Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

Dlaczego się tak uczepiłaś Patrycji ?? teraz Paweł też jest zły? Wypisywanie takich bredni nie jest w porządku, nie spotkałem się z mobbingiem w tej pracy liderzy pomagają i są mili:) a osoba która wypisuje takie głupoty jest zawistna i tyle w tym temacie

ola

Jak się przepracuje w miesiącu poniżej 80h to nie ma dodatkowej premii, tylko sama goła podstawa. Nie polecam pracy w ua

ola

Tvhni

Prawda w oczy kole, łatwiej jest skasować niewygodne komentarze niz na nie odpowiadać

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
miki

a czy to prawda, że jak sie przepracuje ponizej pol etatu-80 h, to nie ma kaski w ogole?

dfg
@miki

Nie :D za każdą minutę płacą :D mój pierwszy rachunek wynosił 13 zł i coś tam i wypłacili za 1 minuty moje pracy :D

nowa

aha i w jakich godzinach sie pracuje, od ktorej do ktorej? Z gory dzieki za info :)

nowa

a czy na projekcie infolinii przychodzącej nc+ jest cięzko? od dawna jest ten projet juz czy dopiero wszedl? I czy jest mozliwosc dostania umowy o prace kiedy skonczy mi sie status studenta (kwiecien) jesli beda ze mnie zadowoleni?

Yolo

No tak,czym więcej pracujesz tym masz wyższą stawkę godzinową, ale to chyba ok? Ja sobie pracuje w okolicy całego etatu to mam największą :) Ale chodzę do pracy, po to,aby zarabiać. Tak podniesli 2 miesiące temu, ale podnieśli i naprawdę zarabiam więcej :)

sciema

Ale ściema, dopiero od dwòch miesięcy jakoś jest wprowadzone podwyższenie stawki godzinowej W ZALEZNOSCI OD ILOSCI PRZEPRACOWANYCH GODZIN, z powyższego komentarza można wywnioskowac ze podnoszą stawki od tak. Otóż nie.Nie ma nic za darmo tak naprawdę ta suszarke odrabiasz cały miesiąc

D.
@sciema

Dlaczego w was tyle jadu??? Stawka od zawsze wynosiła 8,20 i tyle jest na umowie to że otrzymujemy dodatki zależne od przepracowanych godzin to jest dobra wola firmy. Jeśli takie warunki wam nie odpowiadają to dlaczego nadal tu pracujecie? Droga wolna można pracować w innej firmie gdzie nie ma prowizji albo gdzie płacą tylko za sprzedaż a nie za godziny. Szczerze polecam tą pracę pieniądze zawsze na czas :)

Yolo

Czytam te komentarze, czytam i oczom nie wierzę, że tyle jadu w ludziach. Pracuje tam pół roku. Na początku faktycznie szło mi ciężko bo jak papalc do ludzi przez 8 godzin cały czas i sprzedawać? Ale jakoś się rozkręciłam, potem podnieśli nam stawki godzinowe i naprawdę jest ok. Co chwilę jakieś konkursy, suszarki! maszynki, kubki, bilety do kina,za to ,ze sie pracuje.. pracowałam w innych CC i tu jest najlepiej. Pieniądze są zawsze na czas, zgadzają się, jest ok. A jeśli ktoś narzeka.. cóż, nie każdy wytrzyma pracę w CC

zygi

Firma, przez która rocznie przewijają się setki pracowników nie podchodzi poważnie do osób, które zatrudnia. Tak jest też w przypadku UA. Jeśli nie macie innej alternatywy- może warto popracować. Jednak nie warto z tą firmą wiązać przyszłości czy rezygnować z jakichkolwiek innych planów. Jak tylko nadarzy się inna praca- bez skrępowania odejdzie do niej z dnia na dzień. Wdrożyć, Wydoić, Wyrzucić- to filozofia firmy. Bądźcie tego świadomi.

zuza

Chciałam aplikować właśnie na infolinię, ale jak widzę wasze opinie, to chyba sensu nie ma...

@nudyyy

Większość nie daje rady na infolinii i na sprzedażce tez, nie ze względu na ogrom wiedzy tylko powodem jest to, ze większość kadry na nc nie pracuje z konsultantami, każdy robi co chce i dziwić sie ze sa pustki i takie wyniki, moje szkolenie miało ok 21 osób a zostałem ja i 2 inne osoby ! A co do liderów za chwile bedzie ich wiecej od konsultantów

zaznajomiona w temacie

Na Gumtree obecują 14 złotych na godzinę na projekcie infolinii przychodzącej telewizji N, a na szkoleniu dają kartkę, na której jest napisane, że przy przepracowaniu 160 godzin stawka jest 10.50 zł/godzinę brutto. A więc pytam dlaczego na Gumtree i na rozmowie o pracę podają nieprawdziwe stawki? Szkolenie trwa 6 dni i jest płatne po przepracowaniu 170 godzin. Aplikacja robocza jest niefukncjonalna i bardzo utrudnia pracę. Aby przedłużyć umowę Klientowi trzeba powtarzać operację 3 razy i nie można jej wyedytować, jeśli wprowadzi się coś błędnie. Niby nie jest to telesprzedaż, ale jeśli Klientowi kończy się umowa w ciągu 6 miesięcy, to naszym obowiązkiem jest przedłużenie mu umowy. W krótkim czasie szkolenia trzeba wchłonąć tyle wiedzy, że większość osób nie daje rady i dlatego jest ciągle rekrutacja na to stanowisko, pomimo że jest to infolinia przychodząca.

ciekawa
@zaznajomiona w temacie

Skoro jest tak niebywale ciężko to skąd biorą tych ludzi co tam pracują ?? Pewnie to jakiś spisek i podstawiają statystów. Żal mi ludzi, którzy nie dopuszczają do siebie myśli, że nie do wszystkiego się nadają. Nie dawałeś sobie rady- spoko- nie każdy wszystko potrafi. Ale to raczej nie jest wina pracodawcy

Celina
@ciekawa

wcześniejszy post do osoby do *usnięnty nie *ola

boryczka

nigdy nie byłam przekonana co call center i chyba miałam rację. kolega mnie namówił żebym wysłała CV,i poszła na rozmowę. dziewczynka która mnie "rekrutowała" chyba sama nie wie z czego żyje. czułam się jakbym to ja ja rekrutowała a nie odwrotnie. hahaha porażka!

Fanka

@zorba18 / jak sam zauważyłeś dobrze sie w firmie ostatnio nie dzieje, ludzie bez powodu z dnia na dzien nie odchodzą, a pani z HR tez stwierdziła ze ucieka bo nie warto, co do firmy to wielki minus za urocza panią od kontroli jakości z projektu EA , której podziękowano za współpracę po 5 latach pracy!!! A co do rozmów na fajce, ciagle słychać nowych i niezadowolonych, którzy chcą pociągnąć do konca wakacji .... P.s rachunki beda na bank :D

Zorba18

kazda praca w CC jest meczaca i wszedzie musisz wmawiać cos komus na sile. Tu placa, orgniazuja czasem jakies konkursy, noszalu nie ma,ale taka jest praca na sluchawce. Zastanawia mnie jednak co sie dzieje w srodku firmy, bo odchodza liderzy, co chwila organizuja rekrutacje na kogos wyzej niz plujmorda na sluchawce, co jakis czas na dymku slychac, ze kasa za mała, dziewczyna z hr odeszła, dziewczyny z recepcji też nie widać ostatnio, ciekawe czy rachunki beda hehe. Prace mozesz dostac od razu, wyplate tez dostaniesz, jak nie masz innej,to przynajmniej cos zarobisz. Zbieram tylko na bilet u uciekam z tego kraju

Braksłów.

Człowieku... mamy sezon urlopów... -_- Włącz tryb myślenia i zajmij się pracą a nie plotami.

Celina

Ja pracuję ponad rok. Jako mama małych szkrabów potrzebowałam elastycznego pracodawcy. Grafik jaki chcę. Dziecko zachoruję to nie boję się, że mnie zwolnią! Płaca na czas i wszystko- co ważne. A jak ktoś uważa, że można walić w CH i powinni mu za to podziękować to faktycznie czego tu szukać! AAAAAAAAAAAAA co ważne trzeba myśleć, a to już niektórych przerasta :) Jeśli szukasz płacy w której płaca jest adekwatna do wysiłku śmiało POLECAM!!!

Młody

Siema wszystkim :) Kasa jest ok - zarobisz tyle ile przepracujesz - proste. Stawke godzinowa macie zapewniona. Wzrasta ona wraz z przepracowaną liczbą godzin, wiec ma sie motywacje zeby posieciec chociazby ta godzine dluzej. Do tego prowizje, ale można je traktowac jako dodatek. Ua póki co jest wypłacalne i raczej nie zanosi sie na to żeby zmieniło się coś w tym temacie :D :D :D :D Tym bardziej że teraz ruszają z nowym projektem infolinii przychodzącej :D Pozdro

abc

hej Opłaca się tutaj podjąć pracę? Dokładnie chodzi mi o projekt dla telewizji kablowej? Czy jest jakaś minimalna liczba umów, które trzeba dziennie sprzedać?

aaa

Cześć.W poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną do Universal Agent.Czy ktoś mógłby napisać czy warto wogóle tracić czas na tą firmę? Wiem że niektóre firmy są niewypłacalne.Oferują 11 zl/h a to nigdy tak nie działa.Jak to jest w UA? Zarobki są ok , czy to też tylko podpucha?

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent