Opinie o Be Happy Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Be Happy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Be Happy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be Happy Sp. z o.o. w Kraków

baner wywiady
Ewa Nowy wpis

Szukam pracy jako pomoc w przedszkolu ale stare wpisy są mało pozytywne. Może ktoś obecnie pracujący lub kto niedawno pracował się wypowie. Czy warunki się polepszyły, pracownicy zostają na dłużej czy nadal często odchodzą? Czy ktoś taki jak pomoc wychowawcy jest w ogóle zatrudniany?

Masakra jednym słowem Nowy wpis
Były pracownik

Mam nadzieję, że w końcu i rodzice dzieci i kuratorium i sanepid dowiedzą się jak funkcjonuje ta placówka. Odradzam zarówno pracy tam (jak masz porównanie do innych placówek i wiesz jak powinno funkcjonować przedszkole to gwarantuje Ci że wytrzymasz parę miesięcy) jak i zapisania tak swojego dziecka. Masakra jakaś a nie przedszkole

Były pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tym przedszkolu, dzieci też bym nie posłała.. 1. (usunięte przez administratora)oszczędza na czym się da począwszy od kadry - bardzo ograniczona ilość pracowników, (usunięte przez administratora) 3. Nauczyciel jest sam w kilkunastoosobowej grupie - radź sobie, 4. Nauczyciele często musza wydawać posiłki, a także po nich sprzątać, 5. Potrzebujesz coś wydrukować lub skserować - na swój koszt, 6. Kredki w opłakanym stanie - kiepskiej jakości i mocno zużyte, dawno powinny wylądować w koszu, 7. Kiedy prosisz o zakup materiałów plastycznych np. kleju czekasz nawet 3 tyg., zakupy na pokaz są robione w okolicy warsztatów z rodzicami – (usunięte przez administratora) 8. W jednej sali brak standardowych okien otwieranych na świat , jedyne małe lufciki wychodząca na oszklony korytarz – w ciepłe dni masakra - klimatyzacji brak 9. Właścicielka jest zdziwiona kiedy skończą się baniaki z wodą – przecież dopiero zamawiała – generalnie masz wrażenie jak by sugerowała, że wynosisz je do domu… 10. Oszczędza się – o zgrozo - nawet na mydle i ręcznikach papierowych, 11. Brak placu zabaw, wychodzi się tylko na spacery i to przy dobrych wiatrach – można sobie wyobrazić jak czują i zachowują się dzieci zamknięte w czterech ścianach przez cały dzień, 12. Przesadnie duża ilość zajęć dodatkowych, przez co nie ma czasu na realizowanie podstawy programowej, spacer, zjedzenie obiadu, dzieci są przemęczone. 13. Oczywiście spora część zajęć dodatkowo płatna, tak samo jak wszystkie warsztaty typu ceramika i wycieczki, co za tym idzie czesne jest o wiele wyższe niż podane na stronie, 14. Bardzo mało zabawek – puzzle pogubione, nie da się ułożyć, ale się nie wyrzuca, bo dla rodzica wygląda jakby były, kloców mało, książki poniszczone… 15. Ogromna rotacja pracowników – nie dość, że zatrudniają za mało osób, to jeszcze pracownicy szybko uciekają, zwłaszcza Ci, którzy mają doświadczenie pracy w innych placówkach… Ci dla których to pierwsza praca czasem zostają chwile dłużej, bo nie mają porównania, ale i tak w końcu uciekają, często w środku roku szkolnego 16. Na rozmowie zapewniają Cię, że szukają kogoś na stałe, po czym dają Ci umowę na 3 miesiące – i w sumie całe szczęście bo możesz szybko się zmyć, chociaż… szkoda w tym wszystkim dzieci… 17. Praca po 8 h z dziećmi – w takich warunkach po tych 8 h czujesz się jak po 12 h pracy fizycznej 18. Na stronie internetowej widnieją opisy nauczycieli, którzy już dawno tam nie pracują… 19. Szczerze to dziwie się rodzicom, że jeszcze nie zrobili tam afery – chociażby o ciągle zmieniającą się kadrę, która nie odchodzi na urlop macierzyński tylko po prostu rezygnuje z pracy… 20. Mają świetny PR i nic poza tym…

Silphium
 Pytanie
@Były pracownik

Szukam kontaktów do pracowników tego przedszkola w sprawie prywatnej. Czy byłaby możliwość nawiązania kontaktu?

Pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Silphium

Podaj meila, odezwę się :)

Julita

Trudno uwierzyć w te informacje, dla mnie to typowy złośliwy wpis byłego pracownika z pewnością nie mający nic wspólnego z obiektywizmem.

Odpowiedź Nowy wpis
@Julita

Informacje na temat tego, w jaki sposób pracodawca traktuje swoją kadrę posiadają tylko byli/obecni pracownicy tego miejsca. Czasem należy patrzeć nieco ,,szerzej” niż jedynie na piękne, stylizowane zdjęcia umieszczane w mediach społecznościowych tej placówki – rzeczywistość poza kadrem nie ma z nią nic wspólnego – niestety.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Be Happy Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

Czy opiekunki chwalą sobie pracę w tym przedszkolu?

Paula

Czy to jest to przedszkole językowe czy to jakaś inna firma?

Były pracownik
@Paula

tak, to przedszkole językowe - lepiej omijać z daleka...

Administrator

Może jednak znajdzie się jakiś użytkownik, w firmie Be Happy Sp. z o.o. w mieście Kraków, który ma jakieś nowe informacje dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na informacje od Was.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Administrator

zmieńcie nazwę na Europejskie Przedszkole Językowe Be Happy bo ciężko znaleźć po samej nazwie firmy...

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Be Happy Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Be Happy Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Be Happy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Be Happy Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Księdza Józefa Meiera 20B
  31-236 Kraków
 • NIP: 9452128855 REGON: 120971914 KRS: 0000337745
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Be Happy Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii