Eo Networks S.A.

Opinie o Eo Networks S.A.

... 2011-11-14 10:39:14
czy może ktoś mi powiedzieć jak się pracuje w eo networks w biurze w Warszawie, jaka atmosferta pracy, jak są traktowni pracownicy itd? będę wdzięczna za rzetelną opinie
xc 2013-07-12 13:17:41
są śmieszni... marne zarobki (wiele poniżej średniej krajowej), praca na zmiany, duże wymagania, duża wiedza a nie wiele w zamian...
bz 2014-02-03 15:13:53
Z jednej strony fajnie, atmosfera w ramach zespołów na pewno w porządku, ale nie ma imprez integracyjnych dla całej firmy. Praca ciekawa, sporo wyzwań, ale kasa średnia. Niby fajnie, ale nie do końca. Na pewno nie doceniają wysiłków pracowników, ale można się tu fajnie rozwinąć i nauczyć wielu rzeczy do wykorzystania w nowych miejscach.
we 2015-02-09 10:37:48
Niskie zarobki, brak podwyżek i nie płacą za nadgodziny. Pracownicy niekulturalni, zmieniają zdanie, niezdecydowani.
op 2015-02-10 14:16:49
Dokładnie informatykowi proponują poniżej 2000 netto, nie chcą placić za nadgodzny
fe 2015-06-17 20:34:45
Bardzo duże wymagania za bardzo niskie wynagrodzenie.
tom 2016-04-20 14:52:07
Włśnie skzoda, że nie wszystkie obowiązki idą w parze z adekwatnym wyngarodzeniem. Sama branża w soie informatyczna jest ciezka i tez wymagajaca, poza tym trzeba miec odpowiednie kwalifikacje, a czy nie mozna z nimi prowadzic negocjacji finansowowych,wiem ze sami ustalja kwote ale moze cos można
Zostaw swoją opinię o Eo Networks S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eo Networks S.A.