Opinie o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baumit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baumit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Zgadzam się z przedmówcą. Firma w żaden sposób nie motywuje pracowników, podwyżek nie ma od lat, nie ma żadnych dodatków. Jesteśmy daleko w tyle w stosunku do tego, co dzieje się na rynku. Nikt nie liczy się z pracownikami, nowi pracownicy mają ochotę zwolnić się po kilku miesiącach pracy. Niestety to na co wszyscy pracowali latami, zostało obrócone w gruzy przez obecna ekipę która kieruje firmą.

RatioGlatt L

Zatrudniając sie w firmie 10lat temu podwyżka zapodwyzka ,integracyjne wyjazdy dużo gadania o tym ,ze najważniejszy jest klimat w pracy i był super. Socjal ,zapomogi ,pożyczki ,benefity ,premia płatne nadgodziny. Na ta chwile patrząc na ilość towaru który wyjeżdża z zakładów w Polskę na pewno nie można powiedzieć ,ze firma nie daje rady ,a mimo to ile zarabiałem od ostatniej podwyżki (6lat temu)tyle samo zarabiam na ta chwile. Socjal totalnie uszczuplony uzależniony jakimiś progami śmiesznymi zeby w Teori było Ok a w praktyce pracownik dostał wielki (usunięte przez administratora) podwyżek brak ,pożyczek brak na święta totalnie nic ale w zamian wyślą Ci z centrali kartkę z życzeniami urodzinowymi. W (usunięte przez administratora) sobie wsadźcie. . Kiedyś człowiek poszedł kupił tynku na ocieplenie domu po rabacie oszczędził zdarzało sie kupić na dom dla rodzinybrata siostry ojca zeby oszczędzili a i zawsze sie odwdzięczyli. Na ta chwile nie ma nic !!! Wielki syf kpina. Mądre głowy kopia same pod sobą dołek. Schmit nie będzie zadowolony :)

Joanna

@Niezadowolony z zasadya mógłbyś powiedzieć coś więcej o samej pracy w firmie? Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy jako Operator linii produkcyjnej. Wiesz może jak wygląda praca w tym dziale? Co mógłbyś doradzić osobom, które zamierzają aplikować na to stanowisko?

Niezadowolony z zasady

Pracuję w Baumit od dłuższego czasu i nie wiem o co tak naprawdę chodzi wszystkim niezadowolonym. Trzeba pracować, ale za to firma płaci. Atmosfera jak w każdej korporacji, bywa różnie. To firma a nie towarzystwo wzajemnej adoracji i nikt nikogo nie będzie głaskał. Firma ma zarabiać pieniądze a nie je rozdawać. Pensje są uczciwe i wypłacane na czas. Reasumując, jeśli chcesz pracować a nie ściemniać to polecam.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baumit Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
nick

Kiedyś lubiłem Wrocław, po Baumicie już nie. Potwierdzam opinię powyżej " gniazdo żmij".

Wiesiek-Mors

Uwaga nowi pracownicy: Praca firmie Baumit była ok. Ale uważajcie by nie być potraktowanym jak nie potrzebna rzecz i zostać zwolnionym dnia na dzień. Zatrudniłem się na stanowisku instruktor wcześniej pracował tam inny kolega, który poszedł na stanowiska PH, mówiono mi, że jak jemu się nie uda to będzie musiał szukać pracy po powrotu nie ma, to Mie uspokoiło i rozpocząłem pracę, po okresie próby otrzymałem umowę na dwa lata bardzo byłem zadowolony cały czas się angażowałem i żyłem firmą, jazda na kilu dniowe szkolenia, widziałem, że firma inwestuję w moją wiedzę i że jest zemnie zadowolona. Miesiąc po podpisanej nowej umowie zostałem wezwany, tam się dowiedziałem, że jestem zwolniony, powód, że pracownicy nie są zemnie zadowoleni, po kilku dniach się okazało, że prawda jest inna a mój poprzednik na tym stanowisku, co poszedł na PH nie wykazał się, a że pracował kilka lat i jego wiedze jest lepsza to on wraca na swoje stare stanowiska a ja do zwolnienia. W tym wszystkim jest to smutne, że firma Baumit od samego początku każdego pracownika uczy etyki i zasad, oraz tym się chwali, ale życie pokazuje to, że na układy nie ma rady i żeby być ostrożnym i nie do końca wierzyć, o czym oni mówią i każą się uczyć. Bardzo to Mie kosztowało dużo zdrowia i upokorzenia i ni kogo to nie interesuje, jaki jest twój stan zdrowia czy finansowy. Dla nowych pracowników starajcie się upewnić czy podobna historia wam się w tej firmie nie wydarzy. Wiesiek. S

UCZCIWY

UWAGA! FIRMA CZĘSTO PRZEPROWADZA FIKCYJNE REKRUTACJE NA FIKCYJNE STANOWISKA, WIĘC KANDYDACI SPRAWDZAJCIE CZY WASZE POTENCJALNE STANOWISKO PRACY W OGÓLE ISTNIEJE W TEJ FIRMIE!

on
@UCZCIWY

hej Uczciwy, rzucasz oskarżenia - podaj dowody.

człowiek

pracowałem 2 m-ące, po pierwszych dwóch dniach zacząłem szukać nowej pracy, żenada, każdy chce nóż w plecy ci wbić, a za twoje sukcesy medale na własną pierś przypinać. Baumit jest jak gniazdo żmij - kto by chciał tam siedzieć (tylko padalec), także kto się szanuje niech omija tę firmą

ona

@:) Jeśli nie chcesz pracować w Baumit, to Twoja sprawa, ale po co robisz jakieś prywatne wycieczki i trolujesz? Nuda doskwiera? Niczego nie wnosisz do dyskusji. A jak się nie ma nic do powiedzenia, to lepiej siedzieć cicho, prawda?

