Opinie o Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o. w Warszawa

Hagne

Na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora)wiele: narzędzia pracy, akademię eurovilli, prywatną opiekę medyczną, wsparcie merytoryczne i wspaniałą atmosferę. W praktyce wygląda to tak, że szkolenia są na żenująco niskim poziomie (o ile w ogóle się odbędą), opieka medyczna tylko dla wybrańców. Jak o coś konkretnie pytasz to przecież jesteś na własnej działalności gospodarczej i radź sobie samemu. (usunięte przez administratora)Zasady, które sami stworzyli są iluzoryczne, bo każdy robi po swojemu. Nowa osoba zawsze będzie na straconej pozycji, nawet jeśli zasady są po jej stronie. Nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu,(usunięte przez administratora). Totalny brak konsekwencji w wydawaniu poleceń służbowych, co chwila co innego, w zależności od nastroju. Każda osoba, która odchodzi z tej pracy jest wrogiem publicznym nr 1 i ma zakaz współpracowania i koleżankowania z nimi. J(usunięte przez administratora)

Jakub
@Hagne

Wspominasz coś o własnej działalności.To każdy pracownik musi ją założyć? Bo jednak wolałbym pracować na normalnej umowie o prace. Mylisz że jest na to szansa na początku?

Agnieszka

Czemu nie pytać? Widać, że w temacie to siedzisz. ;p Czy na samym końcu zdradzasz ich zagadkę dla sukcesu? Bo ok opis dość negatywny ale tak hipotetycznie będąc tutaj ich pupilem można sobie dobrze miejsce pracy ułożyć? Ile płacą?

A Nowy wpis
@Hagne

Już na rozmowie da się odczuć negatywną atmosferę. Widać, że żerują głównie na nieświadomych, niedoświadczonych osobach, które zgadzają się na prace bez podstawy. Zresztą wcale się z tym nie kryją, że takie osoby zatrudniają. Osoby prowadzące rekrutacje wywyższające się, próbują pokazać niekompetencje kandydata. Na pytania odpowiadają sztampowymi tekstami i ogólnikami, a nic nie potrafią zaoferować konkretnie. Na rozmowie niepotrzebne pytania o wyobrażenie zawodu itd, żeby sobie "pośmieszkować". Każda reakcja "profesjonalnych" rekrutujących była po to żeby podważyć to co powiedziałam wcześniej. Na pierwszy rzut na pewno widać brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek klasy i szacunku do drugiego człowieka. Nie wiem, czym może się wiec wyróżniać ta agencja na tle innych.

Normalny Nowy wpis

Kilka, dosc wrednych we wspolpracy, osob, ktore tworza towarzystwo wzajemnej adoracji. Nowi zwykle nie przetrzymuja 3 miesiecy. Chwala sie wielka baza kontaktow, a to 90 proc. leady zgromadzone przez wlasciciela i (uwaga) nie przenoszone na nowych agentow, wiec do wszystkiego bedzIesz dogrzebywal sie sam. Zero podstawy, tylko prowizja. Wlasciwie poza nazwa Eurovilla, mocno zdewaluowana na rynku tak wsrod klientow jak pracownikow, nie oferuja niczego nowym agentom. W tle dosc dziwne relacje, duzo zerwanych relacji biznesowych, z kazdym "rozstaja sie" w dosc nagly sposob, zrywajac wszelkie kontakty...

Bartosz Nowy wpis
@Normalny

Na ich stronie jest ogłoszenie dla doradcy ds. nieruchomości. Piszą o prowizyjnym systemie wynagradzania, skąd mam zatem widzieć, ile na starcie mogę zarobić? Jeśli wymagają założenia własnej działalności, to czy pomagają, pokrywając chociażby jej koszty?

A Nowy wpis
@Bartosz

Byłam na rozmowie, nie powiedzieli jaki system prowizyjny. Brak podstawy, koszty działalności są po Twojej stronie. Ich to nie interesuje, Dodatkowo wymagają codziennego stawiennictwa w biurze, nawet dla doświadczonych osób.

Bartłomiej

Świetna atmosfera pracy. Uczciwe zarządzanie zespołem, nikt nie jest faworyzowany. Zupełnie coś innego jak korpo! Szczególne pozdrowienia dla p. (usunięte przez administratora)

Że co?
@Bartłomiej

To bardzo ciekawe, poniewaz w Eurovilla nie pracuje zaden Bartlomiej, wiec albo to sciema albo Twoja szczescie Bartlomieju trwalo bardzo krotko.

Zofia

Kontakt z Agencja Nieruchomosci EuroVilla daje poczucie obcowania z agencja o bardzo dobrym doswiadczeniu i o wysokich standartach pracy. Pani Malgorzta Pieniak, agent nieruchomosci EuroVilla, z ktora wspolpracowalam przy zakupie mieszkania w Wilanowie posiada bardzo dobra reputacje zbudowana na zadowoleniu klientow i wyjatkowej ich obsludze. Jest osoba w pelni zaangazowania, profesjonalizmu i empatii dla swoich klientow nie zawsze znajacych reguly kupna czy sprzedazy nieruchomosci. Pracuje z uczciwoscia, zaufaniem i szacunkiem potrafiac oferowac doddatkowy czas i pelna pomoc.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca ds. nieruchomości premium

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Próżna 7/9
    00-107 Warszawa

Eurovilla Śródmieście Sp. z o.o.