Opinie o Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Gość Nowy wpis

Na zdjęciach, dostępnych na stronie internetowej centrum, zarówno pacjenci, jak i pracownicy, tacy radośni, tacy pogodni. A tu zupełnie inaczej. Może więc pomówmy o konkretach, ustalmy fakty? Ile bym zarabiał przy umowie o pracę, jako fizjoterapeuta? Ta forma współpracy najbardziej mi odpowiada, choć w zeszłorocznym ogłoszeniu wymieniano także umowę zlecenie, umowę o dzieło, oraz kontrakt B2B.

No cóż, może fizjoterapeuci w K. są zdemotywowani, bo warunki pracy ich nie motywują odpowiednio? Ile tutaj zarabia dyplomowany fizjoterapeuta z 5-letnim stażem pracy? Otrzymuje jakieś premie za zaangażowanie w pomoc pacjentom?

Pacjent Nowy wpis

To prawda. Od lat korzystam z rehabilitacji w Kriosoniku w Michałowicach. Jeszcze niedawno byłam bardzo zadowolona, chociaż stopień satysfakcji zależał bardzo od osoby na którą się trafiło na rehabilitacji. Dzisiaj wiem, że jest to moja ostatnia rehabilitacja w tym miejscu. Chociaż rehabilitantka P. Patrycja jest bardzo miła i dobrze wykonuje swoje obowiązki, tak pozostały personel ... szkoda nerw, zdrowia i czasu na to miejsce. Niekompetencję osób tam pracujących są odrażające ! Dzisiaj przyszłam na zabiegi godzinę wcześniej. Nie dostałam karty na zabiegi ponieważ przyszłam za wcześnie. Te kobiety dostają pensje za moje podatki i są tak opryskliwe, że szkoda zdrowia. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA !!!

Marek Nowy wpis

Stanowczo nie polecam usług w tej placówce, szkoda poświęconego czasu, pracownicy mocno zdemotywowani robiąc każdy zabieg nawet masaż przeglądają telefony nie interesują się pacjentem, najważniejsze o co dbają to podpisanie karty zabiegowej, NFZ powinien przemyśleć czy taką usługę powinien refundować .

Pacjentka

Ciężko się z rozmawia z personelem w Michałowicach. Są nieprzyjemni i nieżyczliwi. Odwołują wizyty dopiero po fakcie, gdy ludzie przychodzą na zabieg to się wtedy dowiadują, że zabiegu nie ma - a wcześniej sami nie zadzwonią i nie uprzedzą. Gdy się do nich dzwoni aby się dowiedzieć czy można przyjść na zabieg to nie odbierają. Dodzwonić się to cud. Dwa razy mi się udało na 15-16 prób dodzwonienia się. Za każdym razem 20 min. oczekiwania, że ktoś odbierze. Dramat. Tak rozmawiają z pacjentami aby się pokłócić. Jak się zachowują w W-wie nie wiem, ale mocno mi dali w kość w tych całych Michałowicach. Radzę omijać szerokim łukiem niestety :(

Pacjentka
@Pacjentka

Wcześniej nie czytałam opinii, byłam zadwolona a nawet bardzo z personelu w Michałowicach. Zgadzam się w 100% z opinią negatywną:obecny personel- rehabilitanci są bardzo nieprzyjemni a wręcz złośliwi, zero empati. Krótki czas oczekiwania na zabiegi bo jest coraz mniej chętnych.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Justyna

Personel faktycznie mógłby zdawać się nieuprzejmy tak jak określiła to jedna z pacjentek? Z czego mogłoby to tak właściwie wynikać? Z perspektywy pracownika jak to wszystko tak właściwie wygląda? Jaka atmosfera w zespole i na jakiej stawce się tutaj pracuje?

Małgorzata

Polecam rehabilitację w Centrum Medycznym i Rehabilitacji KRIOSONIK - na ulicy Wysockiego w Warszawie, wykwalifikowany zespól fizjoterapeutów - mila obsługa , kultura z kontaktem z pacjentami zasługują na docenienie ze strony pacjentów. Mam nadzieję, że Pracodawca docenia pracę tych wspwaniałych ekip. Życzę dużo zadowolonych pacjentów, którzy dzięki tym sympatycznym i profesjonalnym specjalistom poprawiają stan zdrowia.

