Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

Bylem na rozmowie i mnie nie przyjeli a podobno w kol senter biora każdego. no nie wydaje mnie się. Na rozmowie siedzialem jakies pol godziny, jakies zadania dawali, ale trzeba przyznac pani mila. nie rozumiem, po co daja ogloszenia, jak nie chca brac???!!

Polecam gorąco! Firma, atmosfera, ludzie, kasa wszystko na bardzo duży pozytyw :) ekipa zawsze zgrana, wszyscy są wyrozumiali i jeśli lubisz wyzwania to jest to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz poznać ludzi których do końca swojego życia nie zapomnisz to wysyłaj CV :)

Zula

Za szkolenie kasy nie dostajesz. Dopiero od 80h masz stawkę 8,10 brutto do 80h masz liczone przez pół. Ale o tym dowiesz się dopiero na szkoleniu. Zabezpieczenie przed rotacją pracowników... trochę to śmieszne, bo zarówno pracodawca ma prawo zrezygnować z pracownika, jak i pracownik z pracy, więc takie tylko tłumaczenie, żeby za dużo Ci czasem nie zapłacić. Codzienne ogłoszenia naboru o czymś świadczą.

Super atmosfera, pieniądze na czas, sympatyczni ludzie :) Oczywiście praca, jak to praca w telemarketingu, wymaga pewnego wysiłku, czasami jest lepiej czasami gorzej, ale pozytywny klimat pomaga ;) Ja niestety musiałam zrezygnować z powodów gardłowo-zdrowotnych, ale szczerze polecam tę firmę!

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Roberto

Wyluzuj, dowiesz sie wszytskiego na szkoleniu. Stawke godzinowa masz pewna, a teraz nawet o prowizje nie jest najtrudniej. Szkolenie jest za darmo. Odwagi ;) Ja pracuje w UA juz dwa miesiace i nie narzekam. Najgorzej jest na poczatku, jakiś tydzień, albo dwa, ale potem moża to ogarnąc.

Jeszcze jedno pytanko - jak nie uda mi się sprzedać tyle ile by chcieli to też za takie godziny dostaje się wynagrodzenie?

Czy po szkoleniu jest jakiś egzamin? Jak to wygląda? Czy za okres szkolenia dostaje się wynagrodzenie?

Krew.z.kranu

ja lubię sprzedawać książeczki, czasem bazy są ciężkie, ale przy minimum powera do pracy da się wypracować średnią. nie rozumiem, dlaczego ludzie nie korzystają ze szkoleń, tam wszystko można się dowiedzieć i wypracować swoj sposób na klientów. podoba mi się, że są cele do osiągnięcia, bo inaczej monotonia by mnie zabiła. no i stawka godzinowa daje komfort pracy (choć mogła by być większa :P))) ogólnie na plus.

Ja dawno dostałem. I za grudzień też. Pewnie nie podpisałaś rachunku.

Asia

Jak wygląda sytuacja z wypłatami za listopad, czy tylko ja jeszcze nie otrzymała wynagrodzenia?

Do pierwszych 80 godzin masz połowę stawki. Potem, jak kontynuujesz robotę, przychodzi Ci wyrównanie do kolejnej wypłaty. Wyrównania nie dostaniesz, jak się zwolnisz. Proste.

X

Jak jest w końcu z tą stawką? Jeżeli w pierwszym miesiącu nie przepracuję 80h to mam liczone 4,10zł za godzinę, a jeżeli pracuję kolejny miesiąc, to przy nastepnej wypłacie mam wyrównanie? I w takim razie jak jest liczona stawka przy tym 2gim miesiącu, też 4,10zł/h do momentu przepracowania 80h czy już pełna stawka 8,20zł? Pytam, bo studiuję dziennie i nie wiem, czy wyrobię :/

loger

W jakich godzinach pracuje się u nich na infolinii n ? Jakie wrażenia z tego projektu?

A

ja bylam dzis na pierwszym szkoleniu.jest rewelacyjnie na prawde..... wszyscy skumani mlody mily fajny pomocny zespol naprawde nawet nie majac doswiadczenia szybko wpajasz wiedze:P dzieki milemu zespolowi pozdrawiam UA:)

były

To jest troszkę śmieszne, że ktoś ma takie pretensje o \\\"połowę\\\" stawki. W każdej innej firmie albo szkolenie trzeba odpracować, albo za nie zapłacić (ja swojego studenckiego jeszcze czasu za wózek widłowy podpisywałem lojalkę za pół roku). W UA nie pracuję od 3 lat, (mam teraz własną działalność), ale przyznam, że to jedna z nielicznych firm, która naprawdę jest rzetelna, a rotacje są, bo jest masa projektów. Byłem tam około roku i polecam. A, i imprezy, no, jakbym mógł zapomnieć ;)

...

Co za bajki opowiadasz??? Gdy ktoś w pierwszym miesiącu NIE przepracuje 80 godzin wtedy ma płaconą połowę stawki godzinowej (8,20 brutto mają studenci czyli połowa z tego to 4.10zł brutto) - jeśli komuś nie udało się przepracować tych godzin to niezależnie od tego ile godzin przepracował w następnym miesiącu doliczano kasę którą zabrano w poprzednim miesiącu. Takie działanie jest zabezpieczeniem przed rotacją pracowników.

maja maja

Oczyewiście że masz racje, ja sie dowiedziałam dopiero po szkoleniach że pierwsze 80 godzin pracuje sie za 3,5zł:) śmiech na sali. Jakim prawem ??Po miesiącu mają niby wyrównać, tylko czy ktoś mnie pytał o zdanie czy ja sie na to zgadzam, zanim przeszłam szkolenie zainwestowałam w bilet miesięczny i zaswiadczenie o NIEKARALNOŚDCI !!! Nie nikt mi o tymnie powiedział.

Emilka

Zarobki jakieś 7 zł. za godzinę, ale zawsze wypłacane. Do tego prowizja, mi standardowo wychodzi jakieś 300-400 zł, ale inni wyciągają więcej, wiadomo że jak się dobrze sprzedaje to i kasa niezła.

Diana

A mnie bulwersuje taka roszczeniowa postawa. Sama studiuję zaocznie i gdyby nie ta praca nigdy nie pogodziłabym nauki ze studiowaniem. Jak się wam wydaje, że każdy pracodawca czeka na was z otartymi ramionami to się możecie grupo pomylić. Ja szukałam pracy 2 miesiące i tylko u universalu można było się dowiedzieć czegoś konkretnego, przejść nawet fajne szkolenie i szybko zacząć zarabiać. I nie ma na co narzekać. Jak chcecie pisać takie rzeczy to piszcie, ale ja tę firmę polecam.

gość

zgadzam sie w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent