Opinie o Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy w Kraków

Adam Nowy wpis

Dostajecie może telefony pracownicze ?

asd Nowy wpis

ile zarobi operator cnc na start?

Administrator Nowy wpis

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Piotrus

Tym z poza narzędziowni też wszystkiego najlepszego :-)

Karol Nowy wpis
@Piotrus

Siema Piotrus, czy możemy się skontaktować poza forum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotrus

Konkretny, wymagający właściciel - jego imię w nazwie firmy. Jeśli posiadasz wysokie kwalifikacje teoretycznie istnieje szansa na dobre zarobki tzn. powyżej 2kilo złotych. Mnie płacił terminowo i tyle lub czasem ciut więcej jak się umówiliśmy. Zawsze w ostatni dzień miesiąca po 30 dniach pracy. Oczywiście, żeby nie było za słodko to musiały istnieć dwie - a jak kto chce zarabiać więcej - to trzy łyżki dziekciu w beczce miodu. Nie wspominając o - do zniesienia, ale jednak dokuczliwym - hałasie i od czasu do czasu brakach prądu co czasem psuło lub opóźniało robotę to tak: Pierwsza łyżka dziekciu to nadgodziny, a druga to osoba majstra na narzędziowni. Już wyjaśniam. Jeśli zapytasz o nadgodziny to masz przechlapane - teraz już nie możesz, ale wręcz musisz zostawać na przynajmniej 1-nej, a najlepiej na 2-óch nadgodzinach w każdym dniu od poniedziałku do piątku. Więc może i jesteś bogatszy, ale brak kompletnie czasu na np. ich wydawanie. No chyba, że się ma drugą połówkę która w tym pomoże hihihi A o załatwieniu spraw na mieście nie wspomnę. Tzn. byłbym nieuczciwy, gdybym napisał, że można sobie odpuścić tzw. "zezwolone do zrobienia nadgodziny", ale wtedy lepiej być "zasłużonym" pracownikiem cokolwiek by to miało oznaczać. A druga łyżka to osoba majstra. Pewnie za około dwa latka, go nie będzie, ale póki co to trzem poprzednim tokarzom dał nieźle w kość - jak wynika z opowieści kolegów. Faktem jest, że to on właśnie często robił trudności odnośnie jasności poleceń czyli tego co powiedział lub nie powiedział a co miał na myśli, jakości wykonania detali - i co gorsza często po fakcie ustawienia maszyny i wykonania sztuk. Druga już bezsprzeczny fakt - to od delikatnych po mniej delikatne insynuacje, że się coś ukradło lub zgubiło. A tak w ogóle to wszystko co powiedział to było bez dyskusyjne - oczywiście facet ma około lub ponad 40-letni staż, ale człowiek uczy się całe życie i tylko Bóg wie wszystko. Ponadto jak brakowało narzędzia to licz się z tym, ż

Zostaw merytoryczną opinię o Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Amstal Maciej Jóźkiewicz Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy
0/5 Na podstawie 0 ocen.