Opinie o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SQS Sorting and Quality Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SQS Sorting and Quality Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

nn

jaka macie stawke w sqs? i jakie umowy ? bo ja pracuje w exact juz dluugo i nie jest zle

Ola

Dzięki. Faktycznie na Fico jest praca. Ja zaczynam w poniedziałek.

Marysia

Jak chcecie to przyjmują teraz masowo na zakład Fico. Potrzebują mnóstwo ludzi do jakiegoś kłaliti łola czy jakoś tak.

mechanik

O tej magnie to słysze chyba od roku. Tylko obiecujom i (usunięte przez administratora)z tego. Z reszta nie oni jedni bo taka firma nego coś tam tez i nic. Jak chcecie na magne to tam jest exact. ciagle kogos przyjmujom.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SQS Sorting and Quality Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
aaa

Są przyjęcia na magne ? jaka stawka?

ciekaw

jaka stawka w magnie?

pracownik1

Najlepsze jest to, że wiadomo od razu kto wpisuje opinie na forum. Pozdrawiam koleżankę .... oraz kolegę .... :) Wszyscy dobrze wiedzą o kogo chodzi :) Niestety śmieją się z Was bo póki pracowaliście było super, kasa była dobra, warunki również, a teraz nagle wszystko jest złe. Ale i tak życzymy Wam powodzenia.

nowa

pracuje tam od jakiegos czasu i musze przyznac ze koordynatorka stwarza niemila atmosfere:/ sama praca jest ok. podobno ma jej nie byc na co kazdy czeka.

ci ktorzy aplikuja na "kontrolera jakosci" niech sie zastanowia(przynajmniej w zakladzie ficomirrors w dabrowie gorniczej i do zakladu magna) do magny sqs ma dopiero wejsc(slyszymy to od roku) wiec szukaja ludzi i kaza im czekac na tel:) (usunięte przez administratora)

kandydat
@pracownik

wlasnie ok 2 tyg temu bylam na rozmowie w sprawie pracy. ta koordynatorka mowila ze najpierw do pracy w tym fico a pozniej do magny:/ do dzis dzien czekam na tel a poza tym jakie ma znaczenie kiedy w fico i w magnie sa rozne produkty -nie rozumiem tych ludzi tam :/ jak zadz to odmowie. traca swoj i moj czas. nie polecam.

lucky luke II

Dobry jesteś BOB :) Sam nie wiesz co piszesz więc najlepiej napisać byle jaką głupotę aby tylko pojechać po firmie. Piszesz, że chcą abyś dokładał z własnej kasy - ALE DO CZEGO? Przecież dostajesz wynagrodzenie więc to firma Ci płaci. Chyba, że może jesteś taki wspaniałomyślny, że pracujesz cały miesiąc i jeszcze płacisz firmie za to, że miałeś możliwość pracowania bo Ci się nudziło w domu. Jeśli tak to ja Cię zatrudnię. Możesz mi płacić ile chcesz :) Im więcej tym lepiej :)

bob

na pierwszy rzut oka widać że w kulki lecą i chcą byś to ty dokładał do tego z własnej kasy

lucky luke II

Lucky luke nie pisz bzdur. Aby z Twoją umową wszystko było OK to najpierw musisz ją podpisać, a tutaj jest problem. Jeśli pobieracie kasę z MOPSów itp. to robicie potem wszystko żeby nie podpisać umowy aby Wam nie zabrano zasiłków. Pozdrawiam ...

lucky luke

Umowy bardziej na lewo niż na prawo- bardzo duży problem z odprowadzaniem pobranych z wynagrodzenia skladek- jakby ktoś noż do szyi przykładał aby temu zapobiec :)

Nickleback

Ja pracuję w SQS już ponad rok i powiem szczerze, że firma jest dobrze poukładana. Do wszystkiego mają procedury i na dodatek szkolą ludzi. Wynagrodzenie zawsze na czas co w innych firmach nie zawsze jest takie oczywiste. Osobiście polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SQS Sorting and Quality Services - Kraków

SQS Sorting and Quality Services