Van Pur S.A.

Opinie o Van Pur S.A.

Były pracownik 2013-02-17 23:48
Spoko ludzie, dobra atmosfera, no stress. Ogólnie polecam :)
rekrutowany 2015-05-16 09:16
godzine czekalem na korytarzu na umowiona rozmowe rekrutacujna, dzien wczesniej dzwonilem nawet zeby sie upewnic o ktorej dokladnie i ile bedzie trwala, bo panu jak to powiedzial fajnie sie rozmawialo.
XxX 2016-01-26 12:04
Firma żałosna! Samochody rozpadające się, oszczędność na bezpieczeństwie pracownika! Nie polecam! Wielki pan dyrektor DZ zasiadający w Koszalinie, stosuje mobbing i uważa się za wielkiego przywódce a jest zwykłym pachołkiem który świeci się na zielono, bo za przeproszeniem wchodzi innym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie zatrudniajcie się! Stracony czas w moim życiu!
majczaj1711 2016-05-13 12:03
Hmm... Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH-Koordynator.
Jednak jak patrzę na http://www.vanpur.com.pl/aktualnosci/praca.html
to trochę mnie "mrozi". W ogóle zakładka "aktualności" to jakaś kpina z ich strony jest...
Prezes 2016-05-30 11:37
Zastanawiam się dlaczego ktoś piszący ten post nie mam na tyle cywilnej odwagi, aby podać swoje dane? Hmm, to ciekawe. Poza tym obraża ludzi, a to jest bardzo niegrzeczne.
38 2016-10-16 15:46
czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie jako elektromechanik i opowie czy jakaś realne ścieżka kariery jest dostępna?
Kacy 2017-07-07 10:57
Czy ktoś podpowie czym aktualnie jeżdżą PH ?
Rock 2017-07-09 20:03
Fabia ale jak tylko chcą jeździć prywatnie to nabijane są kwoty większe niż za auta do wynajęcia na minut a mocno tego pilnują bo w autach jest gps.
Fantom 2017-07-14 22:28
Potwierdzam to co kolega napisał Skoda Fabia nie dotarłem do momentu korzystania z auta ale jedno jest pewne że za darmo to nie pojedziesz sobie w weekend. Nie wspomnę o tym ile chcą płacić bo to totalnie ponizajace, nie polecam firmy nie wiem jak jest na Warszawie, ale sądzę że podobnie jak wszędzie czyli do (sami dobrze wiecie) , widać jaka jest rotacja pracowników na ogłoszeniach a to mówi samo za siebie, Panem życia w tej firmie napewno nie zostaniesz.
Rock 2017-07-21 17:01
Szczęśliwie nie jestem już pracownikiem tej firmy. Pracowałam na stanowisku PH. Podstawa 2 tys a premia nie do wyrobienia po plany za duże i nikt nie dał rady robić. Kolega zrobił prawie plan ale tez nie dostał premii bo jest ona uznaniowa a pracodawca uznaje ,że się nie należy (tak słyszałam). Przy zdawaniu i rozliczeniu zostałam poniżona, powiedziano mi ,że ja śmierdzę a tym samym mój samochód więc muszę zapłaci za koszt prania. Musiała bo inaczej nie dostałabym świadectwa pracy. Nigdy nie liczono się z naszym zdanie i traktowano nas przedmiotowo. To było coś gorszego niż przysłowiowa korporacja. Cieszę się ,że pracuje teraz w innym miejscu. Oczywiście jest to moje odczucie.
AnonimPrzezDuzeA 2017-07-26 21:24
A ja z kolei zastanawiam się czemu odpowiadając na post kolegi również nie podajesz swoich danych mając na uwadze "cywilną odwagę ". Prezesem to możesz być... W swoim garażu o ile go masz.
Zostaw swoją opinię o Van Pur S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Pur S.A.