DIVANI

Opinie o DIVANI

WWW.PL

CI KTÓRZY TO PISZĄ CHYBA WIELE RZECZY SPAPRALI I CHCIELI JESZCZE ZA TO DOBRE PIENIĄDZE

aaaaaa

Ciekawe czemu taka rotacja? Może dlatego że kazdy stolarz jest rozliczany z płyty - pomyli się to ma w plecy. Praca na akord, właściciel wprowadza wieczorem zmiany w projekcie bo jest złośliwy. Obłozenie moze i maja ale atmosfera beznadziejna i ciagle urywanie po złosci pieniedzy. Projektant? Świetna funkacja. Zmywanie w salonie, dbanie o porzadek, projektowanie, obsługa klienta. Ceny z kosmosu. Wielu klientów rezygnuje bo ceny jak za złoto. Można przekazać stolarzom samą wizualizacje - poradzą sobie z wykonaniem, ale pretensje bedą do projektanta - co za tym idzie ucinanie rozliczenia. Rozliczenie skonstruowane żeby nikt prócz właściciela nie wiedział o co chodzi - kolejne miejsce na obcinanie pieniedzy. Koniec koncow nie wiadomo ile sie zarobiło. Stolarze z doswiadczeniem poodchodzili z tej "fyrmy".

SZCZERY DO BÓLU
@aaaaaa 16.06.2016 10:55

Tak, masz racje, pracuje obecnie w tej firmie. Temat kasy-podobno najwieksza zwloka z kasa to tydzien czasu, przynajmniej tak twierdzi chlopak ktory tam najdluzej pracuje. Stawka 19/h, projektanci......nie wiem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oni w tej firmie skoro stolarze sami na pomiar jada i oczywiscie w momencie przekazania "projektu" stolarzowi, tu odpowiedzialnosc juz ponosi on, za wszystko. Nie ma na czym pracowac ani czym pracowac a wlasciciel lazi i wypatruje jakies "wyszczypki" i inne niedoskonalosci oczywiscie za takowe przewinnienia potraca z pensji.Praca od 7 - 16:15 oczywiscie w karte wpisujemy TYLKO 9 godzin. Na zakladzie sa kamery i wlasciciel lub jego żona siedza w biurze i patrza co i jak. Generalnie widzialem gorsze warunki ale na dzis dzien zastanawiam sie ile jeszcze tu porobie. Nie polecam no chyba ze ktos bardzo lubi towarzystwo ukraińców którzy tam pracuja. Pozdrawiam

mirek

Bolo dzwoniłem do nich do pracy jako montazysta, powiedzieli że szukają tylko z dlugim doświadczeniem Podobno szukaja kolejnej ekipy montażowej, bo mają takie zapotrzebowanie. Ci co teraz montują są już podobno od 5 lat ale nic wiecej nie wiem

Zostaw opinię o DIVANI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVANI