Opinie o Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła?

Aga Nowy wpis

Bardzo duży wybór zabawek

Dagmara Nowy wpis

Bardzo fajny sklep z dużym asortymentem

Rekomendacja

Krasnal sklep Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy abyśmy mogli namierzyć Pani zamówienie. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem i z pewnością otrzyma Pani natychmiast zwrot pieniędzy, jeżeli zamówienie nie zostało poprawnie zrealizowane.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła? Ktoś coś?

Ziomek
@Pytanie

To tam teraz pracuje się w systemie 12/12? Ciekawe, możesz napisać coś więcej?

Ela
 Rekomendacja

Jeżeli chodzi o sytuację ze strony klienta, to jestem zadowolona w 100%. Kupuje w tym sklepie od dłuższego czasu i jestem zadowolona z każdego produktu zakupionego u nich. A dzieci są za każdym razem szczęśliwe z nowej zabawki w swojej kolekcji. Obsługa sklepu jest miła i pomaga rozwiązać każdy problem w sposób kulturalny jak i na wysokim poziomie. Paczki są dostarczane w bardzo krótkim czasie. Jak najbardziej polecam zakupy w sklepie Krasnal.

Naszczecie byly juz pracownik.

Nie polecam pracy ani współpracy z tą firmą. Ważni są tylko pracownicy "biura" a reszta to robole za śmieszne grosze, a szefostwo uważa że to i tak za dużo pieniędzy jak za tak "lekką" pracę bo przecież rozladunek tira w deszcz albo śnieg to sama przyjemność tak jak i taskanie ciężkich domków itp. Jedno wielkie donosicielstwo i obgadywanie wszystkich. Każdy pracownik nie tylko magazynu obgaduje panią M. i pana M. a później liżą d**e. Obgadywanie klientów to standard firmy, a to ta gruba albo tak kradnie, ta chora psychicznie, ta idiotka dzwoni że towar nie taki jak zamowila itp. itd. Wysyłanie towaru nie zgodnego z zamówieniem za zgodą właścicieli bo aby tylko sprzedać nie ważne że inny albo uszkodzony może głupi klient się nie skapnie. Pan M. skąpy ale w miarę ok. Pani M. to kobieta z problemami psychicznymi wydzierajaca się i szukająca dziury w całym rozpieszczona pieniędzmi męża. Lepiej żeby właściciel usunął małżonkę z firmy bo każdy pracownik uważa lub uważał bo rotacja jak to powiedziała pracownica sklepu jest duża w magazynie że firma przez nią kuleje. Na koniec dodam że właściciele omamiają prostego robola magazynu ze wypłata będzie większa i premie świąteczne nawet i po 1000zl a po świętach i pracy od poniedziałku do niedzieli od świtu do nocy tylko pożal się boże "biuro" pławiło się w premii a magazyn mógł pomarzyć o kasie tak jak i cieple w mrozy bo tylko w biurze musi być ciepło żeby pani M. nie zmarzla bo przecież magazyn może chodzić w kurtkach itp. jak eskimosi.

Zostaw merytoryczną opinię o Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
Krasnal sklep dziecięcy Warszawa Wesoła