Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

Muszyna

Opinie o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

znajomy

Jak tam jest, każdy wie... Pieniądze tylko trochę lepsze, ale też nie dla wszystkich. Ale czasem pieniądze to nie wszystko i warto jednak wybrać zdrowie.

pati

Odradzam!!! Tak się nie respektuje w ogóle praw pracownika!Marne pieniądze, niepłacone ani nieodrabiane nadgodziny, powszechne zabieranie pracy do domu. Mało pracowników, dużo pracy, niejasny podział obowiązków, nie ma czasu zjeść, a czasem nawet skorzystać z toalety. Chorowanie zabronione, no chyba, że nie masz już jak mówić. Urlop jak weźmiesz tydzień to święto.

Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w firmie Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o. - Muszyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.