Opinie o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SQS Sorting and Quality Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SQS Sorting and Quality Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Amelia Nowy wpis

Jakie są bonusy motywacyjne dla specjalisty ds. rekrutacji? Pytam, bo nie widzę benefitów, niestety. Pasuje mi praca na Bronowicach, ale goła pensja nie wchodzi w grę, a nadmienię, że mam doświadczenie w rekrutacji osób ze Wschodu i znam rosyjski.

nadal_trzeba _szukac Nowy wpis

Czy ta firma już upadła ?

Bartosz Nowy wpis

Podpowiedzci czy firma potrzebuje pracowników?

ManiekManiutek

Pracuje ktoś może w winkelmann w Legnicy przez sqs jakieś opinie???

Ania Nowy wpis
@ManiekManiutek

Tak. Jest OK. Kierowniczka fajna.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SQS Sorting and Quality Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy E-learning Content Creator
maro

TOTALNE DNO!!!!

Grażka

Słyszałam , że to fajna firma i nawet chciałam przejść do pracy ale nie widzę nigdzie ofert dla kontrolera jakości.

były_pracownik
@Grażka

Nie warto

Józek
@były_pracownik

Warto! I kto ma rację?

Mysla ze sa najmądrzejsi

Jedna z najgorszych firm, w ktorej pracowalam. Zero szacunku, traktuja jak smieci. Pracowalam nad projektem, dosc dlugo. Stworzylam go od A do Z. A resultat? Zaczalam nosic okulary! Zepsulam zdrowie. Wzamian za dobra prace caly czas slyszalam jakies pretensje. O podwyzce juz w ogole nie wspominam. Wlascicieli spolki mysla ze sa najmądrzejsi. Znalazli "dziure" w prawie i robia na tym pieniedzy. Nie wspolpracujcie z nimi! Zwolnilam sie, kiedy zaczeli dzwonic kienci i grozic sadem.

Smutny
@Mysla ze sa najmądrzejsi

Ojej. Jakie to smutne (:

Magda.

SQS - odradzam. Chyba, że na chwilę jak na chleb nie masz i musisz.

Biedak
@Magda.

Ja nie mam. Wesprzyj biednego!

Gogol

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Jeśli jest tak źle dlaczego nikt nie zmienia pracy? Doceniajmy to co mamy !!!!!

Pracujacy

Jak komuś jest źle zawsze może coś zmienić ale trzeba się dobrze zastanowić. SQS Sorting and Quality to spoko firma z perspektywami bez złudnych obietnic!!!

@Pracujacy

no raczej nie haha ;p

Oczko

SQS Sorting to dla mnie świetna firma i nie na chwilę ale na lata.

nick
@Oczko

niezłe jaja, pracownik adm pisze posty

Всем кто рассматривает вакансии в SQS,особенно в сотрудничестве с такими фирмами как Индезит или Вирпул,будьте внимательны что обещаных часов работы нет и не будет,условия жилья их просто не существует-не чистоты,не тепла,и кухня с душем на одном этаже для все трех этажей,сырость и влага обеспеченна.На рабочем процесе на вас навещают вместо одного три,в то время когда поляки за вас будут получать премии а вы 0,и при этом будут кормить завтраками в предоставлении рабочих часов!так,что подумайте сто раз хотители вы ишачить как ишак и иметь в кармане не более 400у.е?

MONIA

Tak się składa że gościa znałyśmy z wcześniejszej firmy ale widocznie się nie spisywał na stanowisku kierownika. Głupio zawierzyłyśmy mu gdy namawiał nas na zwolnienie i przejście do jego nowej firmy co niestety głupio to zrobiłyśmy. Facet obiecywał wynagrodzenie 2,5 netto stanowisko lidera ,super warunki. Ale nie chciało mu się znaleźć dla nas pracy, ciągle kłamał że za tydzień wchodzimy na zakład .To przez działania jednej takiej osoby jak P. Sachajski postrzeganie całej firmy może być negatywne. To on jest odpowiedzialny za region i on podpisuje umowy z pracownikami to on kłamie ludziom którzy chcą polepszyć swoje warunki bytowe. Czuje się jak właściciel firmy tak też często się zachowuje więc dlaczego nie opierać swojej opinii na przykładzie tego karierowicza?

Oszukana
@MONIA

Miałam identyczną sytuację z pożal się Boże kierowniczkiem Sachajskim. Obiecywał gruszki na wierzbie. Najgorsza firma dla jakiej miałam okazję pracować. Jeśli sama nie zadzwoniłam do kadr z jakimś problemem to nie mogłam liczyć na to, że mój kierownik-Sachajski załatwi cokolwiek. Zawsze mówił, że zapomniał, że w kardach coś pomylili itp. Za każdym razem coś wymyślał nie będąc nawet świadomym tego, iż próbuje wcisnąć kolejny kit ludzią znającym prawdę. Na szczęście w porę się zorientowałam co jest grane i odeszłam. Szkoda mi naiwnych ludzi, którzy nadal próbują pracować pod jego kierownictwem i wierzą w bajki, które im wciska. Firma sama w sobie nie jest zła, choć przez ślepe ufanie swoim pracowniką-psełdokierowniką tracą dużo. Przez ten cały okres pracy dla SQS w zakładzie Delphi nikt z tz "góry " nie zainteresował się co się dzieje i wierzono w kłamstwa pana Sachajskiego. Podsumowujac jeśli ktoś z państwa planuje zacząć współpracę z firmą SQS, A jego kierownikiem ma zostać pan Paweł Sachajski radzę się zastanowić kilka razy.

Maruda

Dlaczego opieracie swoją opinię na podstawie działania jednego człowieka? To jest bardzo nieuczciwe!

Borus

Najgorsza firma w której pracowałem, a w szczególności kierowniczek pożal się Boże Paweł S oszust i krętacz nigdy nie dotrzymuje słowa, jak nie masz na piśmie to nie mam mowy żebyś ubiegał się o swoje. A właściciele głupio mu ufają. A przyjdzie czas że przekonają się jak ich wywiezie w pole.

Borus

Czortek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś dobrego o firmie? Myślę, że wszędzie są okresy lepsze i gorsze, może tak jest w SQS teraz? Ale jesli nawet, to nie jest powód do oskarżania firmy o wszystko!

Cezary

Czy SQS Sorting and Quality Services nie posiada zupełnie zapotrzebowania na pracowników? Fajna firma to ludzie się trzymają.

Okropne

Oszuści! Wykorzystują ! Nie płacą, trakrują jak śmieci!

Worker
@Okropne

Tak, chyba firmy pomyliłeś. Jeśli ktoś Ci nie zapłacił to chyba nie w tej firmie ponieważ wypłaty zawsze są na czas i właściwie policzone. Sprawdź czy w ogóle byłeś w tej firmie zanim coś napiszesz.

@Worker

Racja, należy sprawdzić jakimi umowami firma się posługuje , bo to że niesą podpisane przez pracodawcę świadczy o tym jak bardzo niepoważna jest firma. Zresztą widać , kak bez szacunku odpowiada na forum publicznym. Prywatnie jest jeszcze gorzej, do człowieka jak do psa

@Worker

Worker
@Okropne

Znów dziękujemy konkurencji za czułe wpisy na forum.

Edyta

Czy firma poszukuje obecnie pracowników do biura?

Zostaw merytoryczną opinię o SQS Sorting and Quality Services - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042