Opinie o Eo Networks S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eo Networks S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eo Networks S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eo Networks S.A. w Warszawa

Kris

Mistrzowie demotywacji.

Dorota

Uuuu a o co chodzi? Firma miała dać jakieś premie pracownikom? Tak? W sensie były obietnice tej kasy? Chętnie dowiem się więcej, bo to ważna sprawa. Z jakiej okazji ta premia iała być?

Zzzzzz

Serwis (usunięte przez administratora) na rynku są konkurencyjne firmy które o wiele lepiej traktują klientów i pracowników - chcesz stracić swój czas, pieniądze i nerwy - już wiesz gdzie iść, a technicy niedługo wszyscy uciekną

Andi

A mówiłem że tak będziecie mieli. Równość i sprawiedlowość to bajki

Samozlo

Nie polecam, jeśli chodzi o techników, firma ludzie nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy prezes czy jak go tam zwał, porównuje Peace technika i kontakt zklientem indywidualnym do b2b nie mając w ogóle zielonego pojęcia, zwalniają, ludzi którzy mają wielkie pojęcie jeśli chodzi o "naprawę" a nie wymienianie czesci na ślepo, bałagan jak nie wiem co w firmie, to co proponują jeśli chodzi o kasę to jest żart, jest jeszcze jeden taki rudy (ruty to niestety falszywy) i to jest fakt, OSTRZEGAM chyba że ktoś lubi się użerać z bandą .....

@Kasia

To ile tam kasy wpływa z samej podstawy i jakie targety do premii? No i jakiej umowy się spodziewać? Jest UoP na czas nieokreślony?

Zadowolony

Połowa opinii na tej stronie to ściema wyssana z palca, jeśli chodzi o wsparcie IT praca jest przyjemna, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas (usunięte przez administratora) bardzo fajny system premiowy, służbowe auto pod dom, w większości nowe auta. Kontakt z przełożonym zawsze bezproblemowy, porządne narzędzia (usunięte przez administratora) Okej to tyle z zachęty, przez takich co przychodzą a potem dają znać ostatniego dnia umowy że nie przedłużają firma wymaga więcej od przyszłych kandydatów i bardzo dobrze. Do brzegu, jeśli są tu osoby które planują złożyć cv muszą wiedzieć że firma nie przyjmuje każdego jak leci, liczy się wiedza i doświadczenie. Pracuje w tej firmie dłuższy czas i lubię tą pracę

Gabriela Nowy wpis

Specjalista ds. serwisu IT ma teraz w ogłoszeniu podkreśloną dyspozycyjność. Zastanawiam się czy w tym przypadku nie chodzi też o jakieś nadgodziny. jak często się zdarzają i czym najczęściej są powodowane?

Zzzzzz

M
@Zzzzzz

Zzzzzz nie wiem skąd Twoje doświadczenie? W zespole serwisu jest ponad 50 osób. 7 lat temu było 5. Przez 7 lat na własne życzenie odeszły 3 osoby, jedna wróciła po 3 miesiącach u innego pracodawcy. Pozdrawiam

Nnn
@Zzzzzz

Właśnie przyszli do nas z Bosch'a. Hahaha. A w Boschu sraczka. Nie szanują techników.

Technik
@M

Zastanawiałem się czy nie aplikować na technika serwisu agd. Jednak nie będę. Ładny (usunięte przez administratora) robicie. Po 6 urządzeń z dojazdami!? A gdzie solidne naprawy? No chyba technicy czas wolny w fabryce spędzają. Zjeżdżają na weekend na chatę? Nie długo się zamęczą i przyjdą do nas. Zdrowia życzymy.

@Technik

Jeśli się zastanawiałeś czy aplikować do eo to dlaczego piszesz że technicy "przyjdą do nas". Wpis żeby tylko negatywny komentarz dać? Serwisanci pracują w eo 8h / dzień. Rozliczenie czasu pracy serwisantów jest w cyklach miesięcznych. Zadań do wykonania otrzymują tyle aby zajęło im to 8h dzień pracy. Równie zdrowia życzę

Technik
@eo

U nas ciężko, ale uWas to już miazga. Widzę sąsiada jaki zrypany wraca pracy w eo i nie długo wytrzyma. Chyba już podjął decyzję. Chyba zespołu nie zbudujecie.

