Opinie o Barbara Darlińska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Barbara Darlińska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Darlińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Darlińska w Warszawa

MNM
Inne

Kiedy poszłam z synem na konsultację w sprawie SI Pani zaprosiła syna do gabinetu - zapytałam czy mam wejść razem z nimi. Pani zareagowała agresywnie mówiąc, że przecież jej te informacje do niczego nie są potrzebne - odpowiedziałam, że nie znam metody i dlatego pytam. Kiedy syn wspomniał o tym, że przeczytał wszystkie części Harrego Pottera pani psycholog stwierdziła, ze co z tego i tak sie nic nie nauczy z tych książek, nie pomogą mu w niczym w życiu. W czasie podsumowania badania powiedziała, że sytuacja którą ZAFUNDOWALIŚMY synowi z mężem powoduje jego reakcje... - uważam ten komentarz za nieprofesjonalny, krzywdzący, oceniający. Ta Pani nie wie jaka była sytuacja dokładnie natomiast miała informację przed spotkaniem, że rozstaliśmy z powodu przemocy. Uważam także, że Pani rolą tutaj nie była diagnoza związku tylko dziecka. Pani miała na szyi medalik z Matką Boską i tu niestety wszystko połączyło się w całość. Harry Potter szarlatan, kobieta powinna nieść krzyż i tym podobne konserwatywne katolickie poglądy które nie powinny mieć ujścia podczas pracy zawodowej, szczególnie psychologa.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Darlińska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Barbara Darlińska
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poli Gojawiczyńskiej 5 lok. 6
    01-773 Warszawa
  • NIP: 5251047088 REGON: 141149431
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Barbara Darlińska
Przejdź do nowych opinii