniesie?

Mistrz kierownicy
@Robik

Robik ,,mysl"plan nie wykonany a on o nagrody pyta a może 100 godzin nadliczbowych bys chcial jeszcze.,!!! posiedzieć sobie bez dozoru i kontrolerów 5 ciu żeby szybciej szło przecież w sobotę najwięcej pracy i kasa 100 % bo w tygodniu rotacja trzeba zakład wydoic bo jest okazja i o nagrody i socjal pytać. Sami pracownicy dążą do zamknięcia firmy która im daje środki do życia. Ludzie opanujcie się to ten czas. Będziecie płakać jak wzl 2 przestanie istnieć.

Edek
@Mistrz kierownicy

Plan w tym roku jak z gumy ciągle się rozciąga ,Na koniec roku dołożone 10 silników więc nie da się go wykonać . Chytra strategia .Już witasz z gąską a o na nagle się oddala .A co do nadgodzin wyczuwam u Ciebie nutkę zazdrości jeżeli znasz się na remoncie lub montażu danego podzespołu , zespołu to mistrz z chęcią Cię wpisze do zeszytu z nadgodzinami będziesz miał okazję zarobić .... i może przestaniesz płakać ...

Robik
@Mistrz kierownicy

Plan nie wykonany? W zeszłym roku był zysk i ta pseudo 13 należy się jak psu buda. Śmietanka zostaje po godzinach jak zwykle i zarabiają.A inni pracownicy co nie zależy od nich czy silniki zejdą czy części są i czy szmatę ktoś zostawi w silniku muszą ponosić odpowiedzialność? Może dosyć tego? Może trzeba przyjrzeć się na montażu i jednostkom które nie załatwiają części na czas a przedewszystkim kontroli co sprawdza silnik i nic nie widzi a później bo rekawiczka w środku albo szmatka do wycierania że złego materiału

Czesany wąsem :)
@Robik

człowieku o czym ty mówisz :) czytam i nie dowierzam co tu się wypisuje trudno zabezpieczyć 118 pracowników (2 działy KP-1,2 ) trzema bądź czterema kontrolerami ---> zejdź na ziemie ! !!! poziom zaangażowania pracowników porządku na miejscu pracy itp itd jest poniżej krytyki ! żeby wymagać trzeba też coś dać od siebie !

Zenek
@Robik

Poczytaj sobie kolego ilu pracowników przypada na 1 kontrolera a potem zacznij wymagać, chodzić i gadać głupoty.... Widać jesteś mizerną a osoba skoro kierownik mistrz brygadzistą nie zostawia cie po godzinach pracy aby podciągnąć plan.... Wogole sam sobie odpowiedz jakim jesteś pracownikiem ????pozdrawiam

Krajzega
@Mistrz kierownicy

A myślisz, że prezes to czyta? Jakby czytał to by zrobił szybko porządek z tymi nadgodzinami i nie płacił za siedzenie. Dziwne to wszystko w godzinach pracy silniki nie wychodzą, a po godzinach i po sobotach następuje cud i jest wszystko ok i 100% płatne. Wystarczy zrobić porządek z kolesiostwem i emerytami, którzy już dawno powinni siedzieć sobie w domu w ciepłych bamboszach. Panie prezesie niech Pan wreszcie przeanalizuje co się tu wyprawia.

