Opinie o Amis 2 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Amis 2 Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amis 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amis 2 Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy urlop w Amis 2 Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Irena

@Justyna, pracujesz w Amis z Garwolina? Może mogłabyś napisać coś więcej na temat pracy w tej firmie. Jak wygląda taki przepracowany dzień w tej firmie? Co trzeba umieć by dostać się do tej firmy, jakie posiadać wykształcenie?

Marek Nowy wpis
@Irena

Szukają handlowca, przynajmniej średnie, doświadczenie z budowlanką.

Irena Nowy wpis
@Marek

Czy aplikując na stanowisko handlowca do firmy Amis z Garwolina trzeba jakoś specjalnie się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej? Podejmując się tej pracy można liczyć na jakiekolwiek wyjazdy służbowe czy praca jest na miejscu?

Marek Nowy wpis
@Irena

Praca w terenie.

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Amis 2 Sp. z o.o.?

Justyna
@Administrator

tak być sobą

Mateusz

@kasdm ja nie wiem, co to za czasy, kiedy bycie dla kogoś miłym jest czymś złym. Mam podobne zdanie na ten temat :) Ogólnie ciekawi mnie kiedy firma ma zamiar prowadzić nową rekrutację - może ktoś wie? Dzięki :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Amis 2 Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowo-Techniczny.
logo firmy Link Building & Outreach Specialist
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Rafał

Ale kogo masz na myśli, no nie mów, że nie podoba Ci się jak działa Wiola nasza kochana. Ja zawsze powtarzam, że ona dla nas lepsza niż matka. Nie wierzysz, zapytaj Jolę.

R

A ja słyszałem,że praca w tej firmie jest dobra tylko dla lizusów i układowiczów.

Zostaw merytoryczną opinię o Amis 2 Sp. z o.o. - Warszawa

Amis 2 Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amis 2 Sp. z o.o.