Money.pl Sp. z o.o.

Opinie o Money.pl Sp. z o.o.

Roberto 2011-12-18 10:34:35
Money.nie jest dobrym pracodawcą. Nikt tam nie patrzy na pracownika obiektywnie. To czy jest Ci dobrze czy źle jest zależne tylko i wyłącznie od tego czy osoby decyzyjne Cię lubią czy nie. Prezes nie musi z Tobą rozmawiać On wie lepiej jaki jesteś. Abstrahuję już od faktu, że rotację pracowników mają ogromną.
były wyrobnik 2012-05-18 12:26:28
Napisałeś prawdę tak dokładnie tam jest. Rozstania z tą firmą są koszmarne i nieprofesjonalne. Osoby decyzyjne zachowują się jak dzieci na placu zabaw.
manga 2014-01-30 14:17:33
to samo można powiedzieć o pracy we Wrocławiu, jak Cię lubią masz dobrze a jak nie to wypad, "menadżerowie" zachowują się jak dzieci, fochy, podniesiony głos, do tego brak wdrożenia i jakichkolwiek szkoleń
zenko 2014-11-13 00:25:50
Może ktoś wie coś na temat wynagrodzeń w money.pl ? Np jako redaktor ?
merionoo 2016-03-16 18:47:27
Wydaje mi się, że nie można mieć tutaj pretensji do osób prowadzących tą firmę @Cezary, dobrze się spisują ze swoich obowiązków pracownicy przecież mają umowę i szkolenia przede wszystkim.
Zostaw swoją opinię o Money.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Money.pl Sp. z o.o.