Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

oglupiala

Naczytalam sie tu tyle sprzecznych informacji, az nie wiadomo komu wierzyc, mam corke i nie wiem czy sie zglosic tam do pracy czy nie...nie chce sie przejechac, bo jesli maja mi nie wyplacic to nie chce sie pchac, niech ktos szczerze mi powie jak tam dokladnie jest????

?

niektórzy to narzekają chyba tylko po to żeby ponarzekać. Zasady są jasno wyjaśnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a później jeszcze na szkoleniu. Na szkoleniu jest możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji, jeżeli komuś te zasady nie odpowiadają. przerwy są o wiele za krótkie - to prawda a tak w ogóle, to jeśli myślicie, że po studiach będziecie mieć od razu 2 koła na łapę, to jest to utopia. a że bez doświadczenia, lub z doświadczeniem kelnersko-barmańsko-ulotkarskim, zatrudnią was z otwartymi ramionami w wielkiej korporacji, dadzą samochód służbowy, telefon, i 3 tys netto, to śnijcie dalej dzieci

SR922

Pracowałem 4 miesiące - Zwolniłem się, bo nie mieszkam tutaj a to była praca na studia - Jeśli chodzi o zasady pracy to były przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej i podczas szkolenia- nie było żadnych zatajeń o czym tu wiele osób pisze. Nie powiem praca sama w sobie stresująca - klienci są naprawdę różni, ale atmosfera w pracy rekompensuje to - Jesli macie problem polecam Rafała - zawsze pomoże i nie bedzie robił problemów jak niektórzy liderzy :) . Teraz nie pracuje tu, bo znalazłem lepszą pracę - lepiej płatną i bliżej miejsca zamieszkania w krk. Ale fakt jest że dzięki pracy w UA było mi łatwiej znaleźć nową pracę(DOŚWIADCZENIE)a i w pracy jest lżej. moim zdaniem jak na pierwszą pracę nie jest źle ale zawsze znajdą się tacy ,którzy myslą że jak studiują to nie będą robić nic i najlepiej za 3000 netto - Pozdrawiam Ambitnych

?

Atmosfera w porządku, szkoda tylko, że na projekcie nc+ trzeba pracować do 21:00. Praca jak dla mnie ok. Potrzebuje kasy na studia wiec narazie tu posiedze.

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
?

E!E! - 2013-09-12 21:15:33 Dobrze, że tu weszłam. nie idę jutro na tę rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki! taaa a później narzekaj, że pracy nie masz ! POZDRO i powodzenia dziewczynko ;]

?

Pracuję w UA dopiero miesiąc, i na początku była masakra. Dostałam się na NC+, też na początku myślałam, że za długo trwa szkolenie, ale tak naprawdę nawet po tym jak siadłam na słuchawkach to nie ogarniałam oferty, poza tym ludzie mnie na maksa wk....... ale już się przyzwyczaiłam i nie dość, że mam dobre wyniki to zauważyłam, że już na lajcie mi idą te rozmowy, i cieszę się że nie zrezygnowałam

gość

polecam projekt z nc+:)))

jarek

A ja byłem na szkoleniu - osoba, która szkoliła - spoko przekazała to wszystko odnośnie rozmowy z Klientem. Jutro zaczynam prace, mam trochę obaw, ale myśle, ze bedzie dobrze.

jfrc

Widzę, że budujesz wizję swojego świata w oparciu o wiedzę z Internetu - powodzenia w życiu! :)

E!E!

Dobrze, że tu weszłam. nie idę jutro na tę rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki!

bez znaczenia

Ocenianie firmy gdy sie w niej nie pracowalo, a jednynie po opiniach inncyh tez nie jest zbyt inteligetne..Faktem jest ze w ua nie ucieka Ci tylko te 10 min. Bo trzeba doliczyc czas kiedy musisz zmienic komputer, albo sluchawki, i sie przelogowac. Na sale gdzie jest ok 80 stanowisk, takich gdzie wszystko dziala normalnie to jest moze 10, na pozostalych musisz krzyczec do klientow zeby Cie zrozumieli, albo wciskac sobie sluchawki do uszów zeby slyszec co oni mowia...Sala jest wgl nie wyciszona wiec klient slyszy jakby osoba z ktora rozmawia byla w ulu..Przez co trudniej sie sprzedaje, no i komfort pracy jest bardzo niski.

