Berlitz Poland Sp. z o.o.

Opinie o Berlitz Poland Sp. z o.o.

Nova

Obiecuja godziny, ktorych nie ma. Nie jest to praca dla lektora, ktory chce byc szanowany i ktory chce rzetelnie przygotowac sie do lekcji- materialy dostarczane na ostatnia chwile. Dodatkowo nie zaplacono mi za wykonana prace- moj pierwszy i ostatni tydz w Berlitz

anonymous

Praca w tej szkole, to okropność. Płacą marne grosze; dla porównania inkasują od klienta 120zl za 40 minut, a nauczycielowi po okresie próbnym 3 miesiące, płacą zaledwie 20zl - śmiech na sali! W dodatku, nigdy nie wiesz kogo i co będziesz uczyć następnego dnia, dlatego, że nie ma jako tako zaplanowanego grafiku i przerzucają cię z grup do grup. Nie masz czasu, żeby odpowiednio przygotować się do zajęć. Nie raz musisz dojeżdżać do firm, które oddalone są z reguły 8-10km od szkoły (raz jechałem nawet 60km) - kosztów przejazdu nie zwracają, oczywiście za czas zmarnowany w podróży również ci nie płacą. Jeżeli jesteś studentem, bez zobowiązań, to jako pierwsza praca - czemu nie. Natomiast nikomu innemu nie polecam tej szkoły. Traktują nauczycieli strasznie. T.

Julita

Czy ktoś pracuje obecnie w Berlitz Poland Sp. z o.o. i opowiedziałby o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to poszukują do pracy na stanowisko LANGUAGE CENTER COORDINATOR. W ofercie napisali, że oferują pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej, pakiet szkoleniowy, dofinansowanie do pakietu socjalnego oraz umowę o pracę.

gość

ta szkoła jest nieprofesjonalna, szczególnie oddział w Warszawie i śmieszna Pani Dyrektor, której brakuje podstawowych zasad etycznych. Nie polecam.

mariposa

Czy ktoś może coś powiedzieć o testach poziomujących w tej szkole? Hardkor czy nie? :)

mk

Taka praca na 3 zmiany @Adam jest całkiem niezła, bo pewnie i tak się inaczej rozkładają z tego zarobki. Wiecie czy można jeszcze liczyć na jakieś socjale? Pozdrawiam

ala

Nie prawda w poznaniu pracuje spawacz

ala

Nie prawda w poznaniu pracuje spawacz

robert61

Niepoważna instytucja, zatrudniają tylko młode osoby, które nie mają pojęcia jak uczyć. Szkolenie dla nowych nauczycieli wygląda jak pogawędka w schronisku dla młodzieży, którzy dopiero co przyjechali z plecakami

nikt

Co można napisać o szkole, w której pani kierownik Katarzyna, testując klientów z angielskiego sama jeszcze uczęszczała na lekcje angielskiego i to do profi lingua...

ling
@nikt 04.10.2014 23:27

jakie są zarobki w tej szkolę?

taka_jedna
@nikt 04.10.2014 23:27

Bo pani testująca jest zatrudniona na stanowisku recepcjonistki, i jej kompetencje językowe są wystarczające by się ewentualnie skomunikować z obcojęzycznymi lektorami. Ona jedynie wręcza kandydatowi na lektora test, który następnie ( wraz z nagraną próbką wypowiedzi) odsyła do zweryfikowania do centrali w Wa-wie. :))

Zostaw opinię o Berlitz Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berlitz Poland Sp. z o.o.