@Krajzega

Z miłą chęcią oddam wszystkie nadgodziny osobą, które zdecydują się (i będą się nadawać) przejść do kontroli, bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. W weekendy przychodzi nas jak najwięcej bo jedynie wtedy można "na gotowo" i rzetelnie przyjąć najważniejsze pracę, a nie jak co chwila ktoś, coś od ciebie chcę, bo jak co roku w 3 ostatnie m-ce robi się więcej niż przez 6 m-cy. A jak coś wychodzi potem nie tak to zawsze słyszę "przecież kontrola to przyjęła!" Zapraszam, a pokażę że każdy z kontrolerów wszystkie nadgodziny ma rozpisane na konkretne zadania. A jeżeli chcesz wiedzieć, kto przychodzi na nadgodziny w weekendy i nic nie zdaje - to też wiemy, bo wszystko jest zapisane... Co do pracy zdalnej, to nie było nie wiadomo jakie szczęście mieć co jakiś czas dzień, czy 2 wolne (pracowaliśmy też w domach na zlecenie kierownika - i tu uprzedzę głupie komentarze - podzespołów nie zabieraliśmy), a było to zabezpieczenie przed sytuacją ew. kontaktu z osobą zakażoną co jak się dziś okazało miało właśnie miejsce... Pytanie co teraz się stanie jak wszyscy kontrolerzy mieli kontakt z pracownikiem, który ma pozytywny wynik na COVID-19? Życzę Nam, aby do końca roku nic "złego" się nam nie przydarzyło, a dopiero potem będziemy wszystkich i wszystko rozliczać Pozdrawiam

mekanik
@Kontroler

Ty się tak nie nadymaj bo pękniesz...Kogo Ty chcesz rozliczać i za co? Odkąd pamiętam to jak jesteś do niczego się nie nadajesz to nadajesz się do kontroli i o to twe świadectwo. Na donosicielstwie jeszcze nikt tu kariery nie zrobił a Ty grubasku nie zrobisz jej tym bardziej . Twój Tata był szanowanym pracownikiem a Ty nie kalaj jego dobrego imienia.

Bogdan
@mekanik

(usunięte przez administratora).Pracuje 2 czy 3 lata w kontroli a zachowuje się jak by wszystkie rozumy pozjadał .Czy już naprawdę nie można kogoś normalnego zatrudnić na stanowisko kontrolera ?

@mekanik

Nie myl donosicielstwa z jawnym wyrażaniem opinii na temat braku kompetencji, umiejętności lub kultury pracy w stosunku do zajmowanego stanowiska. Od donosów to na wydziale mamy dedykowanych ekspertów :) W odróżnieniu od Ciebie, widzę i znam świat poza WZL i kariera w tej firmie to nie jedyna życiowa alternatywa. Po prostu robię to za co mi aktualnie płacą. Do @Bogdan - normalny to wg Ciebie taki co o nic nie pyta, tylko podpisuje? :-) P. S. smuci Mnie niski poziom negatywnych opini - spodziewałem się co najmniej 50% liczby zatrudnionych na produkcji :-) Pozdrawiam Grubasek

Bogdan
@Kontroler

Witaj zpompowany prosiaczku .Normalny kontroler to taki który nie wymaga specjalnej troski ... gdy przyjmuje daną operację lub pod zespół .Rozumiem że nie nadawałeś się na mechanika i zostałeś zepchnięty do kontroli .Nic dziwnego że ludzie z którymi pracowałeś mieli Cię dość ... Ludzie którzy pracują tu od lat są zgrani i dogadują się między sobą .Każdy wie na co kogo stać...Nikt nie toleruje ludzi twojego pokroju :karierowiczów , wazeliniarzy i dup...włazów .Mam nadzieję źe przemyślisz swoje zachowanie, wyciągniesz wnioski i się poprawisz .Pozdrawiam .

@Bogdan

Podzespół piszemy razem, nie oddzielnie. Co do doświadczenia w dziedzinie mechaniki nie będę się popisywał na forum, ale jakby co to zapraszam (wiesz doskonale które dzwi), a porozmawiamy na temat mechaniki lotniczej. Z tym robieniem kariery w WZL to jako cywil sam w nią nie wierzę :-) , więc mam nadzieję, że dałeś już upust swojej frustracji i znajdziesz resztkę odwagi aby mi to bez chowania się za zmyślonym nick-iem powiedzieć osobiście. Nie bój się nie doniosę na Ciebie do taty.

bardzo_dziwny_pan
@Kontroler

Odpowiadam na pytanie kolegi, który pyta, co się teraz stanie jak wszyscy kontrolerzy będą mieli kontakt z pracownikiem zakażonym covidem: otóż, wtedy będziesz siedział w domku i kręcił sobi śmigiełkiem, no i jadł jadł jadł, aż pójdziesz grzecznie spać i tak w kółko ????

Wacek
@Kontroler

Jawnym wyrażaniem opinii nazywasz twoją depesze do Bydgoszczy ??? Może pochwalisz się kolegom na forum jakie mądrości opisałeś na temat stanowisk pracy oraz ludziach co pracują na poszczególnych węzłach .Co ci ludzie są ci winni że tak uprzykrzasz im życie ???

Lolek

Na samym początku chciałem życzyć całej załodze, kolegom i koleżankami wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Jak wiadomo z nowym rokiem nowe wyzwania nowe podejście do pracy i nowe płace :) . Mam nadzieję że w tym roku zmieni się podział płac że ten kto ma dużo będzie miał jeszcze więcej bo albo niech dadzą po równo albo tym biedniejszym więcej żeby każdy pracujący tu miał wreszcie równe szansę. Kochane nasze związki Walczcie właśnie o to Walczcie o sens w tym zakładzie bycia ale i również by nowi ludzie przychodzac do pracy nie dostawali Jałomużny.

Dzień Dobry, jaki są zarobki mechanika lotniczego w tej firmie?

M..J.
@Kandydat

Od 3.5 do 5 tyś brutto. Z tym że 5 brutto dla pracowników z długim starzem...

@M..J.

Dziękuję za informacje. Nie jestem aż tak zdesperowany.

Stanisław

Miałem propozycje 3,2 brutto :-]

@Stanisław

Żenada. Niech szukają dalej lub poszukują "mechaników" do obsługi 10-tki sztorcowej w lewo i w prawo. 4100 zł brutto to na początek płacą w Lidlu.

Ktoś
@Kandydat

Z każdą kolejną umową pensja wzrasta (na początku podpisujesz na 3 miesiące, następnie na 9, 24 i ostatnia na czas nieokreślony). Zawsze możesz wystąpić o podwyżkę, szczególnie jeśli masz mu temu powód - jakiś kurs, dodatkowe uprawnienie itp itd (próbować zawsze warto). Ponadto raz na kwartał masz płacone za pranie, dofinansowanie do wakacji (grusza ok 700 zł), bony SODEXO dwa razy do roku (na święta) i roczna premia/trzynastka. Każdy chciałby dużo zarabiać, ale zamiast biadolić lepiej zakasać rękawy i udowodnić swoją wartość - nie od razu Kraków zbudowano. Pozdrawiam serdecznie

Banan
@Ktoś

Bujda na resorach z tą podwyżką . Pensja wzrasta z każdą kolejną umową ;))) HA HA HA ??? Ktoś - kogo chcesz nabrać samą siebie .

Kandydat2
@Ktoś

Ciekawe Prawo Pracy i specjalistów macie w tym WZLu- jakby trochę przeterminowane. 33 miesiące jest a nie 36. Ta 24-ro miesięczna, po 21 miesiącu staje się automatycznie umową na stałe.

Przykre
@Ktoś

Trzynastki,za pranie, bony, wystąp o podwyżkę....co to? PRL? Jeszcze karty pracy pewnie są w tym zakładzie. Nikt normalny nie pójdzie pracować w centrum Warszawy za 2500 netto na pełnym etacie. Cieć na bramie ma 3,5 na rękę. Chyba pracownikom się wmawia, że państwowa robota to państwowa i nigdzie indziej nie znajdzie pewniejszej i lepszej. Jest tak samo pewna jak WZL-4. Swoją drogą szkoda mi tych ludzi tam pracujących. Coś jak zakład zamknięty...

@Ktoś

Więcej zarabiać to przynajmniej 10 tys, netto. To jest więcej. Normalna stawka to 4 tyś netto w Warszawie za byle kogo. Udowadnia się swoją wartość wtedy, gdy są ku temu przesłanki. Za pranie, to jest zwrot poniesionych kosztów, jeśli pracodawca wymaga od pracownika stroju roboczego w odpowiednim stanie, a nie żaden bonus. Normalne zarobki mechanika lotniczego to 6 tys zł na łapę na start w prywatnych firmach- nie potrzebne żadne bony, grusze, za pranie i inne udziwnienia. Dziś to pracodawca zapewnia prywatną opiekę zdrowotną, konkretne ubezpieczenia na życie, darmowe napoje, owoce a nawet śniadania- to jest zysk na czasie dla pracodawcy i bonus dla pracownika. Widać poziom myślenia kadry kierowniczej jest równy poziomowi dowartościowania pracowników przez tę kadrę. Pamiętaj, że ten na dole jest "money maker", a nie kierownik. Szukajcie tych z "dwa pińcet" to wm ten Kraków w końcu zbudują.

Wiesław
@Ktoś

Podwyźka to jest gwarantowana za wywóz i segregację śmieci , energie oraz czynsz i media .Dodatkowo wzrastające ceny źywności i usług . W WZL - 2 to są pseudo podwyżki od 100 do 140 netto i to nie w każdym roku .No cóż co my takiego robimy takie drobnostki jak remont silników odźutowych ...

Mechlot
@Kandydat

Rozumiem, że Ty jesteś taki figo-fago i za 6 tys. na rękę dostajesz technologię i od razu pracujesz. Taki mechanik lotniczy z prawdziwego z zdarzenia z Ciebie. A może Ty złota rączka jesteś. Takich cwaniaków było już sporo. Niby wszystko wie i duuużo kasy chce, a jak przyszło co do czego to średnicówkę czy mikrometr poraz pierwszy na oczy widzieli.Czy ty wiesz chłopie co to remont silnika?

@Kandydat

Witaj, apropos kadry kierowniczej. Rzeczywiście zarabiają nieźle. Ale coś mi tu nie gra. Nie ma takiego w pracy a robota idzie do przodu. To po co potrzebny. Ale jak robol chce wziąć urlop to musi wykonać plan co najmniej miesiąc do przodu. A ile robol zarabia. I bez robola robota nie pójdzie do przodu. A jak jest redukcja to zgadnij kogo straszą zwolnieniem. I to za dwa pińcset. Gdzie tu tak zwany sens i logika

@Mechlot

(usunięte przez administratora)Średnicówka, mikrometr, czy pasametr to się stosuje przy remontach silników do traktora. Jest XXI w. i w lotnictwie stosuje się mierniki laserowe i komputerowe, łącznie z badaniem powierzchni, chropowatości i mikropęknięć oraz wykonuje analizę składu i struktury materiałów i widmową. Pewnie resursy tych silników po tych średnicówkach i mikrometarch to ze 400-500 godzin po takim remoncie ja wcześniej sam nie padnie w locie czy na ziemi:) Co do "dwapińcet" to przynieś do domu i daj to żonie i małemu dziecku. Powodzenia. Masakra.

Kandydat2
@Kandydat

Pewnie @Mehlot myśli, że 4 tys netto znaczy dużo zarabiać, a 2,5 to normalna stawka za miesiąc pracy. Niezłe pranie mózgów robi się tam pracownikom. Gość wożący placki z DaGrasso ma piątkę na łapę napiwkami. Za fachowca w zawodzie trzeba zapłacić, a na Złotą Rączkę to tego zakładu raczej nie stać.

Piotrek
@Kandydat2

Złota Rączka to może w lidlu kible naprawiać a nie pracować przy starym bo starym ale jednak sprzęcie lotniczym.

Prawda
@Kandydat2

Tak jest prawda- limit umów o pracę wynosi max. 3 i/lub 33 miesiące zatrudnienia. Czwarta umowa na czas określony staje się automatycznie umową o pracę na czas nieokreślony. Tak samo jak przekroczenie sumy miesięcy pracy powyżej 33 miesięcy na czas określony, oznacza zawarcie umowy na czas nieokreślony. Podstawa Prawna to Prawo Pracy art. 25 (1) § 1.

Zbigniew
@Prawda

Czy dalej w zakładzie mówi się do pracownika: "Jak Ci nie pasuje to się zwolnij, na Twoje miejsce czeka dziesięciu chętnych"?

Mario
@Kandydat

WZL 2 to nie zakład karny! Nikt tu za karę nie siedzi. Pracować trzeba, a za ile? To kwestia indywidualnych negocjacji. Dobrego pracownika wszędzie szanują, zwłaszcza gdy są wymagane kwalifikacje. Jasne że można przerzucać pustaki za 2x więcej. Pytanie czy warto...

Tymon
@Mario

Mario co Ty za bajki opowiadasz ? Wiele osób w zakładzie wystąpiło o podwyżkę po podniesieniu kwalifikacji czyli zaliczonym egzaminie wewnętrznym . 1 na 20 może dostał z WIELKĄ ŁASKĄ 100 zł na rękę podwyżki . Takie są realia na dzień dzisiejszy . Korzystając z okazji składam serdeczne życzenia dla całej załogi . ,, Zdrowych , pogodnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia"

Bronek
@Piotrek

Witam Piotrek . Wolę te kibelki naprawiać , kontakty wymienić , baterie w umywalce ponieważ to też jest praca !!! Przynajmniej wynagrodzenie jest odpowiednie od 5 do 5,5 na rękę .Za 2,5 czy tam 3 tyś to dziękuję . Za te pieniążki spróbuj utrzymać rodzinne ...

Piotrek
@Bronek

A gdzie tak płacą za taką pracę?

Zbigniew
@Mario

"@Kandydat WZL 2 to nie zakład karny! Nikt tu za karę nie siedzi. Pracować trzeba, a za ile? To kwestia indywidualnych negocjacji. Dobrego pracownika wszędzie szanują, zwłaszcza gdy są wymagane kwalifikacje. Jasne że można przerzucać pustaki za 2x więcej. Pytanie czy warto.." Wnioskując wychodzi na to, że w WZLu nie są wymagane żadne kwalifikacje i nie szuka się dobrych pracowników. Chyba lepiej przerzucać pustaki za 2x więcej bez kwalifikacji. Mam rację?

Bronek
@Piotrek

Mam Ci paluszkiem pokazać ? Kup wyborczą i szukaj w ogłoszeniach . Nikt za Ciebie pracy nie znajdzie .Pozdrawiam.

GLACA

Podobno w naszej firmie obowiązuje nakaz noszenia maseczek. I podobno nie noszenie jej jest nieprzestrzeganiem przepisów BHP. Tylko kto to sprawdza. Ludzie nadal chodzą po wydziałach bez maseczek. Śmiać mi się chce i oby to nie śmiech przez łzy.

Krajzega

Ciekawe czy zakład dla dobra pracowników powiadomił sanepid o zaistniałej sytuacji związanej z covidem?

Darmozjad
@Krajzega

Oczywiście że nie.Produkcja ma pracować bez względu na zakaźenia. Przykładem jest pewien starszy Pan ok 80 tki ktory ma dodatni wynik testu na covida .A ludzie którzy mieli z nim kontakt nie zostali odizolowani...

@Krajzega

Witaj Krajzega , nie przypominam sobie dokładnie , ale jak w Bydgoszczy pojawił się wirus to tam na zimne dmuchali. A u nas , no cóż........ Będą dzwonić do pracowników i pytać czy się dobrze czują.Ciekawe czy któryś powie że czuje się nie dobrze.O co tu chodzi ? Prezes chyba nie wie że w byłych WZL4 pracują starsze osoby które mają choroby współistniejące. Ja zdecydowanie na zimne bym dmuchał.Wszystko teraz rękach Prezesa. Życzę wszystkim zdrowia i to nie tylko ze względu na nadchodzące święta , ale na zawsze. Swoją drogą to rzeczywiście po co dodatkowe problemy przed świętami.

?

@M..J. i to dla każdego pracownika najmniej 3,5 tys ?

M..J.
@?

Od 3,5 brutto dla Mechaników Lotniczych .

@M..J.

2555 zł netto??? Za Mechanika Lotniczego? ŻENADA!!!

Adolf

W tym zakładzie liczy się tylko wykonanie planu.nikt nie przejmuje się zdrowiem pracownika remontu. Oczywiście na innych warunkach pracuje kontrol .”trochę w domu ,trochę w pracy .zero stresu a plebs do roboty.

GLACA

Niby hotel na terenie wzl2 w Warszawie zna kazdy pracownik byłego wzl4. Ostatnio u jednego z pracowników zamieszkującego w tymże hotelu , stwierdzono pozytywny wynik testu na covida. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Ale należy w tym miejscu wyjaśnić że ten pracownik przebywał w pokoju z innym pracownikiem , który obecnie normalnie pracuje. I co ? I nic. Panie Prezesie , gdzie kwarantanna i to całego hotelu. Przecież Ci ludzie byli narażeni na zainfekowanie wirusem a obecnie paradują sobie po terenie firmy. Jak czuje się pozostała część załogi. Panie Prezesie ,niech Pan zareaguje.Dla dobra załogi.

Koronowirus

Jak tam się czujecie?

Plebs

Panowie nie ma o co się kłócić. Widać udziela się kwestia pieniądza jak co roku. Też nie jestem za tym żeby do końca nie wiedzieć czy coś dostaniemy czy nie ale nie mi o tym decydować. A co do odpowiedzi czy to montaż, demontaż, spawacze, ślusarze, mechanicy czy hydraulicy każdy wykonuje swoja prace na ile może. Oczywiście na każdym dziale znajdzie się kilka osób którzy nie wykazują chęci do pracy i na to kierownicy powinni zwrócić uwagę. W jedności siła a w pieniądzach i szacunku pracowników morale. Oby ten zakład był jak najdłużej musimy dawac od siebie ale i brać :) pozdrawiam

Plebs

W firmie jak zwykle podział biurowiec i magazyny przychodzą na zmianę a mechanicy co (usunięte przez administratora) się obcierają już nie mogą się zarazić. To może dla tych co muszą przychodzić codziennie żeby zakład nie padł dać jakiś dodatek??? Nie wiem kto tym rządzi ale w tym zakładzie pomysły są beznadziejne jak zwykle.

Robol
@Plebs

Biurowiec uważa że ludzie z produkcji to gorszy sort ...sami się chronią przed covidem... a pracowników z produkcji mają głęboko w poważaniu.Ludzie szanujemy się ,nie dzielmy ludzi na mniej lub więcej uprzywilejowanych...

@Robol

Dlaczego nie dzielić? Czujesz się gorszy od biurowca? Ja uważam że jestem 100 razy lepszy od nich. To my ich utrzymujemy, karmimy ich dzieci itp. Co oni bez nas zrobią? Pod siebie tylko. Mam wywalone na nich, jestem taki dla nich jak oni dla mnie. Nie chodzę i nie skomlam wszystkim jak mi źle jak co niektórzy.

Nauczyciel kontrolerow

Co to jest że znowu w maskach każą chodzić?

Koronowirus

Pracownicy wracają z wszystkich kierunków świata. Warto by tak zrobić testy wszystkim pracownikom ? LWP wierzę w Ciebie;)

@Koronowirus

Ze wszystkich jak już. Jak się boisz czy masz ochotę poleniuchowac to na urlop idź.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 15 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. (dawniej WZL Nr 4)