Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Drogi Zarządzie, na wstępie chciałbym serdecznie podziękować za daną mi szansę pracy u Państwa, jak i za pełne zaufanie do mojej osoby. Nabyłem u Was bezcenne doświadczenie zawodowe, jak też życiowe - za co jestem dozgonnie wdzięczny. Życzę Państwu samych sukcesów, oraz dominacji na rynku światowym - gdyż na polskim jesteście już zdecydowanym liderem. Serdecznie pozdrawiam. Krótka wiadomość do reszty. Nie, nie jestem osobą, która pracowała tutaj miesiąc, czy dwa, jak 99 procent osób dających opinie - tylko przez dłuższy okres czasu. Nie, nie jestem osobą podstawioną przez zarząd, jak tutaj wypisujecie o każdej osobie, która daje jakąkolwiek pozytywną opinię. Jestem byłym pracownikiem, który w tym momencie napisał OBIEKTYWNĄ opinię, oraz jestem byłym pracownikiem, który widział każdego dnia jak jest traktowany pracownik na każdym stanowisku, bez względu czy był to pracownik magazynu, biura, czy działu sprzedaży. Wielki plus dla DLM za równość w traktowaniu , jak i szanowanie pracowników bez względu na dział, który reprezentują. Podsumowując, z pełną odpowiedzialnością polecam pracodawcę DLM Sp. z o.o. Dlaczego? - Świetna organizacja, - jasne i klarowne szkolenia stanowiskowe, - bardzo dobre warunki pracy, - wynagrodzenie zawsze czasowo zgodnie z umową, - solidne premie, - bardzo dobre narzędzia pracy, - wysoka kultura osobista. Zapraszam do dyskusji, z przyjemnością odpowiem szczerze na wszystkie pytania.

Droga Mirko, Jest mi niezmiernie miło, iż zainteresowałaś się moją opinią i postanowiłaś poświęcić swój cenny czas w piątkowy wieczór, w celu zakwestionowania mojego stanowiska dotyczącego pracy w DLM, jak i jego zarządu. Zacznę od tego, że nie jestem zobligowany, by się Tobie przedstawiać, natomiast z ogromną przyjemnością odpowiem na każde z Twoich pytań. Dlatego też, aby rozszyfrować moją tożsamość przez zarząd, mogę jedynie podziękować za pomoc i wyrozumiałość m.in. w dniu 23.02.2016. A co do zarządu o którym wypowiadasz się w sposób sardoniczny. Muszę Ciebie,Twoich kolegów, oraz koleżanki napoić goryczą, ale nikt mi nie zapłacił. Jestem przekonany, że pracowałem od Ciebie dłużej i nie spotkałem się z rzucaniem mięsem w moim kierunku. Co jeszcze? Nie słyszałem, by do jakiegokolwiek pracownika wypowiadali się w sposób nieżyczliwy. Jeśli jesteś uczciwym, rzetelnym, oraz lojalnym człowiekiem - z czystym sumieniem polecam pracę w DLM na każdym stanowisku!

xxxxxx

Popieram w 100 % , w Bielsku Białej było to samo.

Witold

Gdyby prawdą były niektóre wpisy to DLM szukałby pracowników.

Waldi

Słyszałem, że DLM to dobry pracodawca, czy coś możecie mi dodać?

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Drużyna Arsenalu

Witajcie , pracowałem w firmie spory okres czasu i mogę się jasno wypowiedzieć. Firma DLM daje bardzo duże możliwości rozwoju , nauki pracy , dzięki której poradzicie sobie praktycznie w każdej pracy niezależnie od branży , oraz wysokie i stabilne zarobki . Na bardzo wysokim poziomie są również narzędzia pracy , dobre auta otrzymują nawet pracownicy magazynu. Oczywiście jest wiele rzeczy wymagających poprawy , ale myślę , że kiedyś kadra zarządzającego i do tego dojdzie. ;) Osobiście polecam dla osób które chcą oraz mogą poświęcić się pracy -wtedy DLM się odwdzięczy !

