Opinie o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SQS Sorting and Quality Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SQS Sorting and Quality Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQS Sorting and Quality Services w Kraków

BEZA

SZUKAJCIE PRACY GDZIE INDZIEJ BO SQS TO BANDA DZIECIUCHOW DORWALI SIE STOLKA I ROBIĄ CO CHCĄ ZLUDZMI

Krzysiek

Idź do konkurencji za 5,90 zł za godzinę i nie psuj atmosfery bo reszta jest zadowolona.

Shalize

Jeżeli chodzi o firmę SQS ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Sa to oszuści! Oszukują na umowach, dają aktualnie 2 umowy. Wszystko po to, zeby płacić mniejsze składki, co oczywiscie odbija sie na pracowniku! Nie wiem skąd te dobre opinie, bo ja osobiście nie moge na temat tej firmy powiedzieć nic dobrego. Wracając do podwójnych umów, z których jedna jest fikcyjna oczywiscie, jeżeli pracownik nie chce takowej podpisać, mówi mu sie albo do widzenia albo proponuje mniejsza wypłatę! To jest barbarzyństwo! To jest okradanie pracownika! Ciagle sie zastanawiam, jak to możliwe, ze prawo dopuszcza do takich rzeczy!

work

Witam, są jakieś przyjęcia ? jakie warunki?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SQS Sorting and Quality Services? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Krzysiek

Ja jeszcze pracuje, mówi się tylko głośno jak to jest z debilami...

Worker

I znów wpisy sierotek zwolnionych z pracy, które się obraziły na cały świat bo ktoś im nie pozwolił wychodzić na papierosa co 10 minut.

J3BAC SQS

a przelewy dokładnie jak kolega czy kolezanka pisze wypłata była wypłacana w dwóch ratach z czego pierwsza 200 zł a pozniej reszta po dwoch dniach czy dniu

J3BAC SQS

SQS to jeb*ane wieśniaki koordynatorzy zachowuja sie jak by Bóg wie kim byli. Nie wypłacali całej wypłaty zawsze zostalismy oszukani o 100 , 200 zł z czego jak nie zostałes/as na nadgodziny to nie dostałas wolnego nawet na pogrzeb! a jak dostalo sie wolne to trzeba było odrobic 2 x wiecej godz ..

Krzysiek

Lecą w ciula i koniec. Przy wypłacie dowiadujesz się że masz 200-300zł mniej. A np. nie wyrobiłeś 8 godzin normy czyli 10zł x 8 = 80zł a nie 200-300zł wogóle wały takie że szkoda pisać jakieś dziwne przelewy po 200zł a 1/3 ludzi robi na czarno. Jak tylko znajdę coś lepszego to z stąd uciekam...

superworker

Generalnie to proponuję przejrzeć wpisy dotyczące całej branży. Większość wpisów to tylko narzekania na płace, warunki, itp. Proponuję tym wszystkim narzekającym założyć własne firmy. Będziecie wstawać, o której chcecie i zarabiać ile chcecie.

Krzysiek

Do Gliwic też odradzam praca w obozie Tenneco!!! 8zł na rękę i jeszcze na koniec miesiąca okazuje się że masz mniej bo nie wyrobiłeś jakiejś tam normy!!! Jak chcesz potwierdzenie jakiej to zaczynają się schody. Co miesiąc proszę się o wypłatę lub zawsze są w niej jakieś błędy.

mgr

co laczy sqs a polonia holding bujda ludzie godni zaufania i kasa jak to zwykle

beata

bardzo fajna praca, koordynatorka na poziomie, liderki pracowite i fajne

szukampracy

Jak sie mam dostac zeby pracowac przez ta firme bo wysyłam im codziennie cv a tutaj dalej cicho :/ jestem z Dąbrowy Górniczej.

maskota

nie sa ci potrzebne studia zeby tam pracowac. nie musisz miec w zasadzie wyksztalcenia-przynajmniej tak jest w jednym z wojewodztw gdzie pracuje sqs-slask. strone internetowa, broszurki itp bralbym z przymrozeniem oka ;)

pracownik1

maja, maja...:) maja tez plany, cele czyli to wszystko co konczy sie na gadaniu...:) strona internetowa to nie wszystko drogi kolego. Biuro-brak profesjonalizmu, reszta...cuz musi troche czasu uplynac zanim skumasz z kim mozna pogadac a z kim lepiej nie rozmawiac...

on

nie ludzie z fico zarabiaja 8 zl tylko pracownicy sqs w fico 8zl

Hutnik 3

tak tak to prawda i ludzie po podstawówce heheh

aaa

na fico 8.1 ? macie jakieś namiary do kogo można dzwonić w sprawie pracy?

on

8,10..zalezy jaki zaklad

Zostaw merytoryczną opinię o SQS Sorting and Quality Services - Kraków

SQS Sorting and Quality Services