Van Pur S.A.

Opinie o Van Pur S.A.

Były pracownik 2013-02-17 23:48:25
Spoko ludzie, dobra atmosfera, no stress. Ogólnie polecam :)
rekrutowany 2015-05-16 09:16:05
godzine czekalem na korytarzu na umowiona rozmowe rekrutacujna, dzien wczesniej dzwonilem nawet zeby sie upewnic o ktorej dokladnie i ile bedzie trwala, bo panu jak to powiedzial fajnie sie rozmawialo.
XxX 2016-01-26 12:04:04
Firma żałosna! Samochody rozpadające się, oszczędność na bezpieczeństwie pracownika! Nie polecam! Wielki pan dyrektor DZ zasiadający w Koszalinie, stosuje mobbing i uważa się za wielkiego przywódce a jest zwykłym pachołkiem który świeci się na zielono, bo za przeproszeniem wchodzi innym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie zatrudniajcie się! Stracony czas w moim życiu!
majczaj1711 2016-05-13 12:03:06
Hmm... Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH-Koordynator.
Jednak jak patrzę na http://www.vanpur.com.pl/aktualnosci/praca.html
to trochę mnie "mrozi". W ogóle zakładka "aktualności" to jakaś kpina z ich strony jest...
Prezes 2016-05-30 11:37:15
Zastanawiam się dlaczego ktoś piszący ten post nie mam na tyle cywilnej odwagi, aby podać swoje dane? Hmm, to ciekawe. Poza tym obraża ludzi, a to jest bardzo niegrzeczne.
38 2016-10-16 15:46:58
czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie jako elektromechanik i opowie czy jakaś realne ścieżka kariery jest dostępna?
Zostaw swoją opinię o Van Pur S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Pur S.A.