Opinie o CDR Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CDR Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CDR Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CDR Poland Sp. z o.o. w Warszawa

P.P.

Wysokie premie świąteczne. Elastyczne godziny pracy. Pracodawca potrafił iść na rękę.

Dojrzała
@Pracownik CDRI

Rozumiem, że ktoś może czuć się potraktowany niesprawiedliwie chyba zawsze tak jest. Uważam, że przełożony był bardzo profesjonalny. Jasno werbalizował swoje oczekiwania, egzekwował zadania i sprawiedliwie nagradzał premiami. Jedne z najwyższych moich premii również swiątecznych. To bie jest firma dla leni i bezmyślnuch obiboków, zwierzchnicy cenia sobie pracowitość i doświadczenie. Można duskutować i negocjować wynagrodzenie na każdym etapie. Uwazam czas spędzony w tej firmie za batdzo owocy materialnie i w konteķście rozwoju również.

Ewka Nowy wpis

Jak obecnie sytuacja z tymi premiami albo podwyżkami w 2024 r? Teraz mieliście podwyżki jak podnieśli najniższa krajową? Wpadłam na forum podpytać o zarobki Asystenta w Dziale Egzekucji na którego jest rekrutacja, może ktoś mi podpowie :)

P.P.

Łucja

Ale co, nie zgadzasz się? To może napisz ze swojej perspektywy, dla mnie im więcej info, tym lepiej. Premie jakie są faktycznie, można prosić o konkrety?

Pracownik CDRI
@Łucja

Nieprawda. Brak premii. Brak podwyżek. Trzymajcie się od tej firmy z daleka.

Pracownik CDRI Nowy wpis
@Łucja

Nic się nie zgadza. Nie ma żadnych podwyżek, jakie premie??? Nie polecam nikomu.

Małgorzata Nowy wpis
@Pracownik CDRI

W ogóle nie macie żadnego systemu premiowania pracowników? Ile jest podstawy w takim razie? A dodatki np świąteczne?

Dojrzała Nowy wpis

Przerwa w zyciorysie

Cześć, Znam bardzo dobrze ta firmę. Praca tam, to jak przerwa w życiorysie. Tragedia. Jeszcze do dziś nie wyplacono mi pieniedzy. Wszyscy co tam pracowali, nawet sie nie przyznają, bo to wstyd. Kasują pracę u TEGO D#KLA w CV, czyli jak przerwa w życiorysie. Proszę nawet 5 min nie rozważać postawienia stopy u tego goscia!

alfaiomega

Dobrze mi się pracowało w firmie. Szef wymagające ale i bardzo sprawiedliwy. Sam bardzo pracowity inny od szefow ktorzy tylko szefują, jak było trzeba sam zakasywał rękawy i tytał. Zawsze pomocny i naprawdę można było liczyć na jego wsparcie. Nietolerował lenistwa, ściemniania i kombinatorstwa, ale pracownicy uczciwie pracujący zawsze mieli z nim dobre relacje. W firmie wesoło i na luzie fajna atmosfera między pracownikami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CDR Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ZHK

Zarząd cdr Poland powiązany jest z firmą kancelarią Pacta ta sama osoba. Szukam sposobu na odzyskanie pieniędzy czy jeśli zarząd CDR bedzie miał dochód z firmy Pacta to komornik będzie mógł zająć te środki na poczet długów?

Pomagamy
@ZHK

Zarząd odpowiada za długi firmy całym majątkiem więc jeśli ta pani ma stałe dochody, posiada ruchomości i nieruchomości majątek ten może być zajęty. Zwykle jednak widmo dodatkowych kosztów sądowych i kosztów egzekucji komorniczej skłaniają dłużnika do spłaty zobowiązań. Proszę nuezwłocznie wystąpić do sądu. Z nakazem wykonawczym może Pan dopusać firmę do baz dłużników KRD, BIG. Trudności z zaciąganiem przez dłużnika kredytów również motywują go do spłaty zadłużenia.

Mufka
@ZHK

Udało Ci się odzyskać pieniądze ?

Jakie dokumenty są Państwu niezbędne do windykacji? Odzyskujecie tylko faktury czy również zaległe wynagrodzenia?

