Opinie o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SQS Sorting and Quality Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SQS Sorting and Quality Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

ola

Mi pasuje. Pracowałam w Exakcie i tam nas oszukali przy wyplatach. Tu w SQS Koordynator nawet załatwił nam premia. Póki co polecam.

nanana

Witam, czy może mi ktos podać numer telefonu do koordynatora z SQS-u ( Ficomirrors) Dąbrowa Górnicza?

gornik

jo robia na selekcjach . dobro robota . oststnio zarobilem 2600 . koordynator mlody jest ale daje rade

best

Ja mam niezle. wychodza 2500 2800 miesiecznie. Mogliby dac wiecej ale da sie zyc

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SQS Sorting and Quality Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator

W bielsku nie polecam, ciągle roboty nie ma, kary za brak obuwia itp. Szukajcie gdzieś indziej

nowa

Hej. Byłam na pierwszym dniu pracy w sqs bielsko magazyn Jas. Pni koordynator bardzo miła poważnie podeszła do tematu,wszystko zostało mi powiedziane .Po rozmowie z innymi pracownikami wszystko się zgadzało, więc chyba dobrze trafiłam. stawki mogły by być lepsze no i umowy reszta jest oki.

camiro
@nowa

Jak się pracuje w tym magazynie, są normy?

Harder

Dobre. Jakoś inni pracują i zarabiają niezłe pieniądze. Jak przychodzi taki nierób dla którego porządek i punktualność jest problemem to lepiej by było aby stał w kolejce pod Urzędem Pracy po zasiłek i normalnym ludziom głowy nie zawracał.

lizus
@Harder

Chyba jak Ci koordynator godzin do pisze:-) :-) :-)

oszusci

1.Nie wyplacaja calego wynagrodzenia 2.Bedziesz traktowany jak smieciuch 3. Koordynatorzy sa tacy inteligetni ze nawet ortografii nie potrafia... XD 4.Jesli odmowisz jednego dnia pracy to ci kopna w (usunięte przez administratora) br /> 5.wprowadzaja jakies chore kary za nie porzadek w szafce czy na strefie i trąca z wyplaty od 20zl do 50 :)

Jasiu

Firma kogucik...

Damian

Jeżeli cenicie siebie choć trochę to nie marnujcie czasu na pracę w SQS. Tam nigdy się nie rozwiniecie ani intelektualnie ani zawodowo natomiast zostaniecie do cna wykorzystani. Oddziałami zarządzają młode szczeniaki, którzy nawet szkół nie skończyli co za tym idzie wiedzy żadnej nie posiadają więc z takimi szefami NIC nie załatwicie.

Nie polecam SQS ŻYWIEC zero profesjonalizmu pani koordynator powinna się iść leczyć do psychiatry tak jak wyżej było napisane nie wypłaca całego wynagrodzenia jeżeli ktoś odchodzi mści się i nie chce wypłacić całego wynagrodzenia.

jakie wynagrodzenie w Bielsku i na czym polega praca?

Prof

Jeśli dalej chcesz zrobić kurs wózkowego na koszt SQS to zadzwoń sobie do biura firmy. Tam Ci powiedzą jak to zrobić i na jakich zasadach.

lena

nie polecam tej firmy,a do rozmowy nie trzeba sie przygotowywać bo to śmiechu warte.Moja rada to ubierz się ciepło bo rozmowy przeprowadzają pod wiatą.

DamianKl

Dodam tylko od siebie, że pan Dawid osobiście umawia się na rozmowy kwal. a potem zapomina o tym i tłumaczy się ze nic mu szef nie przekazał. Przecież to on odpowiedzialny jest za rekrutację.

lena

Nie polecam tej firmy.Nie pracowałam tam na szczęście,ale byłam zaproszona na rozmowę i potwierdzam,że gówniarze zajmują tam nieodpowiednie dla nich stanowiska.Pierwszy raz spotkałam się z tak fatalnie przeprowadzoną rozmową-(mam na myśli firmę w Gliwicach)Pan Dawid ,który spotkał się ze mną na tej rozmowie po pierwsze nie miał zielonego pojęcia ,że byłam umówiona-tłumaczył się tym, że jego przełożony mu nie przekazał,a po drugie przeprowadził ze mną rozmowę o pracę pod jakąś wiatą na podwórku i dodam ,że pogoda była fatalna.I jeszcze chciał moje CV.Śmiechu warte.Pod wiatą.

Wózkowy

Słyszałem coś że firma opłaca kurs na operatora wózka widłowego. Kogo można o to zapytać.

Hard

Mnie tam działa i się zdziwiłem bo dzwonili.

ja was oswiece

do sqs biora KAZDEGO :D z matura bez niej itp jak nawymyslasz w cv to nawet tego nie sprawdza bo nie potrafia :D jedynie co potrafia to: powiedza ci ze praca jest na telefon ale jest teraz duzo zlecen wiec sie nie martw (jak raz odmowisz zeby przyjsc wczesniej lub zostac to cie oleja), wyplaty w ratach...a poza tym to pracuje sie w atmosferze ludzi baaaaaaardzo mlodych co to ledwo szkoly pokonczyly i nie bardzo wiedza jak potraktowac prace :D sprobuj szczescia, powodzenia

BEZA

SZUKAJCIE PRACY GDZIE INDZIEJ BO SQS TO BANDA DZIECIUCHOW DORWALI SIDABROWA GONICZAE STOLKA I ROBIĄ CO CHCĄ ZLUDZMI

BEZA

pracowalam tam 3 mięsiące strasznie traktujapracownikow tz koordynator t koordynatorka agata liderzy opisuje dąbrowe gorniczą zwalniają za byle co inie są w stanie powiedziec za co zostalam zwolniona wymyslająbzdurne powody ale to jest tak jak dzieciuchy ządzą wyplaty są wtrzech ratach z takim czyms to sie nie spotkalam umowy do tej pory niedostalam nie polecam tej firmy bo jeszcze sie niezadomowisz dobrze a juz cie zwolnią

Zostaw merytoryczną opinię o SQS Sorting and Quality Services - Kraków

SQS Sorting and Quality Services