Opinie o SUEZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SUEZ Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SUEZ Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUEZ Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Koleś

miesiąc pracy i dwie soboty za trzy tysiące to chyba nie tak źle? Pytanie tylko czy te trzy tysiące to na rękę czy jak?

pani nikt
@Koleś

czy jak...

buła Nowy wpis
@Koleś

kolego a to jest dużo czy wystarczająco dla ciebie ? nie pij jak coś piszesz publicznie .

Chojnice Nowy wpis

Chojnice są najlepsze i wszystko mają poukładane. Od kierownika po pracownika. Reszta jak się czyta to sam bubel. I z przyjemnością do pracy

Hjjj Nowy wpis

Dobra firma jak jesteś dogadany robisz po 4 5 godzin odbiją za ciebie kartę I godziny są

Krzysiek

W Warszawie tak jak w Gdańsku ludzi za nic mają . Za ciężką fizyczną pracę z dwiema sobotami zarobki w granicach 3000 zł . Odszedłem z tego bagna do pracy w ochronie siedząc w ciepłym przytulnym pomieszczeniu przy zarobkach 16,50 zł netto na godzinę . Przy 10 dyżurach i 240 godzinach pracy zarabiam 3960 zł .

zagloba1966@wp.pl
@Krzysiek

Witaj To podaj namiary też bym chciał Pozdro Robert

Krzysiek
@zagloba1966@wp.pl

Zaczynałem pracę w Auchan Piaseczno na lini kas za stawkę 16,5 za godzinę . Po ukończeniu kursu otrzymałem podwyżkę i obsługuję momnitoring . Suez do mojej obecnej pracy to wielkie (usunięte przez administratora) .

Paweł Nowy wpis
@Krzysiek

Pre Zero w skrócie : Praca - Ryzyko - Eksploatacja - Zarobki - Efektywność - Rozwój - Obawy Praca ciężka Ryzyko wypadku ewentualnie zarażeniem się chorobami Eksploatacja ponad siły Zarobki poniżej minimum Efektywność ponad normy Rozwój przy poznawaniu rejonów i pojemników z odpadami Obawy o lepsze jutro za ZERO Tylko w biurze dobra praca nigdzie więcej nie popłaca . F - P - D wymagają na rejonach się nie znają . Na rejonach pracowali ciągle także narzekali . A gdy stołek swój dostali to się chamscy bardzo stali . O kolegach zapomniali z chęcią ich się pozbywali . Morał z tego ten wynika FIRMA BYŁA JEST I ZNIKA .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SUEZ Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nikt

Cały Suez to jeden wielki (usunięte przez administratora) pakują swoje kieszenie jednocześnie wykorzystując pracowników jak tylko możliwe

Alfa

Typowy (usunięte przez administratora) brakuje tylko numerów na ręce i czytników przed bazą!!!!!nie przyjdziesz te aż do pracy bo faktycznie coś wypadnie jak to w życiu i juz możesz zapomnieć o premii!!!!!

Kubly

Pracowałem w tej firmie 10 miesięcy nie narzekam kaska na czas jak ktoś nie chce pracować lub się lenić to nie dla niego praca miło wspominam pracę pozdrawiam

Kubly
@Kubly

Jak tak ci tam było dobrze to czemu odszedłeś

And7
@Kubly

Raczej lenie mają dobrze pujdzie nagada głupot na ściemnia i zaraz mu znajdą coś lżejszego, a jak zasuwasz i się starasz to nie masz czasu siedzieć i opowiadać bajki to masz najgorszą robotę i wieczne pretensje

Alfa
@And7

Słuszna racja doją Cię jak mogą tylko swoje kieszenie napełniają ,przecież wiadomo że to są typowe pralnie brudnych pieniędzy!!!!!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w SUEZ Polska Sp. z o.o.?

Kris

Nie nie ma nagrod na pewno wsrod kierowców. Daja karty płatnicze edenred ale odlicza Ci od pensji. Obcinaja pensje. Nawet ponad 1000 zl. (usunięte przez administratora)

x
@Kris

Ciekawe. Jedyne co odcigają to podatek od tego.

Malolat

Najgorsza firma w jakiej kiedyś pracowałem

xxx

Grodzki to postkomunistyczna skamielina oraz hosztapler i łapówkarz i on śmie mówić o uczciwości i wolności słowa? Dziad, który za fuszerkę chirurgiczną kasował po 2 tyś. zł a pacjent i tak umierał

pracow
@xxx

a ty dawałeś czy tylko słyszałeś i powielasz plotki

Co jaki okres czasu w SUEZ Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Przemo

Raczej wątpię, prędzej kar można się spodziewać lub pomyłek z wypłatą o dziwo zawsze się mylą na niekożyść pracownika

Przemo

Nigdy, trzeba uważać na kary

Darek

Jakie zarobki jako dozorca na Pszoku ?