myślący
@ona

blondi idż lepiej do fryzjera i zobacz czy Ciebie tam nie ma haha

Joanna

Jak można przeczytać na stronie internetowej firmy siedziba główna firmy Baumit znajduje się we Wrocławiu. Baumit posiada w Polsce trzy Zakłady Produkcyjne. Tam też znajdziecie adres i numer kontaktowy. @ncrobotica co więcej możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca w firmie?

istnieje

znawca
@:)

chyba tylko na wirtualne potrzeby działu HR haha

detektyw
@:)

Blondi spod Tomaszowa podaj dokładny adres ;-)

tępić cwaniaczków!
@:)

blondi jeśli adres jednak nie znajdzie się to pójdzie ciekawe info w języku niemieckim prosto do centrali w Austrii ;-)

wrocławiak

uważajcie potencjalni kandydaci do pracy w centrum barwienia we wroclawiu, takie coś nie istnieje i ta rekrutacja prawdopodobnie jest fikcyjna!!!

pytający

Koledzy, gdzie we Wrocławiu jest to Centrum Barwienia Baumit (barwienie tynków i farb)?

Jak dla mnie to pseudofirma. Szkoda czasu i zdrowia.

ncrobotic

Firma w której co innego się mówi, co innego pisze i jeszcze co innego robi. Priorytety zmieniają się jak w kalejdoskopie a ludzi ma się za nic. Nikt cie nie da tyle co baumit obieca. A jak zadowoli cię to co pisze nieudacznik powyzej to zapraszamy.

@ncrobotic

Więcej konkretów kolego ncrobotic bo takie pisanie dla pisania nic nie wnosi i nadal nic nie wiem ?! Większość opinii piszą pewnie byli handlowcy którzy zawsze są mało zadowoleni zmieniają pracę bo myślą że będzie lepiej i.....rozczarowanie bo tu też nie tak jak obiecali.....i koleje szukanie ideau którego nie ma !!! A wiem coś o tym bo 20 lat w tym robię. Ktoś kto pracuje może doda coś co jest obiektywne i poparte prawdziwymi argumentami. Dzięki

Proszę o info dot. czy plany realne ? Jaka jest atmosfera w firmie czy duża rotacja pracowników głównie Przedstawicieli ? Inne ważne informacje odnośnie firmy te prawdziwe z góry dzięki za odpowiedź

Potiomkin

Może nie wszystko jest tak złe, są regiony gdzie jest poprawnie bo regionalni dbają o zespoły i klientów, PH są szanowani i od lat się trzymają firmy. BAUMIT to super Firma czasami Austriacy mają złe "wybory" ale byli też dobrzy Prezesi i Dyrektorzy. A co do tego czy podjąć pracę w BAUMIT ? Pensja przychodzi z precyzja zegarmistrzowską, samochód , telefon, laptop itd do dyspozycji kiedy chcesz ,nie ma odprowadzania na parking w weekend i kontroli bilingów , a jak realizujesz cele miesięczne to co miesiąc premia - co jest w tym złego ? Prezes daleko , Finansowy daleko w poniedziałek nie musisz tramwajem jechać do huty... i słuchać walniętego brygadzisty, jak jesteś odpowiedzialny i ambitny to miejsce dla Takich a wpisy nieudaczników można poczytać wyżej

Mmmm

Na początku obietnice fantastycznej pracy a już pierwszego dnia we Wrocławiu kubeł zimnej wody. Umowa jest na czas określony 3 miesiące kolejna na rok i kolejna znowu na rok mimo ustaleń wcześniejszych zupełnie innych. Pan Pogoda flotowiec daje stare zajeżdżone auta zakaz napraw na terenie na którym pracujesz auto popsute jedzie zawsze do Wrocławia zeby jego warsztat a raczej dziupla w dziurze pod Wrocławiem sie dorobiła. Dyrektor na Mazowszu zwany "Napoleonem " znany ze swych debilnych pomysłów brak słów poziom pracy z tym panem mniej niż 0, kłamca,oszust. Umowy bonusowe z wykonawcami i hurtowniami podpisuje sie w sierpniu mimo ze od grudnia tworzysz je w systemie, kolorystyka nie potrafi dobierać kolorów konkurencji w tynkach i farbach. Jakość tynków gipsowych porażka żółte pękające purchle. Marketing dla klientów żaden. Nie polecam pracy w tej firmie odkąd rządy przejął Pan Prezes Jacek, handlowy Zbigniew oraz GVL "Napoleon" znany rownież jako "krótki" kiedyś rozwalił firmę sto teraz robi to samo z baumitem. Szkoda kiedyś była to bardzo porządna firma.

Mm
@Mmmm

S., weź się lepiej do pracy a nie sciemniaj jak wszędzie. Baumit rozstał się z Tobą bo zamiast jeździć do klientów (na tym polega praca handlowca) to siedziałaś w domku i lansowałaś syna po agencjach mody. Kasa leciała przez długi czas za mizerne wyniki, a teraz masz pretensje do całego swiata. I tak byli co do Cb cierpliwi. Jak będziesz pracowała w W.K. tak samo to długo miejsca nie zagrzejesz i dalej będziesz pluła jadem.

tygrys

czy jeszcze ktoś może wlać obiektywne ziarno prawdy?

Wykonawca

Jakość produktów kiepska Szczególnie tynki cementowe, a gips to porażka, więcej na tym robić nie bede

Zostaw merytoryczną opinię o Baumit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Baumit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baumit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Baumit Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Wyścigowa 56G
    53-012 Wrocław