Opinie o Van Pur S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Van Pur S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Van Pur S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Pur S.A. w Warszawa

PH zdziwiony

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się z państwem opinia o pracy w Van Pur q dziale sprzedaży. Jak to mój były kierownik powiedział te opinie tutaj pisza nieudacznicy z żalu. Niestety nie ma racji. Opinie są podobne bo od pewnego czasu praca tam wyglada inaczej niż kiedyś. Kierownicy maja sprawy w sądzie o (usunięte przez administratora)a dyrektor (usunięte przez administratora)umywalka ręce i wycofuje się z obietnic. Plany i zadania specjalnie i celowo daja takie zeby och nie wykonać zeby nie dostać premii. I to nie mój żal lecz fakt poniewaz zaden PH w Polsce nie zrob zadań i zarabia golca. Nie ma żadnych profitów a wymagania i nękanie handlowców potrafią doprowadzić do depresji. Dodatkowo do minimalnej pensji obiecuja samochód ale nie mówią że za jego wynajem trzeba zapłacić paliwo plu (usunięte przez administratora)za dobę. Taniej wynająć z wypożyczalni. Odradzam prace w tej firmie. Tragedia. (usunięte przez administratora)Żenada.

Jojo

Pisalem już kiedyś, ze to co reprezentują pseudomanagerzy to (usunięte przez administratora) i metr mułu. Firma nie inwestuje w ludzi i ich rozwoj. Mega wyzysk i zero reguł. Produkt dobry ale marketingowo -10. Zwalnianie i zastraszanie to glowne idee. Zwlaszcza w reg. Północ. Ten typ nie ma zahamowań. Tylko tepy wzrok! Bez skrupułów! 0 empatii, korpocyborg. Ale zycie go zweryfikuje za brak kopetencji.(usunięte przez administratora)

Zirytowany

Nowy dyrektor nie przestaje zaskakiwać :) Premie obcięte o 60%, a plany wyższe niż w szczycie sezonu. Gdzie tu logika? Z kilometrówek trzeba się już tłumaczyć i płacić za każdy prywatny kilometr.

Łomza

Jak wyglada praca jako PH? Jakie warunki oferuje Van Pur? Warto aplikować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Van Pur S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Jojo

Beznadzieja. Najgorsza firma. Zero strategii, planu dzialania, pelen chaos, dezinformacja. Szkoda tylko ludzi bo jeszcze kilku wartosciowych zostało. Firma sie sprzeda. Dyrektorzy maja wszystko gdzieś, byle chronic swoje stołki, oprócz (usunięte przez administratora). Niestety wszystko jest już poukładane. Czekajcie spokojnie na....

Pajacyk

To tylko Twoja opinia

@Jojo

Jojo, ja tam jestem zadowolona. Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.

Jojo

Masz szczescie pracuj min 2 lata. Insie wypowiedz.

@Pajacyk

Tak to moja opinia

Jojo

I dobrze, nie zanwsz lepszego więc tkwisz. Uwierz jestes na początku odkrywania. Choćby benefity i auto

Piwny brzuch
@Jojo

O, ta jakaś nowość, wiadomo coś więcej na temat sprzedaży Van Pura? Media handlowe milczą na ten temat. Jakaś większa konkurencja ich przejmie, czy połączenie z inną podobnej wielkości?

@Jojo

Kolego czy van pur ma tych samych ludzi co q bev w sprzedaży ?

Praca jako koordynator ds handlu nowoczesnego. Czy jest to poprostu stanowisko PH? Jakie auto? Jaka podstawa i jakie premie?

Jojo

Zapomniałem dodać. To jest tylko moja opinia. Mogę jeszcze wiele. Ale mam poziom, nie tak jak wasi dyrektorzy.

Po rozmowie

Jestem po 1 etapie rozmowy na nowy dział Gastro jak PH, rozmowa była bardzo pozytywną, ale jak czytam te opinie to mnie przeraziliście. Naprawdę jest tak źle ? Czy ktoś wie jak wygląda drugi etap rozmowy ?

Zdziwiony
@Po rozmowie

Byłeś na drugim etapie? Bo po pierwszym etapie (ale inny kanał) to też cud miód orzeszki, a potem brak konkretów i niedotrzymywanie terminów.

