Sabaudia Transport Sp.z.o.o.

Magierowa Wola

Opinie o Sabaudia Transport Sp.z.o.o.

szofer 2014-08-17 09:38:07
( usunięte przez administratora ) obiecuje złote góry ,najlepiej jeżdzić na okrągło i nie pytać o wypłatę. Kierowcy stoją po drodze bo nie ma pieniędzy na opłaty
wozak 2015-06-16 16:49:47
to prawda co pisze szofer . Rozmawiałem właśnie z kierowcą od nich z firmy. Kierowcom nie zapłacili wypłat a właściciel z żoną pojechali na dwa tygodnie na wczasy. Do Inspekcji Pracy powinni ich zgłosić
były 2016-02-09 15:41:35
ten ostatni wpis to chyba Norberta Sabały . Prawda jest taka że obecnie co tydzień na kontrolę przychodzi PIP. Parę spraw w Sądzie pracy. Chłopak żeby otrzymać protokół wypadkowy musiał straszyć Inspekcją. Wypłaty z poślizgiem i często na raty.
były 2016-05-22 08:21:52
pracowałem w tej firmie ,znam paru kierowców i wiem że u was nic się nie zmieniło.Jak to powiedział ostatnio były już kierowca " W Sabaudi szambo się tylko powiększa", więc gdzie ten profesjonalizm
Zostaw swoją opinię o Sabaudia Transport Sp.z.o.o. - Magierowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabaudia Transport Sp.z.o.o.