Wojtek36
@Technik

Chyba zwariowali 6 serwisòw to jest przesada.Nic dziwnego że cały czas ogłoszenia daja że poszukują Technikòw bo pewnie przychodzą i odchodzą.

Tania
@Wojtek36

Przychodzą i odchodzą albo ich zwalniają bo się do roboty nie nadają. No i guzik zarabiają, bo ich okr....ją i premie ciągle zabierają. Chory system mają.

@Wojtek36

Nie jest prawdziwy opis o 6 serwisach. Poszukujemy pracowników (w tym techników) ponieważ cały czas poszerzamy zakres działalności. Poszukujemy osób które szukają współpracy na dłużej na określonych zasadach. Inwestujemy w rozwój poprzez szkolenia techników więc nie zależy nam na zmianach. Zwracam uwagę że większość negatywnych opinii na temat pracy w serwisie eo opisuje na tym forum konkurencja (zwroty: "u nas jest tak a u was inaczej") lub osoby które zakończyły pracę w eo otrzymując wypowiedzenie od pracodawcy - w serwisie dzieje się tak zwykle z powodu niskiej jakości świadczonych usług lub nadużyć w trakcie realizacji usług.

@Tania

Aby wyrażać opinie o okradaniu trzeba mieć do tego podstawy. Nawet jeśli robisz to rymem. Nie wiem czy jesteś/byłaś/byłeś pracownikiem eo Networks. Jeśli tak i masz wątpliwości co do tego w jaki sposób firma wypłaca wynagrodzenia zapraszam do bezpośredniego kontaktu z szefem działu którego Twoja opinia dotyczy. Jednocześnie potwierdzam, że w firmie na poszczególnych stanowiskach istnieje system premiowy. W ostatnim kwartale premie otrzymało ponad 80% uprawnionych do tego pracowników. Pozdrawiam serdecznie

Tania1
@Tania

Jakbym się nie starał to premie nie wyrobię. Co miesiąc jest coś by zabrać.

@Tania1

Zamieszczona przez Ciebie informacja świadczy o tym, że aktualnie jesteś pracownikiem eo Networks. Jeszcze raz zachęcam do kontaktu z Kierownikiem Twojego działu który na pewno będzie chciał Ci pomóc w wyjaśnieniu/zrozumieniu Twojej sytuacji. Jeżeli nie uzyskasz pomocy u Kierownika proponuję kontakt z Dyrektorem Działu w którym pracujesz. Pozdrawiam serdecznie

Nnn1
@Nnn

Gupi jesteś. To od was uciekają do nas. Zero planowania u was U was 5 kompresory = 5 mikrofale. Dlatego już tracicie techników z pola. To ilu przerobionych, już na L4?

Stefan
@eo

Widzę, że inwestujecie w rozwój pracownika poprzez szkolenia. Czy to oznacza, że ja jako osoba bez doświadczenia mam szansę na zatrudnienie? Czy przyjmujecie do pracy jedynie osoby chociaż z minimalnym doświadczeniem, aby następnie tylko douczyć ich?

Inoff
@Stefan

Zapomnij! Omiń i poszukaj dalej.

Małgorzata
@Inoff

Dlaczego? Czyli faktycznie bez doświadczenia ludzi tutaj nie biorą?

DoEo
@eo

Jakie 8h!? . 10h to prawie norma, Do bloku po gacie iskarpety zjeżdżam. Odpuście se tu robote.

Acer
@Nnn

Chyba na głowęupadłeś. W boschu regularnie i szczegółowo rozliczają ponadnormatywny czas pracy a tu zapomnij.

Nnn2
@Nnn1

O to to!!! Ja już dwa tygodnie na L4 odreagowuję. Kości i psycha siadły

Oppa
@M

Już statystyki w tym roku podgoniły, ludzie odchodzą na potęgę. Każdy czekał tylko aż akcja z pandemia się skończy. Zostają tylko plecaki i leniwi.

@Oppa

Nie wiem w jakim dziale byłeś pracownikiem ale to co piszesz jest nieprawdą. Łatwo przychodzą takie opnie anonimowo. Firma rośnie i rozwija zespoły. Dzieje się tak dzięki zaangażowaniu i kompetencji pracowników. Poczytaj opinie pracowników na www.eo.pl/kariera którzy opowiadają o firmie i panującej w niej atmosferze podpisując się imieniem i nazwiskiem. Życzę powodzenia w życiu zawodowym poza strukturami eo_

@DoEo

Kłamstwa i pomówienia. Ale w sieci anonimowo można - szczególnie konkurencja. pozdrowienia z eo_

@eo

Technicy z projektu AGD mają umowy o pracę do końca tego roku - umowy na czas określony. A paru inny dłużej o parę miechów.

Oppa
@eo

To są przykre fakty. Te opinie za za które pracownicy dostali nagrody? Przecież pieniądz nie śmierdzi, za kasę to się dopiero pisze nieprawdę.

X1

Dwóch pierwszych już odeszło. Będą następni przez P1.0 P2.0 P3.0 itd

Kris
@Zzzzzz

Haha, to ilu w warszawie jeszcze was zostało? Podobno aż 3! proponuję przeprowadzić się do innych miast. będą was uczciwiej traktować. im dalej od warszawy tym lepiej dla was. mnie już nie dotyczy to.

@Kris

Trzy osoby gdzieś zostały? Skąd macie takie informacje to w ogóle? skoro tez w zasadzie Cię to bawi to ile powinno być ich docelowo żeby temat ogarniać? Są z tego serwisu jakieś podwyżki / dobrze opłacane nadgodziny jeśli rak do pracy brakuje?

Mich
@Tania1

Bo to prawda. W warszawie mieli przewalone. Czy nadal ich tam nierówno traktują? Bo w Polsce mieli łatwiej.

Powód to zarobki, czy nie tylko? Sposobię się, by słać CV na Inżyniera - Technika serwisu, gdzie pensję miałbym w zakresie 6 000–10 000 zł brutto. Mam też pytanie, czy ta górna granica liczona jest już z premią? Bo jeśli tak, to jakie są zasady jej uzyskania i na ile to wykonalne?

Andi Nowy wpis

A mówiłem że tak będziecie mieli. Równość i sprawiedlowość to bajki

rekrutowany Nowy wpis

rozmowa o pracę jakaś dziwna. Rekrutujący zachowywał się bardzo dziwnie, sam nie rozumiał czym zajmuje się devops. Typ ma swój świat, do którego zalecam nie wchodzić bo może się sto skończyć tak jak opisują to inne osoby niżej.

Kaja Nowy wpis
@rekrutowany

Cześć, nawiązujesz do tego wczorajszego ogłoszenia dla DevOpsa Linux Administratora? Właśnie zastanawiałam się czy rekrutacja ma formę zdalną czy jednak trzeba do biura zajechać. Nie uwzględnili tego w opisie. Natychmiast po zgłoszeniu Cię zaprosili?

Może jeszcze ktoś napisać komentarz o pracy jako młodsza specjalistka ds. kadr i płac? Jest teraz dostępna oferta, przebijam to roczne wymagane doświadczenie i zaczęły mnie ciekawić te wspomniane nagrody za staż. jakie są ich zasady?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eo Networks S.A. na stanowisko Java Developer? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony

Witam, chce się dowiedzieć jak zarabia się na logistyce. Teraz mignal mi komentarz o wsparciu IT i tym, że maja tam okolice minimalnej, czy to się zgadza? to w moim obszarze jak będzie? chodzi mi konkretnie o ofertę dla młodszego specjalisty ds. sprzedaży internetowej, myślę o aplikowaniu na ofertę, tylko nie podają w niej widełek. Są jakieś nagrody jubileuszowe, ale to po jakim czasie je dają?

