Opinie o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SQS Sorting and Quality Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SQS Sorting and Quality Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Rembel

SQS w Delphi. Oszukują na pieniądze, na stawkę oraz na stanowisko. Zdecydowanie nie polecam firmy. Umówiłem się na pracę jako kontroler jakości i tak miałem w umowie, ale jednak się okazało w 1 dzień pracy, że jest to praca na produkcji... Co miesiąc był problem z pieniędzmi rzędu 100-400 zł ,które rzadko nam oddawano a jeśli już to "na lewo" do ręki. Odszedłem z firmy na początku roku, brak świadectwa pracy do tej pory. W PIT wpisano mi około dwukrotnie mniejszy przychód niż rzeczywisty. Kierownik Paweł S. to oszust i człowiek niepoważny udający dobrego wujka. Żenujące. Sprawa leci do sądu.

Злой круль

Dzień dobry!!! Firma po prostu straszna stale zawsze obiecują, a w sumie nic nie robią. Ludzie z Ukrainy przyjechali i tych oszukany, choć odpowiedzialny sam z Ukrainy. Odpowiedzialny polak sam nic nie wiedział i karmił tylko śniadania. Nawet wynagrodzenie i tu zatrzymują!!!!! HORROR((((((( I odwołują się że winna jest księgowość. Ludzie kto jedzie pracować do Polski nie kontaktować się w tej firmie po prostu oszukany

Coordinator

Dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom z konkurencji za czułe słowa hejtu. Zapewne będzie tego więcej.

Czedar

Ja mam bardzo dobre doświadczenie z pracą u nich. Ale może miałaś pecha albo zwykłe nieporozumienie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SQS Sorting and Quality Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Cycu

Dąbrowa Górnicza, Fico. Praca w Sqs to jest dno i kilo mułu. Człowiek biega jak nie normalny a koordynator wyśmiewa w twarz. Zapytaj o wolne na pogrzeb z rodziny, to zapyta czy to konieczne. Liderzy pytają pracowników co się jak robi, bo nie wiedzą nic. Szkolenie przeprowadza Nie koordynator a zwykły pracownik, a potem czemu źle sprawdza. Jak nie ma pracy to każą odklejac taśmy z podłogi. Jedna koordynatorka pani Agata N. Ogromny szacunek, potrafi wysłuchać, załatwić co potrzeba, naprawdę ogromne brawa. Reszta to banda dzieci nic więcej. Według mnie, to nie firma a ludzie którzy nie potrafią się tym opiekować.

Nowy1234
@Cycu

Swoją historię opowiedział Pan który najpierw za wszelką cenę chciał się wkręcić do pracy w SQS żeby przejść do Zakładu..... Teraz takie brednie piszesz? ??? Gorzkie żale to do Kościoła! !!!!

cytryna

W Gliwicach nowe kierownictwo to totalna porażka normy wyciągnięte z (usunięte przez administratora) nie do wykonania jak nie zrobisz to ci nie zaplaca i tyle niech sam najpierw zrobi jeden z drugim i pokaże ze się da a nie wyssane z palca zenada

cytryna1
@cytryna

To chyba pracujesz w innej firmie albo nie rozumiesz po polsku :)

Tadek

A jakie opinie o pracy w tenneco Gliwice?

andrew

@Sagu pracowałeś może wcześniej poza granicami Polski?

Sagu

Polacy wykorzystywani jak murzyni, zadnego szacunku szczegolnie za granica...a szanowny pan dawid jest nie odpowiedzialny i nie umie organizowac pracy.. nie polecam nie pozdrawiam

jorguś

witam tak czytam te opinie i twierdze ze ja to mam dobrze pod sqs w czechach a ty kolego jak masz 8 zl na godzine to napewno nie jestes kordynatorem chyba nawet nie wiesz co to jest kordynator

ques

mi dali na poczatek 8, podobno da sie dociagnac do 10. ale (usunięte przez administratora) jest okropny.praca na linii, przerwa trwa wlasciwie 15 minut na 8 godzin. nie wiem czy dluzej wytrzymam, ludzie opowiadaja ze kazdy sie zwalnia po tygodniu

qwerty

Czesc Przyjeli mnie ostatnio na koordynatora, dostalem na poczatek 8zl/h wiem ze malo, po nabraniu doswiadczenia powiem wiecej. Chcialem sie dowiedziec jaka srdnia stawke maja inny koordynatorzy, zeby miec jakies wiedze podczas targowania :P

asdf
@qwerty

Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile zarabiają koordynatorzy to zrób to w troszkę bardziej inteligenty sposób. Mój drogi, koordynatorem żadnym nie jesteś, jeśli piszesz, że masz stawkę 8zł/h. Nie opiszę co, jak i dlaczego, ponieważ naruszyłbym publicznie tajemnice firmy.

Ktoś

Nie polecam SQS w Dąbrowie Górniczej banda dzieciaków którzy traktują ludzi jak śmieci zero poszanowania oczekują nie wiadomo czego a sami nie dają nić od siebie .

szyszko

Hej, tez szukam pracy w czechach,jakby ktos coś miał to prosze o wiadomosc na mail: emrys8@gmail.com Jestem z Żor kolo jastrzebia na sląsku

szyszko
@szyszko

koryguje mail: larry1890@gmail.com Dzieki i pozdrawiam wszystkich

pracownica
@szyszko

Czechy to chyba najgorszy pomysł szczególnie przez biura pośrednictwa pracy a już napewno odradzam comac jobs Tragedia!!!naobiecuja a później wychodzi inaczej do tego nie potrafią obliczyć wypłat !!Koszmar jakiś....

Kate

My jezdzimy do Czech. Fajna i dobrze płatna robota. Jak ktoś zainteresowany to piszcie. Potrzeba duzo ludzi.

Andr
@Kate

zainteresowany praca w Czechach, moj e-mail, fpas@ukr.net

Krzysztof
@Kate

Witaj szukamy pracy razem z dziewczyna jest ofert dla par powiedz mi czy warto tam wyjechać do pracy , czy zarobi tam koło 3 tys miesięcznie wiesz jak to wszystko wygląda możesz mi cos wiecej powiedzieć o pracy

Krzysztof
@Krzysztof

fred88@spoko.pl

ghhhhy

U nas na Łabędach też oststnio się poprawiło. Nie wiem co się stało ale nie ma na co narzekać

Tiger

W Gliwicach nie było kolorowo ale ostatnio się poprawiło.

sqs

Te ostatnie opinie to chyba ktoś z biura napisał... Gdzie są te premie???

Karol

My w Gdańsku mamy ponad 200 osób i Koordynatorzy są OK. Roboty jest dużo ale kasa też dobra. Polecam

jake

U nas na zakładzie jest dobrze. Dali nam dobre ubrania na zime. Chodzimy w lepszych niż ludzie z linii od klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o SQS Sorting and Quality Services - Kraków

SQS Sorting and Quality Services