PRZEDSZKOLE NR 124

Wrocław

Opinie o PRZEDSZKOLE NR 124

polk

hej! od dawna poszukuję pracy własnie do przedszkola. Tu widze był kieidyś jakiś konflikt z panią dyrektor - czy został on zażegnany? Pytam, bo chce pracować w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego stresu

doris

W pracy atmosfera nieciekawa!! Pani dyrektor tresuje pracownikow jak nalpki w zoo. Wybiera sobie pupili a tych ktorych nie lubi zle traktuje. Ludzie po katach placza i cierpia....

emi

Nie zgadzam się z negatywną opinią.Pani dyrektor konkretna i restrykcyjna. Z niesprawiedliwoscią się nie spotkalam,wrecz przeciwnie... POLECAM

zosia

Bardzo niesympatyczna dyrektorka, ludzie się jej boją, jest niesprawiedliwa i fałszywa

Zostaw opinię o PRZEDSZKOLE NR 124 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSZKOLE NR 124