Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

jaro

o znowu ktoś sie nudzi i wypisuje bzdury: - brak podstawy - zgadza się,a le to na pewno jest otwarcie powiedziane na rozmowie, teraz lepiej zarabiają DOBRZY handlowcy, którzy dostają konkretne wynagrodzenie, firma sie nie rozdrabnia na 10 podstaw, tylko woli zapłacić jednemu dobrze pracującemu człowiekowi, ale to Ty decydujesz na rozmowie, czy odpowiada Ci ta forma - nie wypłaca wynagrodzenia- co za bzdura kolejna! nie spotkałem się z tym, zeby firma nie wypłaciła pensji, już trochę tu pracuję

do jarka
@jaro

troche czyli 1 m-c czy 3 m-c bo dłuzej nikt w PP nie pracuje no chyba ze jestes biurowcem

michu

jakby nie działała to by nie mieli przychodów rzędu 40 mln zł. nie da się tak prowadzić interesów jak piszesz i mie (usunięte przez administratora) w organizacji. firma nie upada, wręcz przeciwnie, rozwija się, pozyskuje klientów i współpracowników.tyle faktów :)

BŁAD
@michu

Ta firma kompletnie nie ma nic do zaoferowania jest na wielkim MINUSIE, tam nic sie nie dzieje, nie ma sprzedaży, nikt nie chce z nimi pracować a bałagan w tej firmie jest niesamowity. Ta firma upada i takie sa fakty..... Nie szanują pracowników ani klientów. Porażka totalna.

Zyzek

Serio upada? 3000 klientów, 40 milionów przychodów, niezły wynik jak na niekompetentną kadrę.

pasja
@Zyzek

Do Zyzek: Coś Ci sie pomyliły dane, przychód to jest w poprzedniej firmie prezesa, a nie w PP?

madga
@BŁAD

ja tam pracuje i tego balaganu nie widze, wiec nie wiem o czym ty piszesz

Luca

Ten system daje sporo możliwości można więcej zarobić co prawda trzeba więcej pracować. Ale masz konkretne pieniądze z prowizji, takie są realia i jeśli komuś nie pasuje to jego sprawa.

sara

jak sie ktos nie nadaje to idzie gdzie indziej, normalne, nei wiem czemu sie bulwersowac i dziwic

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tobin

Przecież zasady są określone na wstępie nie podoba się to nie bierzesz tej pracy, kiedyś była podstawa teraz tylko prowizja, jednym to odpowiada drugim nie. Twój wybór. Nie narzekaj, w końcu nikt nie zmusza.

Tobin

Pech chciał ze trafiłeś w okres gdzie były zmiany tak się zdarza. W wielu firmach to norma. Wiele osób może mieć o to pretensje lecz tego nie da się uniknąć. Niektórym zmiany się spodobały, przynajmniej tak jest w moim przypadku.

dawid
@Tobin

dokladnie, nie rozumiem po co ludzie sie zala tutaj, cos im nie odpowiada, albo poprostu im nie idzie i wypisuja nie wiadomo co

jarek
@Tobin

tam sie warunki zmieniaja co 1 m-c z kazdym kolejnym jest gorzej.

@jarek

Jakieś konkrety? Co to znaczy, że warunki się zmieniają, co się zmienia na gorsze?

michu

kasę wypłacają. a że jest tylko prowizja to prawda. bez tego nie byłoby motywacji do pracy i dla firmy taki pracownik który się stara też jest bardziej cenny. jeśli dobrze pracuje to dostaje narzędzia, proste.

Olek

W innych firmach KONURENCYJNYCH masz solidna podstawe i do tego prowizje zdecydowanie wyższą niz tutaj. PP oszukuje was kazdy kto sie rozejrzy na rynku widzie ,z e w innych firmach placą wiecej daja narzędzia pracy i nikt mi nie wmówi ,ze mu sie tak dobrze w pp pracuje ...chyba ze jest tam od tygodnia. Wszystkie firmy na rynku daja o wiele lepsza oferte dla klienta!!!

Karol

Tak wygrodzenie z prowizji i to całkiem niezłej, dlatego mi się to podoba, masz zysk ze swojej aktywnej pracy, co do rozliczenia dostaję wszystko. Tak jest przynajmniej w moim przypadku.

Gorge

To jest właśnie taka praca gdzie trzeba być aktywnym, na piękne oczy nikt nic tobie nie da może stąd ten zawód?

jarek

słyszałem, ze ostatnio się tam zmieniło, ale właśnie jest korzystniej dla PH, ponieważ jak ktoś się nie opitala, to może sporo zarobić, zmieniły się progi wynagrodzenia i zdecydowanie na plus dla pracowników

Dominik

Czy omijać? W moim przypadku było ok więc nie będę narzekał, każdy ma swoje doświadczenia i musi wszystko wypośrodkować. To nie moja pierwsza praca dlatego to co dogaduję przelewam na papier i problemów nie ma.

Kokos

Mi nikt kokosów nie obiecywał to co było dogadane i na papierze to mam, może ktoś miał jakieś przerośnięte oczekiwania, w końcu wiadomo co się podpisuje. Jeśli chodzi o mnie to się wywiązują ze wszystkiego.

Ceban

Nie mam takich problemów to co uzgodniłem mam, wyrabiam swoje i na konto wszystko zgodnie wpływa. Nie wiem ile kto pracował, może ktoś próbował swoich sił i mu się nie udało stąd żale.

Grafii
@Ceban

A dlaczego nie bierzesz pod uwage faktu,że ktos wiązał swoja przyszłość z ta firma, obiecano mi wiele rzeczy, realizowałem plany ale firma okazała się banda oszustów, którzy dorabiają sie na tym, iz okradają swoich PH. Takie sa fakty. Przestrzegam wszystkich.

Boss

CTW energy to firma , z która współpracuje Polski Prąd i to jest ta firma, która oszukuje starszych ludzi. Ostrzegam wszystkich przed nimi!!!!

Sid

Nie polecam nikomu tej firmy, omijajcie ja szerokim łukiem... tam nie da sie pracować mimo szczerych checi pomiatają i nie szanuja ludzi, io NIE PLACA należnego wynagrodzeni.Szkoda waszego czasu i zdrowia. pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących trzymajcie sie i szukajcie pracy gdzie indziej.

volvo

Zgadzam sie z opiniami powyżej ta firma absolutnie nie ma nic do zaoferowania:oferta dla PH naprawde jest najsłabsza na rynku, klienci w porównaniu do inych firm równiez nie oszczędzają z pp, a do tego w tef firmie brakuje organizacji i procedur.....totalny bałagan, wiele nieprzemyślanych decyzji... absolutnie brtak narzedzie pracy, brak podstawy... Poznajcie inne oferty na rynku, w ktochych szanuje sie ludzi. A nie to co w pp ...nic dla nich nie znaczysz....nikogo nie szanuje sie w tej firmie. Za nasza kase jezdza na wycieczki zagraniczne a PH nie potrafia wypłacic prowizji...to nie jest fer!!!!

Gogo

Omijajcie tą firmę z daleka jako pracownicy. Jako klienci również ,gdyż jest to firma nie kompetentna , nie przyjazna dla klienta, świadcząca usługi na najniższym możliwym poziomie , bez wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

bob

PP to firma , która nie jest lojalna wobec nikogo.... wszystkich swoich pracowników oszukuja na każdym kroku i uwazają ze na takich praktykach zdobędą fortunę. Niestety takimi sposobami trudno będzie wam zbudować firmę. Dział sprzedaży liczy 8 osób, uważajcie naprawde ta firma absolutnie nikogo nie szanuje i wszyscy na rynku wiedza, że nie warto z nimi pracować.

Wlodek

Niestety bardzo żałuje pracy w pp..... Oferta jest bardzo nieopłacalna zarówno dla PH jak i dla klientów. Prowizje są najniższe na rynku… tak niskie ze po 2 miesiącach odszedłem do konkurencji tam przynajmniej płaca solidnie za ciężka pracę a w pp tylko chcą Cie wydymać. A do tego jeździsz swoim autem , za swoja kasę bez żadnych zwrotów za paliwo w konkurencji masz za to wszystko albo auto albo zwrot za korzystanie z auta. Niestety oszukuja z kasą …nie wypłacają jej lub płacą z ogromnym opóźnieniem. Odradzam pp…tylko stracicie na współpracy z nimi.

wolontariusz

-1000 zł - dokładnie minus tysiąc. do tego tyle ile wyjeździsz paliwa czyli kolejny tysiąc do tyłu i tyle ile później na adwokata żeby kasę odzyskać. Bilans po miesięcznej pracy w pp to jakieś -5000 zł :) zapraszam do wolontariatu na taśmowej.

Polski Błąd SA
@wolontariusz

To jest gorsze od wolontariatu. Wolontariusz nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę, ale też nie dokłada do interesu. Wszelkie koszty związane z pracą pokrywa firma. W przypadku pp nie mamy zatem do czynienia z wolontariatem, a powiedzmy to wprost oszukiwaniem. Oni za nic nie zapłacą PH, a będą obiecywali sowite zarobki na poziomie 5-20 tys. miesięcznie. Prawda jest jednak taka, że nie tylko tej kasy nie zobaczy, ale nawet nie doczeka się zwrotu za paliwo. Trzeba zapłacić jeszcze ZUS też z własnej kieszeni. Możemy przecież dochodzić swoich praw przed Sądem, ale trzeba najpierw opłacić wpis od pozwu. Zatem kolejny koszt. Gdyby PH miał umowę o pracę, to Wydziały Pracy w Sądach Rejonowych działają bardzo szybko i nie ma wpisowego. Kiedy pracujemy na działalności to sądzi się firma z firmą, zatem spór rozpatrzy Wydział Cywilny. Może to zająć od roku do nawet 3 lat. Powiedzmy szczerze ilu PH poszło do Sądu po swoje pieniądze od pp? Lepiej się nie denerwować i mijać ich z daleka.

eee

Mam pytanko: Ile średnio wyciąga PH na miesiąc ?

Polski Błąd SA
@eee

Oszczędz sobie nerwów i pieniędzy i nawet o tym nie myśl.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A