Opinie o Van Pur S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Van Pur S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Van Pur S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Pur S.A. w Warszawa

MeT

Firma ma tak złą opinię, że musi zlecać pisanie pozytywnych - to o wiele łatwiejsze niż, praca nad warunami zatrudnienia, sposobem traktowania praconików, ujednolicaniem standardów w oddziałch, usprawnieniem systemu wdrozeń wszelkich zmian itd. Brawo. Chyba że to prowokacja?

A.

Dobre pieniądze, ale też dobra, nietoksyczna atmosfera to rzeczy dla mnie najbardziej istotne. Taką aurę tworzy firma Van Pur, w której od pół roku mam przyjemność pracować i zdobywać doświadczenie. Kto wie, może w przyszłości uda mi się zajść naprawdę bardzo daleko. Sprzedaż to była moja zmora, a dziś jestem naprawdę świetnym sprzedawcą. Warto się tu zatrudnić.

@A.

W VP sprzedawca kitu i obietnic ze kiedyś otrzymacie rozliczenie pakietu ????

Uważam, że jakość pracy głównie zależy od Twojego nastawienia. Chcesz pracować i zarobić albo nie chcesz i tylko marudzisz. Akurat firma Van Pur daje możliwości rozwoju i ro ogromne, trzeba przyznać. To samo w kwestii zarobków. Kto chce, to potrafi. W moim odczucie w firmie jest zdecydowanie więcej pozytywów niż negatywów i to na nich trzeba się skupić, żeby coś osiągnąć. Pewnie to też zależy od działu i stanowiska, jednak ja jako przedstawiciel handlowy naprawdę polecam tę firmę.

Lidia

Jak dla mnie firma Van Pur to przykład rzetelnego pracodawcy, który potrafi zadbać o dobro i rozwój swojego pracownika. Umowa pomiędzy mną a Van Purem obustronnie zawsze jest dotrzymywana, firma jest zawsze skupiona na moich potrzebach i nigdy nie lekceważy moich próśb. Na stanowisku handlowca zarobki są naprawdę konkurencyjne i rzeczywiście wyróżniają tę firmę na tle innych.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Van Pur S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zadowolona

Bardzo polecam pracę tutaj. Ja zatrudniając się w tej firmie nie miałam zbyt dużego doświadczenia, ale dzięki wsparciu firmy udało mi się zdobyć doświadczenie. Zespół służył pomocą w każdej chwili. Firma bardzo dba o pracownika, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwój i porządny zarobek.

Mr.

Firma van pur wykazuje się naprawdę dużym profesjonalizmem już od momentu trwania pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Jestem bardzo zadowolony współpracą, kulturą między pracownikiem a przełożonym, a także doświadczeniem jakie firma posiada w prowadzeniu zespołu. Dzięki temu praca to dla mnie nie tylko obowiązek, ale także przyjemność. Wszystko da się załatwić bezproblemowo, dzięki czemu chce się stawiać na nowe wyzwania. Polecam.

Marzena

W ubiegłym roku, tuż przed wybuchem epidemii bylam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Laboranta. Lokalizacja Jędrzejów. Warunki pracy jakie usłyszałam na tej rozmowie zwaliły mnie z nóg. Najniższa krajowa plus (usunięte przez administratora)zl, uwaga ale brutto premii, praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym. To jakieś żart. Za taki system pracy takuw wynagrodzenie? Na moje sugestie finansowe Pani Durektor odpowiedziała oburzeniem czy wiem ile to brutto wyniesie, przecież mają więcej pracownikow na Labie przez co pojedynczy ma mniej pracy, śmiem wątpić, zważywszy na fakt, że pracy jest razy 3 w porównaniu z Labami 1 zmianowymi. Podsumowując, moje oczekiwania (usunięte przez administratora)tys na rękę, które tak przerazily owa Pania, Droga Pani, studia chemiczne są bardzo ciężkimi studiami, zdobywanie doświadczenia również, i nikt tego nie robi by potem zarabiac najniższa krajowa plus (usunięte przez administratora)zl brutto. Firma porażaka!!!

Były

Dla kandydatów na PH GASTRO WWA - unikajcie tej firmy jak ognia!!!! Łomza w Warszawie jest spalona! Ten kto podejmie się tej pracy może sobie od razu stryczek na szyje zakładać, bo w całej WWA żaden gastronom nie będzie chciał z Wami gadać. Na meble i szklanki nie ma ale kilka baniek na reklamę w tv - proszę bardzo... Ta Firma to (usunięte przez administratora) Pani Prezes - katastrofa!!! Wszyscy co mieli choć odrobinkę oleju w głowie odeszli z VP. Uciekajcie!

Marko

Potwierdzam, pracowałem z tym gościem w FC. Gość nie miał bladego pojęcia o współpracy z podwładnymi ale chociaż nie przeszkadzał. (usunięte przez administratora)

kucharz

Jak w tej firmie ma być dobrze skoro są ludzie choćby w sprzedaży, którzy traktują pracę w Van Pur jako źródło które opłaca ZUS. Tak naprawdę mają inne dochody / biznesy, które są dla nich na I miejscu.

były pechowiec

niestety muszę z przykrością potwierdzić negatywne opinie moich byłych kolegów, nowa miotła ,nowe pomysły jedynie słuszne, przerabiałem to samo w innych firmach...."mój projekt autorski" itp itd, rozkurzyli dobrze działający mechanizm, jak się przyjmowałem ponownie do Van Pura to z ogromnym sentymentem i ambicją ( po 15 latach) to była wg mnie praca marzeń, super produkt, zdrowe układy menadżerskie, satysfakcja z pracy i pożytek (zadania wykonalne) teraz jak mnie zredukowali to nawet nie bardzo żałuję, ale żeby z dyrektora robić kierownika z wielka łaską to świadczy o nowej kadrze ( kto pracował to wie ) i to chłopa ,który zbudował te firmę od początku :( zrobili z superfirmy typowe korpo bezduszne i z układzikami ....szkoda bo to był ok pracodawca, mimo wszystko życzę kolegom ,którzy pozostali by dali radę i odszukali minimum satysfakcji z wykonywanej pracy............nie polecam teraz, może się zmieni

Darkojarko

Kiedyś naprawdę fajna firma z możliwościami.. Teraz jedno wielki(usunięte przez administratora). Ankiety, audyty na biedronkach, no śmiech na sali . Plany kosmiczne nie do zrealizowania. Zadania nie do zrobienia. (usunięte przez administratora)

Kudłaty

Niestety to wszystko jest prawda, od kiedy przyszedł nowy Pan dyrektor nie ma tu już normalnej atmosfery, panuje atmosfera strachu i niepewności, ludzie są albo zwalniani bo coś mu w tabelach nie wychodzi albo sami odchodzą na l4 lub całkowicie z pracy bo nie wytrzymują...Nie dość że takiej pracy za te śmieszne pieniądze jest na pęczki to jeszcze Pan stosuje cichy mobing za pomocą kierowników żeby w razie czego nie było że on. Praca zdalna to było zastraszanie każdego dnia, GPSy, tłumaczenie się ze wszystkiego, później sprawdzanie bilingów czy handlowcy na pewno dzwonili po klientach, non stop raporty które miały za zadanie straszyć a nie wskazać kierunek w jakim mamy w tym trudnym czasie iść i jak miała wówczas ta praca zdalna wyglądać...to pokazało tylko że trzeba stąd uciekać. Niestety ujawnił się brak szacunku Pana dyr do ludzi, traktowanie nas nie jak zespołu który razem pracuje na sukces tej marki a kogoś kto jest dużo niżej od niego, tymczasem to że Pan zna kilka elokwentnych słów nie czyni go specjalistą od handlu bo osiągnięć na rynku nie ma żadnych, nie interesują go realne problemy, sprzedaż, nie zna dystrybutorów i ich problemów, jedyne na czym się zna to inwigilacja i tabelki i spokojnie mógłby zastąpić u nas analityka ale zamiast jazdy w terenie woli klikać w komputerze lub lansować się na cybernetyki i jedyne na czym mu zależy to żeby jeździć lepszym samochodem i dobrze wypaść przed nową Panią prezes. Mam nadzieję że góra zobaczy to co się tutaj dzieje od kilku miesięcy, że odchodzą kompetentni ludzie którzy byli tu i tak dla atmosfery a nie dla pieniędzy i że firma staje się mało wiarygodna przez to że nie ma tu żadnej stabilizacji. Jest to praca tylko dla studentów i nie można się do niej przyzwyczajać a żyć w strachu można ale nie za takie pieniądze.

