Kriosonik Centrum Medyczne i Rehabilitacji

Opinie o Kriosonik Centrum Medyczne i Rehabilitacji

Fizjoterapeutka

Nie polecam! Biorą studentów na praktyki i nie płacą im wcale. Potem zatrudnienie za 10 zł za godzinę, a jak skończysz studia to wypad. Zasuwasz na kilku stanowiskach naraz. Kierownictwo mobbinguje, drze się i poniża przy pacjentach. Podwyżka to kwestia chodzenia non stop i proszenia się, ale generalnie bez szans. Idźcie gdzie indziej :)

Nick

Wyzysk pracowników za marne pieniądze. Słaba atmosfera, niemalże mobbing. Nie polecam.

Fizjo

Apraktykę sudencką na Wysockiego?

karamba

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niska stawka godzinowa, praca bez dalszych perspektyw która nie rozwija. Duża rotacja składu. W Michałowicach wyzysk za niską pensje, personel niesympatyczny i arogancki, hamski. Zdecydowanie nie polecam jako były pracownik. Kierownictwo na niskim poziomie, które nie potrafi zapanować nad pracownikami. Każdy robi co chce. Styl i poziom prezentujący przez pracowników poniżej zera. W pomieszczeniach w zimę jest tak zimno ze sie nie da wytrzymac nie mowiac juz o pacjentach. W lato temperatura przekracza 30 stopni w pomieszczeniu. Odradzam pracę w tej "przychodni". Strata nerwów i życia

Nick
@karamba 10.10.2014, 18:11

Potwierdzam i również odradzam.

Zostaw opinię o Kriosonik Centrum Medyczne i Rehabilitacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kriosonik Centrum Medyczne i Rehabilitacji