Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Joanna

@Łoki a może wiesz jak wygląda sprawa z rekrutacją na ten moment? Czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie DLM, czy wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Pablito

Pozytywne opinie o tej firmie nie piszą byli lub obecni pracownicy. (usunięte przez administratora)

Łoki

Praca w tej firmie szybko Was nauczy doświadczenia, które przyda się Wam na lata. Do zarządu firmy i do paru osób nie mogę nic złego powiedzieć. Naprawdę ciężko pracują i bardzo się starają. Prezes bardzo mądry człowiek jest dobrym mentorem, który niestety dużo rzeczy nie wie co się dzieje w firmie i przez to tracą duże pieniądze. P. Magda złota kobieta, która wszystko osiągnęła przez ciężką prace. Jest kilka pomocnych osób w firmie, którzy naprawdę starają sie pomóc. Ale niestety dużo osób jest bardzo zadufanych w sobie i przez brak umiejtności albo wrodzoną niechęć do innych nie pomagają, a często stawiają schodki, których nie da się przejść. Firma ma duży potencjał, może w przyszłości dużo osiągnąć, ale na pewno część personelu musi zmienić swoje nastawienie. Niestety zdecydowanie większość szczela do innych bramek, a w tej branży szczególnie w sprzedaży powinno się grać zespołowo. Każdemu kto chce ciężko pracować w firmie z czystym sercem moge ją polecić. Na pewno przyszły kandydat/tka powinna mieć mały kredyt zaufania, bo osoby które często nadmiernie okazują sympatie, tak naprawdę są Twoimi wrogami... Radzę przy wszelkich niejasnościach od razu kierować sprawę do zarządu, wtedy nie będzie żadnych nieporozumień. Dziękuję za danie mi szanszy i życzę samych sukcesów.

Joanna

@Aleksandros widzę że Twoja opinia o firmie nie jest najlepsza. Może jednak znajdziesz jakieś pozytywy? Nie napisałeś nic o warunkach płacy, może chociaż z tego byłeś zadowolony? Opisz dokładniej wszelkie plusy i minusy pracy w DLM jeśli możesz, takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Aleksandros

Ta firma to jeden wielki żart. Atmosfera bardzo słaba każdy na każdego donosi, przemiał ludzi ogromny co chwile ktoś przychodzi albo wylatuje. Niewykwalifikowani pracownicy, Poprostu porażka

Rozczarowana

Wczoraj odbyło się 3 spotkanie, 2 raz pojechałam na swoj koszt z Łodzi pod Wrocław, miałam zrobić badania lekarskie oraz dostać przeszkolenie i podpisać umowe o prace, niestety stawka na umówie różniła się o jedyne (usunięte przez administratora) zł brutto od tego co zostało ustalone na (usunięte przez administratora)rozmowie.Stanowczo odradzam!!!

Interesant
@Rozczarowana

Proszę powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałaś?

Rozczarowana
@Interesant

Przedstawiciel handlowy

Ewelina
@Rozczarowana

Niestety z tą samą praktyką się spotkałam. Stawka na umowie dużo niższa od tej o której rozmawialiśmy podczas rozmowy. (usunięte przez administratora)

@Ewelina

Hej ROZCZAROWANA I EWELINA, mam pytanie ponieważ dzisiaj byłem na rozmowie i mam jechać do Wrocka powiedzcie proszę czy warto bo nie wiem czy mam tam jechać, jaka kasa wchodzi w grę???

doświadczony
@Zainteresowany

powiem jako były pracownik - nie warto jechać, nawet nie zawracaj sobie głowy. kasa inna obiecana, inna na umowie.

Kamil

Ewelina, Rozczarowana możecie się wypowiedzieć o rozmowie we Wrocławiu, a może nie warto tam jechać. Czy naprawdę jest duża różnica między obiecaną kasą z rozmowy a ta co na umowie. I czy możecie powiedzieć po co wogóle ten wyjazd do Wrocławia

Dariusz

Przy podpisywaniu umowy też się sprawdza i nie byłoby problemu!!

Joanna

@Kasja, a czy próbowałaś sama dopytywać o interesujące Cię szczegóły? Na jakie stanowisko aplikowałaś? @kandydatka, a czy miałaś do wykonania jakieś zadania? Na czym polegał ten "niski poziom" rozmowy? @Interesant, a czy Ty jesteś zainteresowany pracą w DLM? Aplikowałeś już? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Kasja

Byłam dziś na rozmowie Pani bardzo nie profesjonalna nie mila zero wyjaśnień o stanowisku nie polecam !!! Oczywiście zostało to zgłoszone !

kandydatka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w dniu dzisiejszym - rozmowa na bardzo niskim poziomie , nie wyobrażam sobie jak można na takiej rozmowie wyłonić odpowiedniego kandydata - szkoda czasu!

Interesant
@kandydatka

Na jakie stanowisko aplikowałaś ?

Bartek

Czasami trzeba spojrzeć na swoje ego. Może zejdźmy na ziemię!!

Robert

Na rozmowie, wszystko pięknie kolorowo. W pierwszym dniu otrzymałem umowę do podpisania z zupełnie inną stawką niż uzgodniliśmy na rozmowie (usunięte przez administratora)Pracowałem kilka dni - atmosfera, profesjonalizm oraz kultura prezesa wymaga jeszcze wielu lat ciężkiej pracy.

Ewelina

Bardzo odradzam pracę w tej firmie. Serio ostrzegam. Stracony czas. PH to zarobki (usunięte przez administratora) koła wiec co to jest premia socjal nie wiedza co to. (usunięte przez administratora)

Joanna

@Kornelia, może warto po prostu zadzwonić do działu księgowości firmy i dopytać na jakim etapie jest realizacja PIT-ów? @Liberator, czy pracujesz w DLM Sp. z o.o.? Co mógłbyś powiedzieć o warunkach, jakie oferuje ten pracodawca? @pracuś, może jeszcze jakieś informacje o podwyżkach się pojawią :) Jakie umowy oferuje swoim pracownikom DLM Sp. z o.o.? Wszystkim użytkownikom pragnę również przypomnieć (Bądź poinformować, jeśli nie zaznajomili się wcześniej z regulaminem i polityką forum) że z forum nie są usuwane komentarze negatywne. Usuwane są tylko i wyłącznie komentarze napisane w sposób niekulturalny, zawierające wyrażenia obraźliwe bądź zdradzające dane osobowe (Również w postaci imion, inicjałów czy pseudonimów). Pracodawca nie ma możliwości usuwania wpisów, może je jedynie zgłaszać do administracji która rozpatruje zgodność wpisu z regulaminem i podejmuje decyzję czy wpis usunąć, czy też zgłoszony wpis pozostawić na forum.

Kornelia

Hej, hej:) Dostaliście moze juz Pity?

Liberator

Sama prawda, radzę dodawać takie ciekawe komentarze w zakładce rozmowy kwalifikacyjne bo tutaj zaraz go skasują

pracuś

Ludzie na rynku Pracy płace w górę (usunięte przez administratora)W tym roku zero podwyżek.

Moli

Generalnie to forum jest dla pracowników a niekoniecznie dla klientów. Pracuję tu i nie narzekam, chociaż takie osoby zawsze się znajdą.

do Romka

dziwne! byłam u nich w hurtowni w Katowicach z koleżanką - spędziłyśmy tam prawie godzinę bo ekspedientka tyle rzeczy nam pokazywała

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.