Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Ha

Święta prawda!!!

obserwator

skierowane do osób z negatywnym nastawieniem do Spółki DLM! Największym problemem są pracownicy, którzy z reguły są niezadowoleni i zawsze znajdą źródełko z którego będzie wypływał jad. Każdy właściciel dba o wizerunek, jakość i pieniądze firmy.Pracownicy nie są niewolnikami i w każdej chwili mogą odejść.Nikt nigdy nikomu nie kazał pracować po dziesięć godzin. Zanim napiszecie negatywna opinię, zastanówcie się czy to nie jest problem w osobie piszącej. cyt"prawda Was wyzwoli" Firma jest taka jakich ma pracowników! Firma to nie są mury, meble, i frykasy, Firma to są pracownicy którym zależy by właścicielowi było dobrze a wam jeszcze lepiej!

Firma prowadzi model biznesowy sprzed 30 lat, liczy się tylko i wyczalnie ilość. Nie ma nic wspólnego z jakością. Jeśli nie chcecie stracić czasu to radzę nie aplikujcie.

Pysiek

(usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja, brak zakresu obowiązków i totalna dezorganizacja. Nie polecam

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Negatywne opinie to 100% prawdy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Szkoda czasu.

Jadzia

Powiem krótko nigdy w życiu nie pracowałam bym w tej firmie i nikomu tego nie życzę. Najlepiej omijać ją szerokim łukiem.

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy ds. sieci ? Jaka podstawa i jaka premia ? Czy jest to perspektywiczna firma, z którą można się związać na lata ? Z góry dziękuję za wszystkie opinie. We wtorek rozmowa.

Mimi

Nie polecam! Dzwonią z odpowiedzią, że chcą Cię przyjąć. Masz zacząć od początku miesiąca, ale mówią, że jeszcze zadzwonią ustalić szczegóły. Zbliża się termin rozpoczęcia pracy - brak kontaktu. Nawet nie zadzwonili, że nie chcą jednak przyjąć, a człowiek czeka z nadzieją. Brak kultury, traktują ludzi jak... Odradzam, szkoda czasu. Rozmowa rekrutacyjna także na niskim poziomie.

Niezadowolona

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia, niestety większość opinii się potwierdza. Sama rozmowa kwalifikacyjna spoko i na luzie, (usunięte przez administratora) Firma powinna się nazywać "nie wiem", bo kogo by się nie pytać o pomoc to właśnie tak odpowiadają. Duża rotacja pracowników, brak wstępnego przeszkolenia, (usunięte przez administratora)brak klarownego zakresu czynności w związku ze stanowiskiem pracy, zresztą umawiasz się na jedno na rozmowie a w praniu wychodzi co innego. Żałuję że straciłam na nich nerwy i czas. Nie warto.

mimi
@Niezadowolona

Od kiedy Pani tam pracuje?

Wrona

DLM Sp. z o.o. jak mi wiadomo to spoko firma a kasa jest różna!!!!

ave450

Witam Ile może zarobić magazynier w DLM? Czy dostaje się samą pensję czy pensję + premie uznaniową np?

Wrona

Opinie o firmie zawsze będą podzielone tak jak i ludzie!

Magda

Co więcej mam dodać? Nie będę wdawać się w szczegóły, ponieważ to jest indywidualna sprawa. Jak wyżej, ja jestem zadowolona z mojego rozwoju w firmie i jest to jak najbardziej realne, jeśli się wykazujesz jako pracownik. Moim zdaniem jeśli komuś coś nie odpowiada, to przede wszystkim powinien rozmawiać z przełożonymi, a nie pisać negatywy w necie bo jak pracodawca ma rozwiązać problem skoro o nim nie wie?? Pozdrawiam

Magda

Nie rozumiem tych obelg w kierunku firmy i zarzadu... Osobiście nie pracuje długo ale z czystym sumieniem mogę polecić prace w tej firmie. Po krótkim czasie zaproponowano mi awans i dużą podwyżkę :) Jeśli ktoś chcę pracować, jest sumienny i wykonuje powierzone obowiązki to firma potrafi się odwdzięczyć. Co do rotacji... chyba normalne, że zarząd chcę stworzyć odpowiedni team, aby każdemu dobrze się pracowało :) Podsumowując: jesteś traktowany adekwatnie do tego jak podchodzisz do swoich obowiązków :)

Ważny

Nie mogę zrozumieć jednego. Jeśli jest tak źle jak piszecie to dlaczego nikt nic z tym nie robi? Dla dobra firmy i pracowników powinniście rozmawiać z dyrekcją, zgłosić wszystkie problemy i może to coś zmieni? Czasami warto próbować dla dobra wszystkich.

Anonimowa
@Ważny

To właśnie dyrekcja jest największym problem.

Wanda

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla kierownika drogerii w Bydgoszczy? Jakie firma może mieć wymagania na wstępie? Czy da sie na tej posadzie zarobić godziwie? Może jeszcze powinnam wiedzieć?

Konrad

Jeśli chcesz życie poświęcić na pracę - pracuj w dlm. Jeśli chcesz być szczęśliwy, czuć smak życia a przy okazji zarabiać godnie - szukaj lepszej pracy! :)

Pitbull

Omijać firmę szerokim łukiem. Nikt długo u nich nie zagrzeje miejsca, bo pracowników co chwila wyrzucają lub sami czym prędzej odchodzą z pracy. Bardzo duża rekrutacja na wszystkie hurtownie w Polsce. W Bielsku wyrzucili całą ekipę !(usunięte przez administratora)

Reginalny

Przy tak skrajnych opiniach nowy chętny do pracy w firmie nie będzie wiedział jak jest naprawdę. Może gdyby niektórzy nie próbowali ustawiać według własnego uznania składu zarządu to byliby zadowoleni .

Ważka

Nareszcie ktoś napisał w pełni merytoryczną opinię o firmie. Bez zbędnego narzekania, to po prostu przemawia do ludzi. Nikt nie chce żeby słodzić o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.