Fizjoterapeutka

Nie polecam! Biorą studentów na praktyki i nie płacą im wcale. Potem zatrudnienie za 10 zł za godzinę, a jak skończysz studia to wypad. Zasuwasz na kilku stanowiskach naraz. Kierownictwo mobbinguje, drze się i poniża przy pacjentach. Podwyżka to kwestia chodzenia non stop i proszenia się, ale generalnie bez szans. Idźcie gdzie indziej :)

@Fizjoterapeutka

Zgadzam się z tym. Mobbing. W pracy więcej ma do powiedzenia sprzątaczka niż "kierownik" który nie ogarnia. Pozwala innym pracownikom obrażać kogoś w jego obecności i śmieje się z tego. Tragedia. Skarzenie na siebie jak dzieci w przedszkolu. W kriokomorze grzyb, pacjenci sami robią sobie krioterapie, na sali wszyscy na materace by jak najmniej sir narobić i kierownik ogranicza pracowników i każe brać pacjentów na materac pomimo zapisanej terapii indywidualnej. Kierownik mówi że i tak mu to nie pomoże to po co tracić na tego pacjenta czas.. Żałosne. Nierówne traktowanie pod względem godzin. Jedni maja po 200h a innym dale się 50 h i potem ze niby nie mogą więcej. Prezes nie wie co tak naprawdę się dzieje w placówce w Opolu. Sprzątane jest tylko na jego przyjazd. Wszyscy wiedzą kiedy będzie bo sprzątaczka w końcu zaczyna coś robić. Fizjoterapeuta nie ma dostępu do komputera celem sprawdzenia badań RTG MRI itp a sprzątaczka siedzi przez całą zmianę i w obecności kierownika ogląda sobie torebki, siedzi na fb itp. Można sprawdzić w historii. Nierówne traktowanie pracowników. Obcinanie godzin bo się postawiłaś. Tragedia. Przyjmowanie pacjentów poza kolejnością w ramach NFZ. "Pracownicy widmo". Pracy dla 6 na sali 2 góra 3 osoby z personelu. Nawet pacjenci już widzą co się dzieje w placówce. Złośliwe docinki że strony kierownika placówki. Problem o to że ktoś idzie do toalety. Pracownicy wypisują się o 19 a wyszli o 17 a kierownik nic nie robi bo to koleżanki, ale jak ktoś inny wpisze się 15 minut za dużo to już problem. Grozenie że nie zostanie wypłacone wynagrodzenie za niewyraźne pisanie. Osoby nie zatrudnione w placówce, znajomi i rodzina kierownictwa i sprzątaczki oraz osób z "kręgu" kierownictwa wchodzą za rejestrację i siedzą na komputerze, nawet pod nieobecność żadnego pracownika. Po zamknięciu "sprzątanie" placówki z pomocą nieletniej córki. Jest coś takiego jak zakaz przebywania osobom postronnym, Rodo. Złośliwe Panie w rejestracji. Ustawianiensobie znkaomych w kolejce na drugi dzień. 23 skierowanie 24 zabiegi?! Gdzie jest NFZ? Chyba obowiązuje kolejka skierowan.. JesCze dużo można pisać o tym co się dzieje w Kriosonik w Opolu. Prezes powinien coś z tym zrobić a nie słuchać tylko kierownika a pracownik nie ejst ważny..

Marcin - zapomniałeś sie podpisać i dopisać, że wyleciałeś dyscyplinarnie za branie kasy od pacjentów

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. odbywa się również w języku angielskim?

Lolo

Nie

Jak duża jest rotacja pracowników w tym miejscu? Można liczyć na stała prace ?

Jolka

Bardzo dobrze firma jest oceniana w internecie.Fajna atmosfera, generalnie polecam

Elżbieta Kamieńska

Witam ja chciałam podziękować P.Doktor od rechabilitacji domowej jest to osoba bardzo sympatyczna miła interesuje się chorym dziękuje P.Doktor Natomiast Panie w rejestracji godne polecenia super miłe kompetentne Placówka zasługuje na pochwałę. Elżbieta Kamieńska mama chorej Agnieszki Kamieńskiej

Czesław

@Marta, jaka wtedy panowała atmosfera w firmie Kriosonik Centrum Medyczne i Rehabilitacji? Czy orientujesz się jak wygląda obecna sytuacja tej firmy? Czy firma oferowała w tamtym czasie umowę o pracę? Co było głównym powodem Twojego odejścia z tej firmy, czy możesz się podzielić z innymi użytkownikami swoją opinią?

Może kiedyś tak było, mi pracowało się bardzo dobrze. Pomimo panujacych opinii podjęłam pracę w 2016 roku i nie żałuję. Dużo się nauczyłam.

Wyzysk pracowników za marne pieniądze. Słaba atmosfera, niemalże mobbing. Nie polecam.

Fizjo

Apraktykę sudencką na Wysockiego?

karamba

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niska stawka godzinowa, praca bez dalszych perspektyw która nie rozwija. Duża rotacja składu. W Michałowicach wyzysk za niską pensje, personel niesympatyczny i arogancki, hamski. Zdecydowanie nie polecam jako były pracownik. Kierownictwo na niskim poziomie, które nie potrafi zapanować nad pracownikami. Każdy robi co chce. Styl i poziom prezentujący przez pracowników poniżej zera. W pomieszczeniach w zimę jest tak zimno ze sie nie da wytrzymac nie mowiac juz o pacjentach. W lato temperatura przekracza 30 stopni w pomieszczeniu. Odradzam pracę w tej "przychodni". Strata nerwów i życia

@karamba

Potwierdzam i również odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k.
  • Piotra Wysockiego 51
    03-202 Warszawa

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik Sp. z o.o. sp.k.