Łucja

A masz do odzyskania jakieś zaległe wynagrodzenie? Ciebie też oszukali? To chyba CDR już nie działa na rynku?

Łukasz

prysnął do pierdla

Glupiec

Jak trzeba być naiwnym? Czlowieku nikt za Ciebie tego nie zrobi. Idź do sądu, a potem do komornika z nakazem zapłaty dopóki zarząd ma pieniądze i majątek do windykacji. Żadna firma tego za ciebie nie zrobi. Natychmiast sąd tylko z nakazem masz szansę odzyskać co twoje. Nie wiem na co wy ludzie czekacie.

Windykator
@Łucja

Zarząd odpowiada finansowo spółki zoo niełatwo zamknąć. Nakaz sądu i do komornika. Wszystko odzyskasz.

Roman
@Glupiec

O co dokładnie chodzi? Firma ma problemy finansowe i już nie zatrudnia pracowników? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, dlatego też jeśli naprawdę tak jest, to podajcie proszę jakieś źródło i szczegóły nt. tej sytuacji. Dzieki.

sedes

Oszustwo

Jak szefostwo w CDR Poland Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Chora atmosfera, problemy finansowe i długi, szef niezrownoważony psychicznie. Cala prawda. Wyrzucą Ciebie bez wypłaty. (usunięte przez administratora)

Wierzyciel

Problemy z odzyskaniem pieniędzy są ogromne. To chyba nie jest kwestia uczciwości właściciela tylko niewypłacalności firmy. To chyba zbankrutowało skoro nie płacą?

wierzyciel
@Wierzyciel

Na pewno! Prawnik zasugerował nam zbiorowy pozew - czy ktoś jest chętny?

Pokrzywdzony
@wierzyciel

Czy takie rozwiązanie jest jednoznaczne z odpowiedzialnością karną zarządu? Jeśli w firmie nie na już pueniędzy ani majątku to czy oznacza to oskarżenie zarządu o celowe działanie? Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy jeśli wiemy gdzie zatrudniona jest pani z zarządu i że dostaje wynagrodzenie?

Sprawiedliwy
@Wierzyciel

Burak ze wsi spłynął w sedesie i trzy spółki ze słupami też są w sedesie. Przyjechał do Warszawy, zaszalał, zaszalał, (usunięte przez administratora) tysiąc osób, długi na 1-2 miliony i teraz wydaje sobie skradzione pieniądze. Jak to jest, że w Polsce go nie dojadą? Powinni mu spuścić wpiedol i wsdzaić do więzienia na kilka lat, przecież on się nie wypłaci. Zasady - pewnie bardzo obce pojęcie, koleś bierze pieniądze od klientów i nie dostarcza im towaru! Nie płaci na 500,00 zł dostawcom. Powinien siedzieć w więzieniu.

Uśmieszek
@Sprawiedliwy

E tam w więzieniu :) gorsza kara będzie jak będzie musiał iść na etat i trafi ba takiego pracodawcę jakim on jest Hi hi I niech u takiego robi

Wzorek
@Uśmieszek

Hehhheee No niee ale beka!!

Pomagamy
@Pokrzywdzony

To nie jest żaden słup ta kobieta odpowiada za zobowiązania spółki bardziej niż właściciel, bo całym majątkiem.

Magda

Czy ktoś ma aktualne namiary? Nie można się dodzwonić.

Potwierdzone
@Magda

Bo to firma (usunięte przez administratora)z btl solutions i k&p. Nie dodzwonisz się (usunięte przez administratora) Proszę pójść do Sądu.

Wierzyciel
@Potwierdzone

Załamka. Zaczynam się obawiać, że nie odzyskam pieniędzy? Czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Czy w siedzibie na Modlińskiej 61 w ktoś urzęduje? Czy to już firma trup?

sa na modlinskiej
@Wierzyciel

prosze sie tam udac siedza na modlinskiej w jednym pokoju oni tam sa

Zostaw merytoryczną opinię o CDR Poland Sp. z o.o. - Warszawa

CDR Poland Sp. z o.o.