Paulina

Max 2 koła można zarobić jako sprzedawca czy handlowiec nie polecam

Kornelia

Czytając zarówno negatywne jak i kilka pozytywnych opini na temat firmy w ktorej pracowałam 3 miesiace na stanowisku Managera da Sprzedazy, postanowiłam podzielić sie wrażeniami pracy w DLM. Zastanawiam sie dlaczego jest tak duzo negatywnych opinii na temat tej firmy? Wydaje mi sie, ze konkurencja wzięła sie ostro do pracy, aby zburzyć wizerunek firmy. Odnośnie atmosfery w pracy: -jest bardzo dobra, są stresy, oczywiście, ale ludzie kochani tutaj jak w każdej innej firmie jest pogoń za winikami sprzedaży, więc inaczej niestety nie będzie, taka specyfika branży. Co do kadry zarządzającej: - Pan Dariusz, Prezes firmy jest jednym z mądrzejszych ludzi, których miałam okazję spotkać w życiu. Po prostu fajny, ludzki człowiek. Pomimo tego, ze zawiódł sie nie raz na ludziach, jak sam mi powiedział nadal w nich wierzy. -Pani Magda, wiceprezes, mądra i świetna kobieta. Wynagrodzenie: - z czystym sumieniem mogę stwierdzić, ze nie ma drugiej takiej firmy w ktorej płacą premię nawet w sytuacji, kiedy nie wyrobisz planów, a widzą ze sie starałaś. - dofinansowanie do mieszkania, napiszcie proszę ktora firma pokrywa takie koszty? DLM pokrywa:) Dlaczego odeszłam: - po prostu dostałam propozycję pracy na wyższym stanowisku. Myślę, ze nigdy nie zapomnę współpracy z ta firma, to są fajni mądrzy ludzie, ktorzy mają wizję, idą pod prąd i dlatego też osiągneli taki sukces:) Pozdrawiam

Justynka

PH z reguły zarabiają na prowizji, dlatego sądzę , że kiepski z Ciebie handlowiec i dostajesz tyle ile sprzedaż.

Witold

Tylko dziecko może knapsack, że firma nie dba o pracowników tylko o zyski. Jeśli tak nie będzie to w krótkim czasie pracownicy będą szukać pracy a firmy nie będzie. Czy o to chodzi? Wszystkie działania muszą być podporządkowane dyscyplinie finansowej!!!!

Wańka

Chyba sie niektórzy zagalopowali. Duża rotacja a firma potrzebuje zaledwie kilka osób. A tak w ogóle to rotacja jest normą.

Ważniaczek
@Wańka

Wańka, ogarnij się. Hurtownia kilkuosobowa, a co chwila kogoś zwalniają. Co za bzdury wypisujesz...

Ważniaczek
@Wańka

Yeti

Bardzo często zwalniają swoich pracowników. Z tą firmą jest coś nie tak.

Wandzia

Z wpisów wynika, że to sami pracownicy robią drugim piekło w firmie? Znając realia to dyrekcja pewnie o niczym nie wie. Czy firma jest zła? Może trzeba coś zmienić?

terefere
@Wandzia

tak, zmienić - zarząd.

mądryposzkodzie

uff jak dobrze, ze podałem wysoką stwakę i mnie nie przyjeli :D troche sie przejąłęł, ale czytając komentarze dziekuje losowi .

Wrona

Wszyscy wiemy, że dyrekcja czy też kierownicy są od tego żeby ścigali i pilnowali pracy pracowników. Zawsze będą po drugiej stronie ale tak być musi, ktoś to musi robić. Obyśmy przyjmowali krytykę w celu rzeczywistej poprawy pracy to myślę, że będzie dobrze.

bg

Tak to prawda że praca po 10 a nawet 13 godzin, ale nie praca jest tu najgorsza(usunięte przez administratora) Ciągła rotacja uniemożliwia osiągniecie zadowalających wyników, .Bałagany na hurtowniach uniemożliwiający znalezienie produktów ciągle nie zgadzające się stany...

Ważniak

Firma nie dostaje nagród za nic, muszą mieć jakieś podstawy żeby wręczać nagrody. Wydaje się, że Pekaes zaczyna naprawiać swój gorszy czas i trzeba mieć nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Bardzo wiele zależy w firmie od pracowników, to oni wypracowują zyski.

Wiki

Może niektórzy mają powody by być niezadowolonym ale to jeszcze nie znaczy, że firma jest zła! W pracy mogą zdarzyć się różne sytuacje i wystarczy pracować nad ich poprawą. Myślę, że jak każdy zajmie sie swoim będzie lepsza atmosfera

Wandzia

Nikt nie zna prawdziwych powodów niezadowolenia niektórych osób z pracy w firmie. Wiem natomiast jedno i to z całą pewnością , że DLM jest wielokrotnie nagradzaną firmą m.in. Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej czy Rzetelnej Firmy oraz Gazel Biznesu i e-Gazel .

Waldi

Dziwię się, że niektórzy po bardzo krótkim kontakcie z firmą DLM wystawiają jej opinię i to negatywną !!!!

nikt ważny

Ludzie Kochani! Serdecznie Wam dziękuję za te wpisy! :-) Teraz przynajmniej wiem, że mam podziękować za spotkanie rekrutacyjne. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.