Opinie o Bricoman w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bricoman. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bricoman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Warszawa

pytek

A może podacie jakieś konkrety? Szukają na kierownika działu sprzedaży, a ja wciąż nie wiem, ile właściwie się zarabia. 2000 brutto dla sprzedawcy, to już ktoś podał. A na innych stanowiskach? Ktoś wie, ile zarabia jakiś kierownik, albo dyrektor marketu? Jaka jest właściwie struktura w Bricomanie i jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach? To chyba nie jest tajne? A jeżeli jest, to znaczy, że zarobki odbiegają od średniej... w dół i dlatego firma nie chce się "chwalić" :-)

Skurczybyk
@pytek

Sprzedawcy w zależności od miasta 2100-2500 zł Koordynatorzy 2500-2900 zł Kierownicy 3500+ Dyrektor 5500+ Doradcy do spraw klientów kluczowych, zarabiają tak samo jak koordynatorzy. Stanowiska na kasach i magazynie z reguły 100 zł mniej brutto.

Maua
@Skurczybyk

Netto czy brutto?

na szczęście były pracownik
@Maua

jak pracowałem w tym burdelu to takie stawki brutto były

Julita

@Gingo, rozumiem twoje niezadowolenie, ale być może kwestia wynagrodzeń zależna jest od doświadczenia i kwalifikacji? Być może ktoś miał dłuższe doświadczenie i dostał inna stawkę, może na innych stanowiskach panują inne kwoty? Ktoś jest w stanie o tym napisać, jak to wygląda?

ziomek
@Julita

a co, myslslisz , ze jak masz doswiadczenia 10 lat powiedzmy z innej , podobnej firmy, to ci dadzą wiecej szmalu, dostaniesz 2,800 max brutto, dadzą ci tyle, zeby nie miał powyzej 2,300 netto- zapamietaj to sobie, a wiesz czemu- bo to neokolonialna firma i polaczek ma tam byc mrówką, razem z ukraińcem

Gingo
@Julita

Kolesia (problematycznego)wywalili z LM i dali do bricomana z tymi samymi pieniędzmi co tam miał bo...ma znajomości i "ciężką sytuację". I oto cała tajemnica

Jola

/Jakie zarobki w Poznaniu na rekę w biurze obsługi klienta?

Gingo

Nie wszyscy maja 2.500 brutto niektórzy przechodzą z innego sklepu już z kwota 2,800 brutto!!!Taka sprawiedliwość, są lepsi i gorsi

Brałeś udział w rekrutacji do Bricoman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
marti

2,5 koła brutto na pol roku, dwie paki wiecej, i bycie robolem do usranej smierci- jesli ktos che to wybrac, to powodzenia kolesiostwo, wazelina i brak kompetencji handlowych to podstawa w tej firmie

bzyku

jest rekrutacja i jestem zainteresowany ...

bzyku

a jakie warunki oferuja na stanowisku magazyniera ?

Agi

Pracowałam w bricomanie dosyć długo i mogę powiedzieć że większych układów to nie widziałam, a szef francuzik to porażka skacze jak piłeczka nie wiadomo o co mu chodzi, jest bardzo podatny na w40. W bricomanie liczy się tylko wazelina, komu i jak głęboko wejdziesz.

sniezka

brikoman - srikoman!!!!

Brikoman

Podzielam powyższa opinie, kierownictwo to nie ludzie tylko zwierzeta, przerost formy nad trescia to malo powiedziane, traktuja ludzi gorzej niz niektorzy zwierzeta...Nie polecam pod kazdym wzgledem, bo i to co sprzedaja to dziadostwa jakich malo !

phil

Jak masz okazję gdzie indziej pracować to nawet nie myśl o pracy w Bricomanie. Organizacja gorzej niż w GS-ie, ciągle opowiadają o przestrzeganiu przepisów BHP mimo, że nie ma do tego możliwości! Stan sprzętu skandaliczny, zagraża zdrowiu i życiu pracowników i klientów! Kierownictwo w celu zapulsowania u swoich przełożonych donosi na wszystkich! Są takie asy którzy robią zdjęcia i filmiki! Wieczne pretensje i to o rzeczy niezależne od ciebie. Pensja marna a warunki tragiczne. Jedyne co można na plus zaliczyć to to, że pensje na czas wypłacają, ale to w sumie ich obowiązek (tak jak zadbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy...). Ogólnie śmieszna firma i śmieszni ludzie, nie polecam.

Sprzedawca

Kierownictwo, poniżej krytyki...no a oni cały czas nad Toba...pieniadze małe a sobota i niedziela czeka w pracy...warto przemyslec

Grzesio z Augustowa

Robota spoko nie idzie się narobić...miło przyjemnie tylko pieniążki słabiutkie, No cóż w końcu to market...jak na początek dla przyjezdnego małolata może być..Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Warszawa

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

Bricoman