Anonimowy

Suez Oddział Poznań. Pracujesz za 3,5 brutto i święto,nie święto idziesz do pracy i nie ma że boli. Podwyżka roczna 120zl. Masakra. Tyle to w Biedronce na kasie się zarabia a nie w branży energetycznej.

nik

dobra robota dla prawdziwych chamów ze wsi

Sławek

Pracowało mi się dobrze . Trochę za duże rejony . Nie ma czasu kiedy zjeść ani się załatwić Praca w ciągłym biegu co jest sprzeczne z BHP . Dostęp do altanek jest często bardzo trudny . Na Wilanowie trzeba pchać pojemniki nawet po 200 , 300 m . lub wypychać z garaży pod górę Praca jest dosyć ciężka .

klient

Czy ktoś w Warszawie zrobi porządek z Płockiem olewają wszystkich klientów nie odbierają żadnych telefonów stacjonarnych, to jest czyste draństwo aby 3 godz dzwonić nie można zgłosić żadnej reklamacji o braku odbioru śmieci czy tam w sicie ktoś pracuje, a może Warszawa da im telefony służbowe komórkowe i zamieści na stronie Sity Płock na pewno rozwiązało by to sprawę Jeśli tak dalej będzie zerwę umowę Proszę zobaczyć poniższe zapisy Klient Pytanie Czy w biurze waszej firmy w ogóle ktoś pracuje i odbiera od klientów telefony , bo ja dzwonię dzisiaj od godziny 13,20 do 14,10 i pies z kulawą nogą nie jest zainteresowany odebraniem tel. poza automatem który informuje o tym ile połączeń jest przede mną i na tym kończy się . tak jak wysoko oceniam pracę pracowników fizycznych odbierających odpady komunalne tak pracę urzędników oceniam bardzo negatywnie i z pewnością nie pozostawię tego bez echa. Nowy wpis07.08.2020 11:38 Nie jest Pan pierwszy, pieniądze biorą a usługi nie są wykonywane nawet nie można zgłosić reklamacji nikt nie odbiera telefonów, czy ktoś tam pracuje do Prezesów sekretarka nie chce wpuścić chyba trzeba ich opisać do gazety

Cichy

Widzę że w Gdańsku tak jak Warszawie zanic ludzi mają robić za marne pieniądze 250godz za 3 tys i żadnego szacunku do pracownika

Cienkie zarobki operator bez sobót około 3000 na rękę . Kierowca około 1000 zł więcej w dodatku za pchanie pojemników z odpadami i sprzątanie odpadów rękami z przepełnionych altanek . Dużo ciężkiej brudnej pracy z możliwością zakażenia się koronawirusem lub innym badziewiem . .Przymusowe prace w soboty i odrabianie dni świątecznych . Jazda śmieciarkami na tak zwaną żyletę . Brak urlopów w dogodnym dla pracownika terminie . Nie polecam pracy w Suez Warszawa

Suez sruez
@Michał

i to jest kwintesencja pracy przy ul.zawodzie. dodam jeszcze o braku przerw 11 godzinnych między jedną zmianą, a drugą. co na to PIP?

Anka

@pani nikt to rozumiem że te 3 tysiące to brutto?

JaP

Byłem ostatnio na rozmowie która zmieniła mój dotychczasowy pogląd o rekruterach, który był taki ze robią to ludzie z przypadku dla których liczy się tylko odfajczenie spotkania. Pani na którą trafiłem P. Marta Łukomska okazała się mega profesjonalnym,przygotowanym do spotkania, uprzejmym a na dodatek z poczuciem humoru fachowcem????Rozmowa i testy jakie miałem to było czysta przyjemność w takim towarzystwie. Pani Marto dzięki Pani wróciła mi wiara w ludzi, którzy pracują z powołania a nie z musu. Dziękuje !

Jancito
@JaP

Też byłem spoko rozmowa. Ta Pani prowadziła rozmowę zadawała bardzo dużo pytań - same konkrety a później zadzwoniła ,że wybrali inna osobę no trudno ale dała mi fajne wskazówki na przyszłość jak się przygotować do rozmowy jak odpowiadać na pytania i aby sprawdzać CV przed wysłaniem bo wstyd się przyznać ale błędy w nim zrobiłem.

panna nikt

miesiąc pracy + dwie soboty za trzy koła. prawdziwa gratka dla prawdziwych(usunięte przez administratora).

Alik

Jak dokładnie przebiega rozmowa rekrutacyjna i jaka formę umowy proponują?

Zostaw merytoryczną opinię o SUEZ Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SUEZ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SUEZ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUEZ Polska Sp. z o.o.?

SUEZ Polska Sp. z o.o.