Sysia

Widać na oko ile kto zarabia :)

bez znaczenia

Jakbys umial czytac to bys wiedzial ze to jest "bez znaczenia"

bez znaczenia

Serio?? A no to faktycznie nawet biedronka jest lepsza...W takim razie ua moze konkurowac tylko KFC MC, i rozdawaniem ulotek..

AA

Biedronka wcale nie jest taka zła - 1800 na kasie netto. w ua chyba trzeba by nocami dzwonić, żeby tyle zarobic

Bez znaczenia..

OBIEKTYWNIE O UNIVERSAL AGENT Tekst ten nie ma na celu obrazanie uczuc inncyh uzytkownikó, pracowników byłych jak i obecnych UA, a jedynie byc pomocynym osoba zainteresowanym praca w tej firmie w podjeciu własciwej decyzji odnosnie podjecia wspólpracy. No wiec pracowałam w ua na projekcie telewizji cyfrowej przez kilka miesiecy. Jak chodzi o rzecz najwazniejsza bo przeciez nikt ne przychodzi do pracy dla przyjemnosci..zarobki..stawka(usunięte przez administratora) Srednio to mobilizuje..Dlatego nie ma sie co dziwic ze najlepsi z ua zawsze odchodzili i odchodzic beda..za (usunięte przez administratora)l nie da sie wyzyc..a o wiekszych zarobkach na projekcie telewizyjnym naprawde nie ma co marzyc.. Chodz oczywiscie liderzy bede zapewniac ze mozna zarobic kokosy.. no ale coz takie maja zadanie a prawda jest taka ze sami nie wyciagaja wiele wiecej.. Kiedy ja pracowałam atmosfera byla w porzadku, ale tak jest chyba w kazdym CC gdzie pracuja młodzi ludzie. Kolejny duzy minus to: -Bezpłatne szkolenie wstępne!! -Bezpłatne coaching, zebrania etc!! - Tak naprawde czas pracy liczy ci sie tylko kiedy rozmawaisz z klientem co kolwiek innego bys robil zwiazanego z praca i niezbednego do wykonywania obowiazków robisz to na swojej przerwie prywatnej albo nie liczy ci sie czas pracy!!! - w efekcie przychodzisz do pracy na 6 godzin a w systemie masz policzone 5 Ogl nie polecam pracy chyba ze kogos naprawde mocno pocisnie z kasa. I mialby do wyboru KFC badz Biedronke to wtedy w ostatecznosci polecil bym UA jesli ktos jest w miare rozgadany...

rozgoryczona

UA pracuje się fajnie luźna atmosfera i liderzy idą na rękę tylko.................. wypłata z miesiąca na miesiąc coraz później prawda mają 10 dni od podpisania rachunku ale większość z nas to studenci, a student szybciej wydaje kasę zwłaszcza w wakacje :) a student bez kasy = 0 entuzjazmu a nasza praca tego wymaga szefostwo powinno wziąć to pod uwagę.

Artur Roman

Pracowałem w UA dwa miesiące. Podziwiam liderów (z wyjątkami) za czas, jaki nam poświęcają. Zarobki mogłyby być oczywiście wyższe, dlatego zacząłem szukać czegoś zgodnego z moim wykształceniem. Osobiście doceniam dobrą atmosferę i polecam tę firmę. W UA to raczej "8 złotych się należy", a jak się postara to i prowizja spływa z poprzedniego miesiąca.

Lech Surówka

Witam wszystkich jeszcze raz przedstawie się całej polsce, ponieważ niechce żebyś cie o mnie zapomnieli POZDRAWIAM LESZEK SURÓWKA!!! Jeszcze się spotkamy.

Sushi

Godzin trzeba sobie pilnować, mi się dwa razy nie zgadzało na rok pracy, ale po zgłoszeniu liderka aga zrobila mi korekte. Jest specjalny portal do tego typu zgłoszeń, więc nie rozumiem po co w ogóle ten komentarz. Atmosfera jest świetna i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent