Opinie o Van Pur S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Van Pur S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Van Pur S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Pur S.A. w Warszawa

Bodzio

Van Pur Jedrzejow totalna porazka (usunięte przez administratora)zero organizacji pracy. (usunięte przez administratora) Grafik pracy 2-3 dniowy Max na 5 dni o którym dowiaduje się dzień przed lub samemu trzeba wydawania jak się ma do pracy. Totalnie brak szacunku dla pracowników. Premia uznaniowa nie wpisana w regulamin zakladowy i ciezks do wypracowania tylko po ty by nie zaplacic ludziom. Nie polecam!

ADF
@Bodzio

Dlatego cały czas są oferty pracy od nich, a jak wygląda praca na rozlewni, co się robi ?

Właśnie wypiłem pierwszy raz w życiu piwo BOORG Mocne firmowane przez Van Pur S.A. W- WA Co mogę powiedzieć jest naprawdę O.K.! Polecam. Cóż, co do firmy to się nie wypowiem, bo nie wiem.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się o pracę?

ZBYCHU
@Zainteresowany

POTRZEBUJE

Wege

Jak ktoś chce zarabiać z premia 3 tys. I płacić za jazdę w weekend fabia to zapraszam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Van Pur S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
dostawca

A ta ich pseudo platforma zakupowa jest śmiechu warta, gość który to obsługuje w Koszalinie i tak kupuje tam gdzie jemu jest na "rękę" a nie tam gdzie taniej.

Rock

Szczęśliwie nie jestem już pracownikiem tej firmy. Pracowałam na stanowisku PH. Podstawa 2 tys a premia nie do wyrobienia po plany za duże i nikt nie dał rady robić. Kolega zrobił prawie plan ale tez nie dostał premii bo jest ona uznaniowa a pracodawca uznaje ,że się nie należy (tak słyszałam). Przy zdawaniu i rozliczeniu zostałam poniżona, powiedziano mi ,że ja śmierdzę a tym samym mój samochód więc muszę zapłaci za koszt prania. Musiała bo inaczej nie dostałabym świadectwa pracy. Nigdy nie liczono się z naszym zdanie i traktowano nas przedmiotowo. To było coś gorszego niż przysłowiowa korporacja. Cieszę się ,że pracuje teraz w innym miejscu. Oczywiście jest to moje odczucie.

Fantom

Potwierdzam to co kolega napisał Skoda Fabia nie dotarłem do momentu korzystania z auta ale jedno jest pewne że za darmo to nie pojedziesz sobie w weekend. Nie wspomnę o tym ile chcą płacić bo to totalnie ponizajace, nie polecam firmy nie wiem jak jest na Warszawie, ale sądzę że podobnie jak wszędzie czyli do (sami dobrze wiecie) , widać jaka jest rotacja pracowników na ogłoszeniach a to mówi samo za siebie, Panem życia w tej firmie napewno nie zostaniesz.

Rock

Fabia ale jak tylko chcą jeździć prywatnie to nabijane są kwoty większe niż za auta do wynajęcia na minut a mocno tego pilnują bo w autach jest gps.

Kacy

Czy ktoś podpowie czym aktualnie jeżdżą PH ?

czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie jako elektromechanik i opowie czy jakaś realne ścieżka kariery jest dostępna?

Prezes

Zastanawiam się dlaczego ktoś piszący ten post nie mam na tyle cywilnej odwagi, aby podać swoje dane? Hmm, to ciekawe. Poza tym obraża ludzi, a to jest bardzo niegrzeczne.

majczaj1711

Hmm... Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH-Koordynator. Jednak jak patrzę na http://www.vanpur.com.pl/aktualnosci/praca.html to trochę mnie "mrozi". W ogóle zakładka "aktualności" to jakaś kpina z ich strony jest...

rekrutowany

godzine czekalem na korytarzu na umowiona rozmowe rekrutacujna, dzien wczesniej dzwonilem nawet zeby sie upewnic o ktorej dokladnie i ile bedzie trwala, bo panu jak to powiedzial fajnie sie rozmawialo.

Spoko ludzie, dobra atmosfera, no stress. Ogólnie polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Van Pur S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Pur S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Pur S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Pur S.A.