Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

Patrycja

@mietek bo jest to ważna część pracy. Oznacza to, że pracownicy są doceniani przez swojego pracodawcę. Lepiej zawsze mieć jakiś benefit, niż nie mieć. A jak to wygląda w 2017? Pojawiły się jakieś profity dla pracowników Instytutu Zdrowia Człowieka?

mietek

@lider, bardzo dobrze piszesz. Ludzie ostatnio tylko o te socjale, dodatki i benefity pytają, jakby to był sens ich pracy. Nie za bardzo to do mnie trafia.

kasia

Zgadzam się z przedmówcą. Ja pracowałam tam 3 lata temu i był to dla mnie szok, źe tak moźna traktować pracowników, tylko źe na usprawiedliwienie "prezesów" moģe dodać źe byli oni bardzo zapracowani, dojeżdżali z Muszyny i działali pod presją właściciela, dla którego liczą się tylko pieniądze i układy. Prezesi są juź nowi z tego, co wiem. A co do mediów to proszę Cię, źyjemy w Polsce, ręka rękę myje.

paulinka

ja tez uważam że gdyby wasze zarzuty były prawdziwe to wówcza media by ostro tutaj zadziałały, a także inne odpowiednie instytucje w imię prawa zrobiłyby natycmiast zrobiłyby porzadek. w końcu żyejmy w państwie prawa moim zdaniem i takie procedery o których pisaliście z pewnością nie miały miejsca, pozdrawiam

Izman

Jeżeli któreś z tych zarzutów by się potwierdziły to na pewno media na Instytucie Zdrowia nie pozostawiłyby suchej nitki. Mam wrażenie, że niektóre sytuacje są przesadzone, bo przede wszystkim są prezentowane przez 1 osobę i w zasadzie nikt tego nie potwierdza, także może w tym Toruniu nie jest tak najgorzej?

pomo

Niby placówka, która dba o człowieka a padają oskarżenia o złe traktowanie - coś chyba jest nie tak. Prosiłbym o komentarz jakiegoś pracownika, czy warto się trudzić i składać aplikację do nich, bo firmy tego typu jest mnóstwo, a chciałbym dobrze wybrać pracodawcę. Polecicie mi ich? Jaką kasę dają na start?

ola

piszesz ze tam pracowałaś , a w ktorym miescie ?

ewi

to prawda pracownicy są źle traktowani , wymaga sie od nich by jedna osoba pracowała za dwie, na dodatek często na starym i wysłużonym sprzęcie . zarząd mam wrażenieże potrafi tylko ciąć koszty i bawić sie za firmowe pieniądze .

gość

a ja byłam jako kuracjusz i widziałam jak żle traktuje sie tam personel(:

Ja chętnie. Znów widziałem ich ogłoszenia: kierownik, recepcjonista itp

ANIA

HALO CZY KTOS CHCE POSLUCHAC OPINII O INSTYTUCIE TO ZAPRASZAM

ewa

ja wiem wszystko bo tam pracowalam takze moge ci wszystko powiedziec

ewa

byles tam w instytucie kiedys

kamiś

dzięki za informację, coś tak właśnie mi się wydawało, że w tej firmie nie do końca wszystko jest w porządku. A szkoda, bo Uniejów to magiczne miejsce i dobry hotel ze SPA mógłby nieźle prosperować. Ale jeżeli pracownicy nie będą szanowani to obawiam się, że i klienci stamtąd uciekną. Pozdro :)

kamiś

czy to prawda, że wymieniają cały personel? i że pensje są coraz niższe?

Zostaw opinię o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.