Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

Iweta

tylko nie bierzesz tego pod uwagę ,dlaczego są najlepsi ,na tablicy są w TOp 5 i dla czego zarabiają tylko 250 zł prowizji?? Bo sprzedają najtańsze umowy które klient bierze bez zająknięcia, i oni dobrze wiedzą że ua płaci za to 1 zł natomiast jest mała grupa której nie ma na tablicy a wyciskają prowizji miesięcznie 3 razy to co napisałaś. Oni jednak starają się za wszelką cene podnieść abonament:) a nie nałapać złotówek jak żul do kapelusza:). Ja mam podobną sytuację jak ty i spokojnie mi wystarcza bo podnoszę abo a nie równam:). Tak poza tym skoro masz fajną prace jesteś z niej zadowolona to po co siedzisz tutaj dalej? NIe masz życia prywatnego? dla tego za wszelką cenę chcesz wszystkich ratować? Nowy zbawiciel? Gdybyś faktycznie miała fajną prace i do tego fascynujące życie nie siedziała byś tutaj. :)czytając Twoje posty jest mi naprawdę Ciebie żal, nie chciałam Cię w żaden sposób tym postem urazić po z całego serca chce ci życzyć żebyś poszukała sobie jakieś hobby i zaczeła żyć bo internet Ci nie służy:) Pozdrawiam całe NC+ !

Bez znieczulenia
@Iweta

Opowieści o tym ze podnoszac arpu mozna zarobic kokosy, to własnie jeden z tekstów jakim mami sie nowych...NIe wiem ile tam pracujesz ja przez pierwsze 2-3 miesiace tez byłam zadowolona, Odpowiadajac na twoja uwage ze prowizje jaka podałem ze mozna wyciagnac, to jak zaczynalam to moja liderka wskazała mi dziewczyne mowiac niby ze jak bede dobrze sprzedawac to jak ona bede mogla wyciagnac az 600zl !!!, tylko ze jak popracowała dluzej dostalam ok 200zl i zaczełam z nia rozmawiac to powiedziała ze wyciaga bardzo podobie jak ja.. NIe wiem ile tam pracujesz, i czy wgl jestes konsultantkom czy poprostu UA płaci Ci za pisanie tutaj, jak gosciowi powyzej, jesli naprawde jestes konsultantkom to zycze Ci zebys nia miala tak przykrego przebudzenia jak wiekszosc..Nie mosisz sie martwic o moje zycie towarzyskie, daje rade, pisze tu zeby ludzie ktorzy na powaznie szukaja pracy sa w ciezkiej sytuacji, i naprawde potrzebuja zarabiac pieniedza nie marnowali swojego czasu na podejmowanie wspolpracy z ta firma

@Bez znieczulenia

Czyli chcesz być zbawicielem i pewnie w tym kierunku też studiujesz więc licz się z tym że zamiast zarabiać 900zł ms będziesz żył z jałmużny, ua mi nie płaci za pisanie tych postów a pracuje 4 ms. i wiem doskonale ile można zarobić jak się spina tyłek:) a ty drogi kolego zdecyduj się czy jesteś ona, on czy ono bo wychodzi na to że to ostatnie. Twierdzisz że chcesz chronić ludzi a co z tymi którzy tak jak ty mają ulotkarskie doświadczenie i specjalizują się w wykładaniu towaru odrazu praca za 2,5 tys netto umowa o prace firmowy samochód i laptop???? hahahaha nie ośmieszaj się z tym życiem towarzyskim:)

bez znieczulenia
@Iweta

NIe mam ulotkarskiego doswiadczenie, a nawet gdybym miał to bys sie tego nie wstydził. NIc o mnie nie wiesz, nie jestem z tych ktorrzy oczekuja ze po szkole w trakcie studiów dostana 2500zł na reke itp Tacy ludzie o ktorych piszesz co nic nie umieja a oczekuja nie wiadomo czeka, zawsze beda miec podgorke, raczej nie do nich to pise, predzej czy pozniej ta pseudo inteligencja ktora poszla na studia bo teraz nadziene biora kazdego predzej czy pozniej bedzie mosiała zderzyc sie z zeczywistoscia ktora bedzie dla nich brutalna

bezrobotna

A na jakim projekcie pracowalas i co stalo sie ze odesłaś?