Bujajaja

Firma bardzo ciężka do współpracy, a pieniądze w wsparciu IT to prawie najniższa krajowa plus małe premie po paru przepracowanych miesiącach. Nie przedłużyłem umowy po okresie próbnym, co bardzo zdziwiło przełożonego, który dowiedział się o tym w ostatnim dniu pracy. Wcześniej nie było żadnych rozmów na temat przedłużania. Do tego kontakt z przełożonym jest bardzo utrudniony, a po ostatnim dniu pracy wielokrotnie nie odebrał telefonu, kiedy potrzebowałem dokumentów do urzędu.

Ciekawy
@Bujajaja

Podobno w IT wprowadzili nowy, korzystniejszy dla technika system prowizyjny. Prawda to?

Gdzieś we wpisach zauważyłem kwotę 10 tysięcy, na którym stanowisku się tak zarabia? gdy teraz widziałem, że szukają specjalisty ds. serwisu IT to było napisane, że do 8 tysięcy maksymalnie da rade wyciągnąć. Chyba, że po dłuższym stażu można więcej? ktoś może wie, może ostatnio aplikował ;)

ooo

Cześć, poszukują pracownika do księgowości, ktoś coś wie? Jak atmosfera? Rotacja? Kasa? Jak wygląda rekrutacja?

Specjalistka ds. serwisu IT widzę ma zaproponowane widełki między 6-8 tys i to brutto, poza tym dochodzą jakieś finansowe dodatki czy to naprawdę wszystko? No i od czego zależy, czy będziemy bliżej dolnej czy górnej granicy? Jak ktoś wie więcej o ich wymogach, proszę o napisanie.

Czym w Eo Networks S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dudi

Przełożeni z przypadku. Po znajomościach… nie koniecznie kompetentni. Układy układziki. „Dobra” atmosfera sztucznie napompowana. Ostatecznie duża rotacja. Dużo ludzi odchodzi. W kwestii zatrudnienia to aby najtaniej… jakoś to będzie.

B
@Dudi

Przełożeni to z namaszczenia, przekaźniki. Tak, jak mówisz większość bez kompetencji, zero chęci i zaangażowania, aby od siebie. No tak widzę, że znowu do obsługi klienta szukają. Z 6000 netto powinno być na start za te obowiązki - recepcjonista ,fakturzystka, dyspozytor, handlowiec obsługa klienta. Szukają kolejnego jelenia… 5 stanowisk w jednym

Pytał ktoś może o stawkę na tym nowym stanowisku, co szukają przez ogłoszenie, specjalistka ds. helpdesk ? Bardzo mnie zainteresowało ogłoszenie, jednak poza lakonicznym "Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia" niewiele mogę tam znaleźć.

Chciałabym zapytać o konkretne stanowisko czyli o specjalistę ds kadr i płac. Firma ma taką ofertę na stronie i zastanawiam się czy słać CV:) pisali tam że wynagrodzenie do uzgodnienia ale jednak wolałabym się zorientować jakie są widełki. Ktoś wie? I jak atmosfera w dziale HR?

Pat

Ile dają na stanowisku specjalista ds. obsługi Klienta? Mogę liczyć na 3500-4000netto? W ogłoszeniu nie podano nawet widełek

Róża

4200 zł netto, tak? A premie? Są tu premie jakieś np.okazjonalne? Lub jakies inne finansowe dodatki?

Pat1
@Pat

Nie możesz liczyć na 3500-4000netto chyba że znajomi

Blondi
@Pat1

A po nowym roku jak to będzie wyglądać? opiszecie wszystko kwoty? Macie cos zapowiedziane? Do tego piszesz, że tylko znajomi… a ludzie jak teraz są ze sobą zintegrowani? Wiecie o tym cos więcej? jakieś eventy macie?

Eo

Nie polecam, mają bałagan, ciężko się dogadać, trzeba zostawać po godzinach by wyrobić się ze wszystkim.

Alicja
@Eo

Zostając po godzinach, jest się chociaż jakoś bardziej docenianym? Jakiś dodatek do tych godzin? Albo premia? Ktoś to docenia w ogóle czy to raczej oczywista oczywistość że trzeba zostać...

A jak tu jest z ilością pracy, która przypada na każdą zatrudnioną osobę, można tu pracować w spokoju? I czy kasa pasuje do zakresu obowiązków?

Ambitny
@Alicja

Niestety nie jest się docenianym, nikt tego nie zauważa że zostajesz po godzinach czy zgłaszasz się na ochotnika na jakąś robotę w wolny dzień. Dostajesz tylko wypłacony za nadgodziny i tyle.

Gruszka na wierzbie

pracy jest sporo. Jest sporo bieganiny by sobie czasem tą pracę zorganizować, musisz sam do wszystkiego się przygotować. Niestety cały hejt związany z jakimś zaniedbaniem nie wynikający z twojej winy czy niedopatrzenia spływa na ciebie a nie na firmę, ty świecisz oczami jak ktoś inny dał ciala

@Gruszka na wierzbie

Jakie niedopatrzenia masz na myśli? Zostało to trochę ogólnie napisane a jednak lubię mieć konkret. Piszesz o samotnym przygotowaniu, w kontekście tego, że firma nie pomaga w niczym? A co ze współpracownikami? Czy w tym zakresie jest na kogo teoretycznie liczyć?

Gru na Wie

Chociażby błąd w umówieniu klienta

Hej, w jakim trybie odbywa się praca hybrydowa? Ile dni można z domu popracować? Pytam o stanowisko specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. W ofercie piszą też o kafeterii benefitów, co dokładnie można tam uzyskać? I jeszcze pytanie odnośnie samej pracy, czy w firmie przyznawane są regularne podwyżki?

Jshdhsbna

W Toruniu byłem umówiony na poniedziałek na rozmowę. W poniedziałek miał ktoś zadzwonić, ale dostałem informację, że muszą przełożyć dopiero na czwartek mimo, że informowałem, że dostałem inna ofertę pracy i zależy mi na czasie. W czwartek nikt nie zadzwonił, sam próbowałem się kontaktować, ale nikt nie odbierał. Dzisiaj rano oddzwonili i gdy powiedziałem, że nikt wczoraj nie dzwonił to pani powiedziała, że sprawdzi czemu i na tym się skończyło XD świetnie organizacja i super traktowanie potencjalnego pracownika

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Eo Networks S.A.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 11 września

Samozlo

JarJar
@Samozlo

AGD. Ja wiem, czy tam warto pracować? 4 lub 5 targetów w miesiącu do zrobienia - mało prawdopodobne że wyrobisz jak nie zakombinujesz. A i tak ci każdy target zważą 4razy. Normalnie horror. Jeśli się chcesz zatrudnić to na pewno nie na W-wkę. W polsce będziesz miał sporo ni_szy targecik. NieRÓWNE TRAKTOWANIE się kłania.

Ooo
@JarJar

Dodatkowo premia 1.0 i 2.0 i 3.0 niedługo 4.0 i od 3 lat brak regulacji płacowych.

Aneta
@Ooo

Te cyfry przy premiach to co? Wersja? Tak często są aktualizowane warunki premiowania? Ile tej premii tka na prawdę jest?

Anatol
@Ooo

No cio tam u was? Wy pedzicie a my na waszych poprawkach zarabiamy Tak trzymac

Dorota
@Samozlo

Czyli jaka kasa? Żart, to poproszę o konkretną stawkę. Chodzi mi właśnie o stanowisko techniczne w firmie. Z doświadczeniem jakieś 5 lat.

@Aneta

Daj spokój. Premie wyższe, a pensja niższa. A do premii nie dojedziesz chyba że pokombinujesz. Tak było

@Kasia

Zostaw merytoryczną opinię o Eo Networks S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eo Networks S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eo Networks S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eo Networks S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eo Networks S.A.