Ww

Witam, Jakie warunki ph? Flota jak z jazda w weekend? Kasa? Target do wyrobienia?

Krzychu
@Ww

(usunięte przez administratora) brutto podstawy, premii wyciągniesz max (usunięte przez administratora)zł netto, fabia kombi w weekend musisz płacić (wyliczane ze średniego spalania 6l/100 plus jakieś grosze za wynajem) targety jak pokmbinujesz zrobisz :) podobno coś myślą o podwyżkach od nowego roku bo ludzie uciekają region krk kierownik/dyrektor na duży plus

X
@Krzychu

Dziękuję

Zdzwiniony
@Krzychu

Ciekawe, byłem na rozmowie i powiedziałem swoje wymagania płacowe (wyższe niż podajesz), powiedzieli że się mieszczę. Pracy mimo doświadczenia i uznania rekrutera nie dostałem i zero info zwrotnego, jakby rozmowy w ogóle nie było. Ciekawe, albo im nie podpasowałem, albo ściemniali że moga spełnić te warunki, a tak na prawdę nie mogą i nie chcieli przyznać sie że tak słabe zarobki, kto wie? (usunięte przez administratora)brutto to trochę ponad (usunięte przez administratora)netto + (usunięte przez administratora)premii max, no to sorry ~(usunięte przez administratora)+(usunięte przez administratora)za auto to ja w podstawie miałem 5 lat temu. A pytają w ankiecie z ogłoszeniem, potem HR przez telefon, a potem na rozmowie. No ale jeśli tak sam masz to dzięki za konkretną informację, bo podczas rekrutacji to cicho-sza... Warunki słabe, ciężko za to rodzine utrzymać.

Maciej
@Zdzwiniony

Jeżeli uważasz, ze na rozmowie kwalifikacyjnej wypadłeś dobrze i Twoje wymagania jeżeli chodzi o wynagrodzenie zostały zaakceptowane, to może firma jeszcze się odezwie, lub Ty spróbuj sam skontaktować się z Van Pur. Minęło już trochę czas od Twojego wpisu, więc napisz, czy finalnie udało Ci się zatrudnić?

Zdziwiony
@Maciej

Sprawa ciągnie się już baaardzo długo, zaprosili na drugi etap, który był jak przesłuchanie (podważanie wszystkiego w moim CV), mieli kolejne życzenia, które spełniłem no i znowu cisza mimo zapewnień... niepoważni są, albo mają bałagan, nie wiem. Sam dzwoniłem, pisałem to "odezwiemy się jutro" i zbywanie. A ogłoszenie zamieszczone było dawno temu. Najbardziej przewlekła rekrutacja jaką pamiętam pomimo zapewnień ze strony HR że będzie sprawnie, bo mam inne opcje. Mam podejrzenie, że szukają tylko na sezon, bo popytałem w sklepach i nikt się tam dłużej nie ostał. Na szczęście zająłem się już czym innym, a dobijam się bo należy się odrobina szacunku, jeśli się mówi że ma być konkret, to ma być konkret tak albo nie.

Aro

Straciłem tylko czas na drogę etc... Nikt mnie nie poinformował iż rozmowy odbywają się biegle w języku angielskim i jest to wymóg konieczny. Nie bardzo wiedzieli od czego zacząć rozmowę moim zdaniem... Jak zapytałem jaki mają pomysł na biznes nie potrafił odpowiedzieć kierownik regionu i jakiś Pan z Ameryki :)

Jędrzej

Pan (usunięte przez administratora). Nie pierwszy i ostatni zwolnił grupowo ludzi. Podwyżki to mydlenie oczu, by wprowadzić ciśnienie Sprzedaży nie ma i to widać. Niedługo browar trafi pod młotek. Błędne decyzje.

Maciej

Napisze ktoś jak na ten moment wyglądają warunki pracownicze w Van Pur? Jaką stawkę oferuje się nowemu pracownikowi i na jakiej umowie?

Ateemm

Stanowisko menadzerskie - regionalny. Ktos cos wie, jak wyglada praca, jakie sa narzedzia od firmy, czy jest duze cisnienie?