Abstynent
@Kudłaty

Czy ten dyrektor bywa czasem na rozmowach kwalifikacyjnych? Mam wrażenie, że poznałem go podczas jednej i to był dramat, kierownik z podkulonym ogonem się nie odzywał a dyrektorek próbował mi udowodnić jak mało wiem i jak mało umiem mimo bogatego doświadczenia...no chyba że to ktoś inny. Ogólnie rekrutacja to była farsa i śmiech; trwała chyba ponad dwa miesiące, padały pytania które nie powinny paść, mnogość etapów, ustalenie wynagrodzenia i obietnica że to aktualne po czym zrobili ze mnie głupka i zaproponowali 20% mniej udając że na to sie zgodziłem wcześniej...Mało tego po jednym z etapów cicho sza i dzwoni do mnie niunia z HR po miesiącu ciszy z pytaniem czy wysyłałem CV :D :D no pewnie że wysyłałem, nawet na dwóch etapach byłem może mi pani powie jak sprawa wygląda bo nie dostałem odpowiedzi mimo zapewnień, ale nieee zaprasza mnie na rozmowę, zupełnie jakby od nowa :D :D :D z wielkim trudem ustaliłem że z tą samą osobą co wcześniej, więc chyba ta sama rekrutacja, a nie nowa. Dużo łażenia, zawracania głowy, obietnic i ściemy, widać że kierownik mimo że w miarę sensowny to go tam cisną i walczy o przetrwanie. Smaczków było więcej ale teraz nie udowodnię, a nie chodzi o to kto ma większego, tylko o ostrzeżenie, bo rozmawiajac z taka firma można zmienić pracę na gorszą lub ją stracić. Niestety po raz kolejny zrażam się do polskiej firmy pozującej na koncern, śmiech na sali.

Smiech
@Kudłaty

Dyrektor chyba rozkazał kierownikom minusować post ;)

Kania
@Abstynent

Czy wy macie Roberta Klebana, Klebanskiego. To amator i asekurant z Namysłowa. Kilka wyuczonych slow i Exel. Prowokacje i manipulacje. Weźcie pogońcie go jak najszybciej. Nielubi jak się konkretnie z nim rozmawia. Nie dawajcie odsunąć się od Prezesa, bo tylko on uzurpuje sobie prawo do kontaktów z nią i ja omota. To manipulator i improwizator jakich mało. Do tego złotowa. Trzeba postawić się jak w Namyslowie chlopaki. Albo MY albo ON.

dział sprzedaży

Jeśli już tyle osób pisze opinie negatywne o tej firmie to znak dla właściciela, że cos się dzieje złego. Dziwnie to wygląda ale nowa Pani Prezes plus nowy Dyrektor(usunięte przez administratora) zwalniają dobrych pracowników z dobrymi wynikami tylko po to żeby wsadzić swoich znajomych ze swoich byłych firm. Zabrali premie które obiecują. Nie ma totalnie żadnych benefitów a za używanie samochodu PH muszą sami płacic. Klienci w sklepach się śmieją są zniesmaczeni i nie chcą współpracować. (usunięte przez administratora)A jeśli idziesz do tej firmy to znaczy, że jesteś lizusem nie masz i nie ambicji. Pozdrawiam Jeśli jesteś wartościowym człowiekiem to nawet sobie nie zawracaj nimi głowy!

Maciej
@dział sprzedaży

Troszkę niepokojące jest to co napisałeś na temat firmy Victoria Capital. W szczególności zaniepokoił mnie fragment o rzekomym mobbingu, który w Twojej ocenie tam występuje. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz jakie aktualnie są relacje między pracodawcą a pracownikami w dziale sprzedaży? Czy były podejmowane jakieś kroki w celu naprawy relacji? Proszę o rzetelną informację w tym właśnie zakresie.

Zamyślona

Jak pracuje się w innych działach w firmie Van PUR?

Manager

Witam. Krotko i na temat. Zmiany w Zarządzie i Dyrektor MR którzy wciskają swoich ludzi a zwalniają dobrych pracowników wpływają na atmosferę ktora jest już tragiczna. Rotacja w dziale handlowym to 50% włącznie z kierownikami którzy jak widzą co sie wyprawia to sami uciekają a jak się ktoś postawił to go zwolnili. Benefitow nie ma żadnych nawet za samochod po pracy płacimy z własnej kieszeni. Ciśnienie, zastraszanie i niepewność to właśnie praca w Van Pur.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Witam. Musze tu napisac kilka słów mimo, że nie lubie specjalnie sie zalic lub pisać złego słowa o kimś. Ale to co się tam dzieje to jakis horror. Dział sprzedaży jest traktowany jak banda idio..tow do roboty bez prawa do czegokolwiek. Nie możesz się odezwać bo Cie strasza, że Cie zwolnią. (usunięte przez administratora)z zarobkami więc po miesiącu jednak zrezygnowałem. Czytam opinie innych i z czystym sumieniem powiem, że uciekajcie od tej firmy daleko. (usunięte przez administratora)Was psychicznie podejście dyrektorów, cisnienie i brak kasy. A dodatkowo bedziecie płacić ze swojej kieszeni nawet za auto 250zl za dobę jazdy prywatnie. Pozdrawiam

Handlowiec

Tragedia omijac ta firmę... jeszcze w gorszym bagnie nie byłem plany nie do wyrobienia podnieśli podstawę i to tylko można dostac ... szok co sie wyrabia... dają kase na szpitale a na pracownika ich nie stać....

Też Handlowiec
@Handlowiec

To wszystko prawda w firmie dzieją się dziwne rzeczy pracowników traktują jak zło konieczne , plany nie adekwatne do rejonów , co do kasy jakieś dziwne obliczenia procentowe , twoja premia jest uzależniona od handlowców dystrubutora jednym słowem omijać z daleka. Większość handlowców Van Pura szuka pracy gdyby nie pandemia to handlowców już dawno by nie było.Ale i tak do tego dojdzie tylko czasu troszkę.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nie radzę, kariery w VAN PUR nie zrobicie, w tej chwili z tego co słysze firma wchodzi na ścieżkę Mega oszczędności,między innymi wprowadzając limity paliwowe, co jeszcze czeka tą firmę, nie wiem, nie widzę przyszłości, brak inwestycji w ludzi, strach stres o jutro, targety nie do zrobienia. Szukajcie gdzie indziej pracy. DUŻYM ŁUKIEM OD VAN PUR. Pozdrawiam były PH.

Handlowiec

Czytam to wszystko i potwierdzam. Koledzy i koleżanki omijajcie szerokim łukiem Van Pur. Tu nie da się być handlowcem bez depresji. Za przetermumy to chyba zaraz bedzoe musial placic sam lrzedstawiciel ze swojej kieszeni bo firma wszystko ucięła. Parcie jest jak w korpo ale niestety nie dorośli do korpo. Jedyne co maja wspólnego z korpo to teksty dyrektorów zaciągnięte z j.angielskiwgo. Dzis juz nawet klienci w sklepach widza, że jest coś nie tak skoro co trzy miesiące przyjeżdża do nich nowy przedstawiciel. Obiecuja zarobki (usunięte przez administratora)tym czasem realnie zarabia sie (usunięte przez administratora)zero dodatków ani samochodu ani kart fit nic po prostu nic! Za to ciagle cisnienie i wszystko masz robic od ręki nie ważne czy zdarzysz i ile godzin bedziesz pracował. Reasumując firma inwestuje w sponsoring a pracownikowi zabiera mniej i mniej mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Van Pur S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Pur S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Pur S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Pur S.A.