Bez znieczulenia
@bezrobotna

Projekt telewizji N, Studiujac zaczonie,nie biorac kasy od rodzicow nie stac mnie bylo na prace za 1100 zł na reke.. A na projekcie telewizjynym chodzac do pracy po 8 h 5 dni w tygodniu wiecej zarobic sie nie da choc oczywiscie wszyscy na poczatku beda Cie zapewniac ze mona zarobic kokosy... Przychodzisz do pracy na 8 h liczone masz ok 7, bo płaca ci tylko za czas zalogowania, jak jest jakies spotkanie zebranie, szkolenie, albo musisz zmienic komputer bo ten na ktorym siadlas jest zepsuty, to nie masz za to płacone.. Wiec: 7h X 20 dni= 140 godzin, jesli masz status studenta to te 8,2 brutoo za godzine daje Ci 7 zł na reke, czyli pracujaC na pełny etat przychodzac codzienie na 8 godzin do pracy, masz 140h X 7 zł daje 980 zł na reke w skali miesiaca, do tego dochodza prowizje, ale własnie tu pojawia sie to dlaczego UA jest załosne.. bo w branzy sprzedazowej najlepsi na projekcie Nki, biora 250 zł brutto prowisji za miesiac, i to naprawde trzeba bardzo duzo sprzedawac, wiec jesli dosasz tą prowizje do 980 zł godzinowki, to przy załozeniu ze bedzeisz chodzic 8h 5 dni w tygodniu i bedziesz jedna z najlepszych to dostaniesz jakies 1150 zł na reke za miesiac.. Wiec taka praca jest moze dobra dla studentow ktorzy chca sobie dorobic 300-400 zł wyrabiajac 20 h tygodniowo..

Generałowa
@Bez znieczulenia

Musisz jeszcze spojrzeć na paragrafy które grożą ci w stosunku za wypisywanie tego bełkotu. W Ua na oko pracuje jakieś 250 osób strzelam połowa jest zadowolona z tej pracy i podważą Twoje opinie które wychodzi na to będą oszczerstwem poczytaj kotku paragrafy, bo się jeszcze okaże że nie dość że mało zarobiłeś, zarobiłaś (masz problem z płcią) to dodatkowo będziesz musiało( masz z tym problem) znowu dopłacić do tego interesu:) grubo się zastanów przed kolejnym postem:) który jest oszczerstwem:)

Iweta

- Co moze płacicie za szkolenie wstepne? Odp. Nie są płatne i masz o tym odrazu powiedziane :) natomiast w innych firmach musi je odpracować:) Od razu miałeś mówione i wiedziałeś w co wchodzisz:) - Moze powiesz ze przerwy w pracy, na jakies zebrania szkolenie, albo gdy system sie zawiesi sa platne? i nie kazujecie sie ludziom wylogowywac? Odp. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Trzeba iść do kiera i mu powiedzieć żeby dopisał czas, ja sobie sama pilnuje takich rzeczy a jeśli ktoś jest śnięta rybą tak to bywa jak u ciebie że masz nie dopisanee:) -Myle sie piszac ze jesli ktos ma gorszy dzien to jest odsylany do domu, np po 2 godzinach? Odp. A co to przedszkole czy podstawówka nie zarabiasz na siebie przynosisz straty jazda do domu. - Jeszcze powiedz ze sprzet jest sprawny i zeby znalesc działajacy komputer nie trzeba ciagle zmieniac stanowiska, tracac w ten sposob czas Odp. Grafik układaj z głową tak a byś to ty sam sobie zajął dobre miejsce. A obstawiam że skoro chciałeś sobie dłużej pospać i się spóźniałeś to potem takie są efekty:)

Beti

Projekt EA RULEZZZZ !!!!! :D :D :D

to jest śmieszne, że czepiacie się połowy pensji w programie 80 godzin. 60 godzin roboczych to 2 TYGODNIE pracy. Helloł szukacie pracy i tak trudno pracować 2 tygodnie? Kasa jest zawsze, taka jaką wypracujes.

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
bez znieczulenia

Niczego*

aaaa
@bez znieczulenia

co do rekrutacji - nie przeszło jej dużo więcej osób. nie wiem skąd masz takie informacje?

Zen*

Sfrustrowany człowieczku wez sie lepiej za robote. Nie wylewaj tutaj swoich żali. Jesli nie znasz tematu to lepiej zamknij tą swoją mordeczkę. Z tego co wiem to szkolenia są kolejnym etapem rozmowy. Sprawdzaja czy ludzie szybko łapią temat (bo informacji jest dużo) i czy potrafia te informacje wykorzystac w rozmowach. Jesli nie - to przykro mi bardzo, ale takie osoby nie ukańczają szkolen.

agentka

Byłam dzisiaj na pierwszym dniu szkolenia z projektu NC+. Zostały nam wyłożone informacje produktowe. Po wyładzie prezenterka stwierdziła że jutro od rana czyli od 10 będziemy pisać test z tych wiadomości. Podała login do BAZY WIEDZY. Z tym testem to jakiś absurd lub z ich strony żart, bo informacji jest naprawde multum i trochę. Aby tego się nauczyc na jakieś kolokwium, przynajmniej dla mnie trzeba z 4 dni, a nauczycielka z UA, kazała umieć na 2gi dzień. Dziwne? i niepoważne. Zobaczymy. Może na końcu zrobia egzamin z całości i na podstawie wyników podpisują umowy, Kto ich wie? Szkolenie teoretyczne trwa 3 dni, a praktyczne 2 lub 3, po 5/6 godzin.

ok, dzięki za odpowiedzi! wysłałam cv ;)

bez znaczenia

Z UA najlepsi zawsze odchodzili i odchodzic beda..Trzeba miec naprawde bogatych rodzicow zeby kogos bylo stac na prace za 1000zl na reke... zadada 80 godzin obowiazuje tylko na poczatku, tzn ze dopoki nie przepracujesz 80 godzin Twoja godzinowka liczona jest razy 1/2 czyli 4,20 zl brutto, jesli zatrudnisz sie kilka dni przed koncem miesiaca np 25.10 to wiadomo ze nie wypracujesz w 5 dni 80 godzin wtedy te godziny ktore przepracowalas zaluzmy 30 h policza ci po 4,20, natomiast jesli w kolejnym miesiecu przepracujesz min 50 h ( tzn tyle zeby wyrobic w sumie te 80 to dostajesz wyrownanie i dodaja ci ta druga polowe o ktora wyplacili CI mniej w pierwszym miesiacu) ta zasada obowiazuje tylko nowych ktorzy nie wyrobili 80 godzin pozniej mozesz przepracowywac w miesiacu po 50-60 godzin a i tak wyplacaja Ci 8,2

aaaa
@bez znaczenia

a 8, 20 na pół to jakieś 4,10 jest :) nie umiesz liczyć :)bo u Ciebie to 4,20

ktoss

Ewa wtedy masz płacone połowę stawki, czyli np zamiast 700 zł masz 350. Soboty i niedziele to zalezy jak zagadasz z liderem

mam pytanie, co w sytuacji kiedy nie wyrobi się 80 godzin w miesiącu? ile trzeba "wyrobić" sobót? czy w niedzielę też się tam pracuje? bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi

zostają Ci, którzy wiedzą, że po prostu trzeba pracować, a nie wyrabiać godzinówek. Telemarketing jest tak naprawdę trudną pracą.

bez znaczenia

Kilka słów o przemiale ludzi w - szkolenie pierwszego dnia rozpoczyna ok 25 osób - kazdego dnia wykrusza sie kilka kolejnych - szkolenie konczy, i rozpoczyna dzwonic od 5-7 osób -po tygodniu zostaja 3-4 osoby, - srednio z jednego szkolenia dluzej niz miesiac pracuja moze 2 osoby

korad

wszystkie negatywne o tej firmie mogá byc prawda, rekrutuja na potege, przemial pracowniczy, na szkoleniu juz zakladaja ze ktos odejdzie i maja zasade 80h, czyli jak nie przepracujesz 80h na samym poczatku to placa 3,5 pln / h :D:D:D:D:D:D:D

bez znaczenia

aha i jesli stawka 8,2 brutto jest najwyzsza w krakowie to mam wasy..

