Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

Feliks

Może warto pomyśleć jak poprawić sytuację, szkoda miejsc pracy.

były handlowiec w PP

Pracowałem tam 3 mies. od lipca do października. Robiliśmy super wyniki po 7 umów dziennie. Wypłata? Na poziomie 2000. A obiecanki na poziomie 4 000. Jak cały team zrezygnował bo nie da się za to wyżyć, a pracowaliśmy od 09:00 do 20:00 to nie wypłacili nam ostatniej pensji. Do tej pory się z nimi sądzimy ( oczywiście bez rezultatu). Prezesa nie zastałem w firmie od stycznia. W lutym nawet sami nie mieli na prąd w firmie a pracownikom kazali siedzieć w biurze. DRAMAT a prezes ze swoim ojczulkiem (pożal się Boże biznesmeni) to słabi ludzie. Nawet nie potrafią w twarz powiedzieć Ci ze nie dostaniesz kasy tylko chowają się i uciekają z parkingu.

ihaha
@były handlowiec w PP

Trzy miesiące to gratuluję, pewnie się widzieliśmy, bo ja tam wytrzymałam dwa dni jakoś w tym okresie. Zabrałam papiery i zwiałam szybciej niż się pojawiłam. Pierwszy dzień atmosfera fajna i wszystko wydawało się w porządku. W terenie praca ciężka, bo akurat w ten dzień była w wiadomościach jakaś afera z multimedią czy kimś innym. Na drugi dzień już był dramat aż szkoda się rozpisywać ;p

Kwas

Widzę, że ktoś bardzo chce zdyskredytować firmę i już nawet nie zadał sobie trudu żeby zmienić nick jedynie kopiuje treść. To jest bardzo nieuczciwe, tak się nie robi. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy najlepiej niech ją zmieni i wszyscy będą zadowoleni.

uuuu

Ta firma to dno i nic dobrego o niej nie można powiedzieć prędzej czy później każdy żałuje ,że pracował w tej firmie. Klienci również nie sa zadowoleni ze współpracy. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kolos

Najlepiej narzekać bo najłatwiej znaleźć coś do narzekania. Szkoda , że nikt nie chce płacić za leżenie!

Plplp

Ta firma to dno....nie placa pieniędzy na czas;oszukują ludzi i jeszcze Twoje dobre imię będzie narażone na obelgi, w sieci pełno informacji na temat jak działa pp. Firma nie daje zarobić a jeszcze Cię okradnie...brak szacunku do ludzi przez osobę PO - znany z tego że traktuje ludzi jak szmaty.

Srednik

Czy o firmie z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego? Można nie kocha firmy ale to jest miejsce, które pozwala zarabiać i daje środki na życie!

Jolka

Czy Polski Prąd S.A nie ma zupełnie zapotrzebowania na pracowników? Nie ma nigdzie ofert a chętnie bym spróbowała .

Adi
@Jolka

Daj sobie spokój.... ta firma to porażka i strata czasu. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Ex pracownik

Obiecują złote góry. Nie wypłacają pieniędzy. Omijać szerokim lukiem.

Lucek

Czy na pewno jest tak źle, a może to zwykła złość do firmy Polski Prąd ?

Natalia

Polski Prąd S.A jak każda normalna firma ma problem z ludźmi którzy lubią oczerniać firmy. Nikt nie chce prowadzić korespondencji z hejtem. Jeśli nawet są w firmie trudności to powiedzcie mi gdzie ich nie ma? Trudny rynek wymusza pewne działania nie wszystkim odpowiadające.

Hhhh
@Natalia

Firma hulala dopóki Panowie O. (ojciec i syn) nie przerobili założyciela firmy. potem jedno wielkie dno i oszustwa. zniszczyli wszystko i sprzedali.

Hhhh

Iza

Co nowego słychać w firmie? Ostatnio tak mało wpisów na tym forum? Czy Polski Prąd S.A ma jakieś nowe oferty pracy? Chciałabym tu pracować ale muszę dowiedzieć się coś więcej zanim zmienię pracę.Trochę to dziwne, że w sumie dobra firma a boryka się z hejtem.

YYYYYYYYYYYYYY

trzymać sie z daleka od tej firmy... NIE PŁACA NA CZAS .....

Natalia

Witam, może ktoś powiedzieć o Ofercie pracy dla regionalnego przedstawiciela handlowy B2B?

yy

oszuści nie wypłacaja pieniedzy

CHEMITRAILS

Chlew i oszustwo.Zreszta miszczu ten pseudo prezes grubasek juz kilka firm polozyl.Piramida omijac.

Kwaszonka

Świetna firma, pracuje tu i będę bronił miejsca pracy bo jest dobrze.

Tutejszy

Chyba konkurencji zależy żeby dokopać. Jeśli komuś jest tak bardzo źle to przecież zawsze można zmienić firmę. Po co tak się męczyć? Ja tu pracuję i wiem, że wszędzie są kłopoty tylko trzeba je rozwiązywać.

Volt

Chciałbym aplikować na przedstawiciela handlowego gdyż taka firma ma perspektywy, tylko mam kilka pytań. Jakie mogą być pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? W jakich widełkach znajdują się zarobki i czy są dodatki?

LD

Słyszałem od znajomych, że firma dba o pracowników. Oceniam pozytywnie.

Kwas

Słyszałem że to dobra firma i mam aplikować na przedstawiciela handlowego. Czy ktoś wie jak przedstawiają się zarobki? Czy maja jakiś socjal? O co zawalczyć na rozmowie kwalifikacyjnej żeby nie mieć później problemów ?. Może ktoś mógłby podpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A