Stratiforme Polska Sp. z o.o.

Opinie o Stratiforme Polska Sp. z o.o.

oleg 2014-03-04 10:51:25
Tragedia. Nie polecam wogole . 2 miesiace umowa zlecenie, potem okres probny 3 miesiace a pozniej do pośredniaka trzeba sie udać. (usunięte przez administratora)
mrcjas 2014-09-21 11:53:40
Firma nie taka zła jako firma pracuje w niej od prawie 4 lat do chwili obecnej może jeszcze popracuje sam nie wiem jak długo wszystko zależy od zdrowia ale powiem że powoli robi sie tu tragedia z kataraktą przez nie jakiego z zawodu Dyrektora jest baryłkowaty i ma brode ale polecam wszystkim tą firme
AntyHaos 2015-01-03 23:36:27
Tragedia nikomu nie polecam. Pseudo dyrektor robi tylko Hałas . Wygórowane normy i wymagania tylko czym robić jak wszystkiego brakuje
zwolennik truskawek 2015-10-07 18:58:07
Firma kibel z broda
uncja 2016-04-19 22:01:44
no niektórzy napiszą coś i nawet nie wiadomo o co chodzi @unek :) firma z dobrą pozycją na rynku i przede wszystkim stabilną, jest to poslki oddział francuskiego potentata :)
Zostaw swoją opinię o Stratiforme Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stratiforme Polska Sp. z o.o.