Beata
@Ateemm

@Ateemm Też chętnie się dowiem. Od Twojego wpisu minęło trochę czasu. Napisz proszę, czy poczyniłeś już jakieś kroki w związku z pracą w Van PUR? Aplikowaleś, czy może już tam pracujesz?

Radek

Każdy doskonale wie, że brakuje ludzi do pracy a firma ma swoje zobowiązania więc dlatego tak cisną.

miki

Wynagrodzenia na rozlewie od 15 do 20 zł brutto za godzinę, premia za zrealizowany plan, ekstra płatne święta. Praca po 8h dziennie + prawie wszystkie soboty, a i niedziele się trafią. Trudno o jakiekolwiek wolne, brak długoterminowego grafiku, w piątek dowiadujesz się jak masz w poniedziałek. Halas, w zimie telepie, w lecie pot się leje po czole... nie czytaj bzdur niżej: piwa nie wypijesz i nie wyniesiesz bo sprawdzają. Atmosfera jak wszędzie, są normalni jak i Ci mniej normalni. Jeśli pracujesz jak trzeba, nikt się Ciebie nie czepia. Kierownictwo jest w porządku, nie ma wyzysku, traktują Cię tak jak to powinno być w tego typu firmach. Czasami jednak ma się wrażenie, że "góra" nie słucha tego co mówią pracownicy. Niektórzy narzekają na swoich przełożonych, jednak ja nigdy nie miałem z nimi problemów. Czuć sporą presje Pana dyrektora, osobiście dogląda stanowisk pracy (nowi pracownicy się pytają czy u nas tak zawsze, że dyrektor na hali :). Niestety tego typu kuratela ze strony Pana dyrektora wpływa negatywnie na atmosferę. Ludzie zamiast skupić się na pracy spekulują co jest powodem takiej sytuacji w wyniki czego powstają coraz to 'ciekawsze' teorie. Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywy i negatywy, polecam przyjść i zobaczyć zakład pracy w realu bo napisać to można wszystko...

Witam czy ktoś pracuje na stanowisku automatyk? Jakie zarobki i ogolnie organizacja pracy?

Automatyk z browaru
@Nowy

Na tym stanowisku zarobki powiedzmy średnie. Bez problemu znajdziesz lepszy zakład pracy. Co do reszty: atmosfera nienajgorsza (usunięte przez administratora) Sama praca to ratowanie skansenu za pomocą taśmy i trytek. Aaa, najważniejsze. Nie licz na żadne podwyżki.

Vix

Mam pytanie o pracę PH. Jak wygląda praca jakie są narzedzia pracy i jaka kasa. Czy każdy ph ma takie same zarobki?

Anave
@Vix

Z czystym sumieniem mogę polecić. Nie ma ciśnienia jak w wielkich korpo. Każdy ph ma takie same podstawy plus do tego premie jak najbardziej realne. Plany jak i zadania do wyrobienia. Nowa Fabia niestety w weekend nie pojedziesz za darmo.

Nicko
@Anave

Witam mam pytanie ile placicie w weekendy za 1km? I ile ogólnie można zarobić?

ph

PRACA W TEJ FIRMIE TO HANBA. ZAROBKI NA POZIOMOE (usunięte przez administratora)NETTO ZENADA! I TO JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NIKOMU NIE POLECAM...NAWET WROGOWI. Moje sugestie dla Van Pur S.A.: (usunięte przez administratora) kierownikow ktorzy biora po (usunięte przez administratora)netto co miesiac i rozdzielic to pomiedzy ph Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dac ludziom zarobic

Patryk

Każdy wie, że brakuje ludzi więc są nadgodziny. Możemy dorobić ale niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

Irena

@Bodzio a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza. Mobbing zazwyczaj ma na celu poniżać, ośmieszyć daną osobę, czy tak też było w tej firmie?

Bodzio
@Irena

Benefity? ???? to dla nich akurat sa to że cały czas pracujące weekendy robią i święta nawet ich nie powstrzymuje a zwiazki zawodowe nie podpisały pracowitych świąt więc konstytucja tego zabrania a mimo to moja to gdzies. A premiami sami siebie pasa . Poprostu Jędrzejowski (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Van Pur S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Pur S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Pur S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Pur S.A.