Amis 2 Sp. z o.o.

Garwolin

Opinie o Amis 2 Sp. z o.o.

Mateusz

@kasdm ja nie wiem, co to za czasy, kiedy bycie dla kogoś miłym jest czymś złym. Mam podobne zdanie na ten temat :) Ogólnie ciekawi mnie kiedy firma ma zamiar prowadzić nową rekrutację - może ktoś wie? Dzięki :)

Rafał

Ale kogo masz na myśli, no nie mów, że nie podoba Ci się jak działa Wiola nasza kochana. Ja zawsze powtarzam, że ona dla nas lepsza niż matka. Nie wierzysz, zapytaj Jolę.

R

A ja słyszałem,że praca w tej firmie jest dobra tylko dla lizusów i układowiczów.

Zostaw opinię o Amis 2 Sp. z o.o. - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amis 2 Sp. z o.o.