bez znaczenia

Odpowiadajac na post Pani z rekrutacji to faktycznie watpie zeby kiedykolwiek, ktos nie dostal tam kasy zgodnie z umowa. Jesli ktos pisze cos na ten temat to najpewniej nigdy w UA nie pracowal albo jest typowym haterem wszystiego i wszystkich.. Inna sprawa ze jak juz wczesniej pisalem stawki sa tam zenujaca niskie, najlepsi na projekcie telewizyjnym pracujac ok 130 h w miesiacu dostaje 1100 zl na reke..( tzn w pracy spedzaja w miesiecu ok 160 godzin, ale jak juz wczesniej pisalem to ile jestes w pracy a za ile Ci placa to 2 rozne rzeczy..) DLA ZAINTERESOWANCH KILKA PYTAN KTORE WARTO ZADAC NA ROZMOWIE PANI Z REKRUTACJI -Czy szkolenie, zebrania, (chociazby po to by oglosic idiotyczny konkurs gdzie mozna wygrac zestaw pisakow..) w trakcie zatrudnienia, sa platne?? ODP: Ocziwiscie nie, kaza ci sie wylogowac a placa ci tylkko wtedy gdy jestes zalogowany, wiec kolejne kilka godzin w pracy za free - Co sie dzieje kiedy system nawali i nie mozna wykonywac polaczen? ( oczywiscie kaza Ci sie wylogowac i nie masz za to placone..) wiec kilka godzin w miesiacu spedzonych wpracy za free.. -warto tez zapytac o odsylanie do domu gdy ktos jest nowy i mu nie idzie, i sie jeszcze nie wdrozyl, albo gdy poprostu ma gorszy dzien

UA Rekrutacja

Universal Agent Rekrutacja: uprzejmie informujemy, że terminowość wypłat jest dla nas priorytetem. Nigdy nie zdarzyło się w historii naszej firmy, żeby ktoś z naszych współpracowników nie otrzymał wynagrodzenia. Ponadto organizujemy konkursy motywacyjne, zapewniamy elastyczny grafik, aby ułatwić naszym współpracownikom łączenie pracy i nauki, oraz zapewniamy atrakcyjne dodatki pieniężne za polecanie znajomych. Obecnie, biorąc pod uwagę opinie, skróciliśmy również czas trwania szkolenia, ponieważ chcemy najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych przyszłych konsultantów. Mamy dużą grupę konsultantów, którzy pracują u nas od dłuższego czasu – część z nich awansowała w szeregach firmy, gdyż doceniamy zaangażowanie. Ocenianie firmy na podstawie anonimowych opinii nie jest rozsądne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawiamy warunki współpracy oraz odpowiadamy wyczerpująco na wszelkie pytania. Posiadamy wiele projektów, i staramy się kandydatom proponować te, na których będę czuli się najlepiej i które będą odpowiadały ich zainteresowaniom.

Sylwa

wypłaty zgadzają się do co joty, prowizje z miesięcznym opóźnieniem [jak wszędzie] doliczane, to jest spółka jawna więc musza ogarniać

być może nowa

Witam, dostałam tel. od UA i jutro mam z nimi spotkanie, aplikowałam na konsultanta prestiżowego szwedzkiego wydawnictwa. Część osób pisze, że skocze się po projektach? To prawda? Pani poinformowałam mnie, że mają najlepszą stawkę godzinową w Krakowie i darmową siłownie, fitness, ale przeraziłam się tymi opiniami. Pracowałam już kiedyś w CC i wiem, że to co mówią na spotkaniu, a to co jest potem, to dwie różne rzeczy. Z obiecywanego 1000zl na rękę wyciągałam max. 650zł i to będąc piąta na liście wynikowej!!!A premii nigdy nie widzielismy. Czy tak jest też tutaj? Proszę o opinie.

Pracuję w UA ok 3 miesięcy i jestem zadowolona. W pierwszym miesiącu nie wyrobiłam 80 godzin i dostałam połowę stawki ale (całe szczęście) oddali mi to w następnym miesiącu. Wypłaty są zawsze pod koniec miesiąca ale są. W zależności od ilości sprzedaży można różnie zarobić za prowizję dostaje średnio 200-300 zł ale można nadgonić stawką godzinową. Jak najbardziej polecam :))

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent